English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor VNS-VOE

Statistieken sinds 24 Jan 2007, 13:19
Overzicht van 08 Okt 2026, 11:40:40 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 143.545
Totaal aantal views : 240.430
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.67
Drukste dag op 26 Okt 2011 met 171 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 2 (prognose : 7) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 15 (prognose : 33) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
05 Okt14:44:28VS182.10.131.x
05 Okt15:54:51NetwerkKpn
05 Okt19:21:53NetwerkKpn
06 Okt10:30:52CommercieelGooglebot
06 Okt11:16:53NetwerkKabelnoord
06 Okt11:54:33Nederland86.104.22.x
06 Okt12:05:34VS142.147.140.x
06 Okt12:25:46Nederland86.104.22.x
06 Okt12:31:27NetwerkKpn
06 Okt13:00:41BelgiëBelgacom
06 Okt20:22:18NederlandDfn
06 Okt22:03:26NetwerkKpn
06 Okt22:28:42NederlandChello
08 Okt10:39:27NederlandDfn
08 Okt11:11:26VS142.252.47.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
24 Sep022
25 Sep022
26 Sep033
27 Sep056
28 Sep034
29 Sep067
30 Sep033
01 Okt024
02 Okt011
03 Okt024
04 Okt056
05 Okt033
06 Okt01012
08 Okt022
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
270311182603


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2802021
Week 2905360
Week 3003552
Week 3101113
Week 3203845
Week 3303234
Week 3403451
Week 3504151
Week 3602427
Week 3703244
Week 3802330
Week 3902627
Week 4002229
Week 4101517
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep0120148
Okt0112152
Nov0122163
Dec0110135
Jan0132164
Feb0112161
Mrt0119148
Apr0107143
Mei0117153
Jun085104
Jul0127154
Aug0150186
Sep0116141
Okt02532
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20133.1308.96715.009
20142.8607.57811.825
20152.3387.14610.302
20162.1786.0859.140
20171.9064.8797.453
20181.8384.3866.780
20191.2133.4475.453
20201.4693.7715.896
20211.5593.7296.021
20221.1732.8504.040
20238402.5913.581
20245341.9842.578
202531.3661.780
202601.0901.386
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
071421


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.86%1.85%1.87%
01:00 - 01:591.26%1.18%1.31%
02:00 - 02:590.70%0.73%0.90%
03:00 - 03:590.42%0.56%0.59%
04:00 - 04:590.32%0.52%0.47%
05:00 - 05:590.32%0.56%0.48%
06:00 - 06:590.61%0.71%0.59%
07:00 - 07:591.08%1.18%1.09%
08:00 - 08:593.06%2.65%2.24%
09:00 - 09:596.71%5.24%4.71%
10:00 - 10:597.02%6.14%5.78%
11:00 - 11:597.39%7.09%7.12%
12:00 - 12:595.35%5.94%6.22%
13:00 - 13:595.05%5.66%5.69%
14:00 - 14:595.96%6.48%6.61%
15:00 - 15:597.37%7.35%7.41%
16:00 - 16:598.15%7.93%8.07%
17:00 - 17:597.09%6.72%6.78%
18:00 - 18:595.18%5.21%5.15%
19:00 - 19:595.84%6.06%6.36%
20:00 - 20:595.16%5.48%5.45%
21:00 - 21:595.94%6.33%6.60%
22:00 - 22:594.76%5.05%5.15%
23:00 - 23:593.39%3.38%3.37%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.62%15.56%15.64%
Dinsdag15.04%15.00%14.99%
Woensdag14.80%14.86%14.87%
Donderdag14.24%14.42%14.38%
Vrijdag13.62%13.68%13.60%
Zaterdag12.25%12.21%12.27%
Zondag14.42%14.27%14.25%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap