English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Website van Walter Prevenier

Statistieken sinds 27 Okt 2005, 14:22
Overzicht van 08 Okt 2026, 12:32:15 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 10.755
Totaal aantal views : 15.912
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.48
Drukste dag op 27 Mrt 2026 met 281 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 1 (prognose : 2) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 11 (prognose : 19) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
01 Okt16:50:43BelgiëTelenet
01 Okt18:23:33VS172.169.181.x
03 Okt20:36:30BelgiëProximus
04 Okt18:31:35BelgiëTelenet
05 Okt12:55:36NetwerkKpn
05 Okt16:22:34China111.172.5.x
05 Okt16:46:34BelgiëBelgacom
05 Okt18:18:21ItaliëTelecomitalia
06 Okt08:43:41China43.157.188.x
06 Okt10:03:48BelgiëTelenet
06 Okt10:34:41BelgiëTelenet
07 Okt08:35:43VS159.223.4.x
07 Okt12:57:02China111.172.5.x
07 Okt19:53:31BelgiëTelenet
08 Okt12:06:52BelgiëTelenet


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
22 Sep022
24 Sep022
25 Sep011
26 Sep012
28 Sep011
29 Sep022
30 Sep033
01 Okt036
03 Okt011
04 Okt012
05 Okt044
06 Okt034
07 Okt034
08 Okt011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
193008162504


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2801012
Week 2901718
Week 30078
Week 3102829
Week 3201416
Week 3302126
Week 340811
Week 35067
Week 36078
Week 3701316
Week 3802024
Week 39078
Week 4001115
Week 4101113
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep05062
Okt04047
Nov04353
Dec07791
Jan0188230
Feb08094
Mrt0571692
Apr0438531
Mei098112
Jun0109134
Jul06268
Aug05465
Sep05261
Okt01622
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201360433653
201465506735
201545347523
201627483644
201721292409
201831320455
201942280405
202016273432
202154456674
202238354575
202323345408
202431312421
20250702851
202601.6682.009
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
05121926


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.19%2.20%2.22%
01:00 - 01:590.60%1.19%1.17%
02:00 - 02:590.17%0.80%0.75%
03:00 - 03:590.34%0.88%0.85%
04:00 - 04:590.00%0.64%0.52%
05:00 - 05:590.09%0.84%0.74%
06:00 - 06:590.00%0.69%0.53%
07:00 - 07:591.19%2.05%1.73%
08:00 - 08:592.39%3.41%3.05%
09:00 - 09:596.73%5.09%4.96%
10:00 - 10:5910.22%7.05%7.13%
11:00 - 11:599.28%7.25%7.57%
12:00 - 12:596.47%5.55%5.81%
13:00 - 13:595.79%5.74%5.69%
14:00 - 14:596.81%7.24%7.58%
15:00 - 15:597.58%6.86%7.07%
16:00 - 16:597.50%7.17%7.28%
17:00 - 17:597.50%6.28%6.54%
18:00 - 18:594.09%4.97%5.02%
19:00 - 19:593.41%4.77%4.58%
20:00 - 20:593.83%4.70%4.39%
21:00 - 21:595.20%5.77%5.82%
22:00 - 22:596.13%5.12%5.24%
23:00 - 23:593.49%3.75%3.76%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag17.12%14.55%15.05%
Dinsdag14.22%15.74%15.91%
Woensdag16.10%14.95%14.79%
Donderdag14.91%15.30%15.53%
Vrijdag15.42%16.45%16.26%
Zaterdag10.31%10.33%10.03%
Zondag11.93%12.68%12.43%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap