English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Yvonne van Woggelum, beeldend kunstenaar

Statistieken sinds 14 Feb 2013, 10:49
Overzicht van 08 Okt 2026, 12:02:18 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 16.958
Totaal aantal views : 31.391
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.85
Drukste dag op 20 Mei 2013 met 27 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 3 (prognose : 10) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 15 (prognose : 36) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
05 Okt09:52:46China43.164.133.x
05 Okt14:04:10NetwerkKpn
05 Okt19:08:37NetwerkKpn
05 Okt19:47:52NetwerkKpn
06 Okt10:14:36NederlandNextpertise
06 Okt11:21:57NetwerkKpn
06 Okt12:11:10VS194.171.8.x
06 Okt15:53:56Spanje130.49.11.x
06 Okt21:10:23NetwerkKpn
07 Okt11:09:55NetwerkKpn
07 Okt17:46:05DuitslandClients
07 Okt18:33:54NetwerkKpn
08 Okt00:34:20VS34.34.247.x
08 Okt05:21:07CommercieelApple
08 Okt11:28:31NetwerkKpn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
25 Sep055
26 Sep022
27 Sep044
28 Sep033
29 Sep033
30 Sep048
01 Okt047
02 Okt088
03 Okt022
04 Okt033
05 Okt048
06 Okt058
07 Okt036
08 Okt033
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
300613202704


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2802231
Week 2902229
Week 3002938
Week 3103538
Week 3204885
Week 3302941
Week 3404471
Week 3502841
Week 3603544
Week 3704447
Week 3802740
Week 3902940
Week 4002734
Week 4101525
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep0110162
Okt0111130
Nov094120
Dec0109146
Jan0135201
Feb0101148
Mrt0125186
Apr0153241
Mei0126171
Jun0140194
Jul0123153
Aug0160251
Sep0139179
Okt03245
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20131901.0752.340
20143391.8413.299
20152821.8343.070
20163691.4042.322
20172721.1632.090
20183251.3472.219
20191931.1792.247
20201218821.950
2021971.0862.359
2022859462.149
2023689161.941
2024861.0072.035
202531.0441.601
202601.2341.769
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1320


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.58%2.00%1.86%
01:00 - 01:590.45%1.41%1.05%
02:00 - 02:590.25%1.10%0.76%
03:00 - 03:590.21%0.91%0.67%
04:00 - 04:590.21%0.93%0.74%
05:00 - 05:590.08%0.89%0.61%
06:00 - 06:590.00%1.15%0.87%
07:00 - 07:590.37%1.77%1.56%
08:00 - 08:591.23%2.82%2.59%
09:00 - 09:592.96%3.86%4.05%
10:00 - 10:593.74%4.85%4.90%
11:00 - 11:595.14%5.38%6.17%
12:00 - 12:597.70%5.71%6.19%
13:00 - 13:5910.08%6.59%6.81%
14:00 - 14:599.63%6.70%6.77%
15:00 - 15:5910.12%6.66%6.86%
16:00 - 16:5910.58%6.81%7.17%
17:00 - 17:598.68%6.67%6.76%
18:00 - 18:595.02%5.52%5.19%
19:00 - 19:595.72%5.73%5.59%
20:00 - 20:596.46%6.23%6.31%
21:00 - 21:594.86%6.80%6.89%
22:00 - 22:594.32%5.92%6.05%
23:00 - 23:591.60%3.57%3.56%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag17.28%15.24%15.20%
Dinsdag17.53%14.65%14.93%
Woensdag16.83%15.35%14.88%
Donderdag14.69%14.41%14.19%
Vrijdag11.81%13.51%13.20%
Zaterdag10.12%12.58%12.80%
Zondag11.73%14.26%14.81%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap