English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Vintage-steals

Statistieken sinds 12 Feb 2014, 18:29
Overzicht van 08 Okt 2026, 11:42:17 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 7.049
Totaal aantal views : 7.728
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.10
Drukste dag op 15 Aug 2014 met 32 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 1 (prognose : 3) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 4 (prognose : 9) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
17 Sep20:10:47BelgiëTelenet
17 Sep20:51:17BelgiëTelenet
18 Sep22:51:05VS208.84.100.x
18 Sep23:44:49China43.157.142.x
19 Sep15:12:38CommercieelGoogleusercontent
21 Sep21:32:23CommercieelDataproviderbot
25 Sep11:44:01BelgiëTelenet
26 Sep05:32:52China43.157.170.x
26 Sep07:56:48VS146.112.163.x
02 Okt03:51:46Onbekend5.102.169.x
03 Okt04:44:37China43.157.191.x
05 Okt21:56:06VS158.158.107.x
07 Okt01:43:45Portugal141.148.153.x
07 Okt05:22:38VS146.112.163.x
08 Okt06:42:29Onbekend5.102.169.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
13 Sep033
14 Sep022
15 Sep011
17 Sep033
18 Sep022
19 Sep011
21 Sep011
25 Sep011
26 Sep022
02 Okt011
03 Okt011
05 Okt011
07 Okt023
08 Okt011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
240314041502


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2802223
Week 2901414
Week 30088
Week 3101010
Week 3201011
Week 33055
Week 34033
Week 3501111
Week 36034
Week 3701010
Week 38099
Week 39044
Week 40022
Week 41045
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep04762
Okt02324
Nov03538
Dec04452
Jan03437
Feb0102110
Mrt0128149
Apr096100
Mei0177184
Jun07880
Jul06364
Aug03031
Sep02627
Okt067
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20142091.3791.559
2015819421.029
201650659756
201724486503
201831521557
201922332354
202037292311
202110277301
202222225252
202314252266
20246538563
20250406488
20260740789
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1421


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.38%2.79%2.91%
01:00 - 01:590.59%1.90%1.90%
02:00 - 02:590.79%1.97%1.88%
03:00 - 03:590.20%1.53%1.46%
04:00 - 04:590.99%1.93%1.88%
05:00 - 05:590.00%1.49%1.42%
06:00 - 06:590.99%1.93%1.84%
07:00 - 07:593.16%2.81%2.81%
08:00 - 08:593.75%3.65%3.64%
09:00 - 09:595.34%5.02%4.99%
10:00 - 10:594.55%4.72%4.61%
11:00 - 11:597.91%5.05%5.12%
12:00 - 12:596.52%5.16%5.16%
13:00 - 13:595.93%5.02%4.93%
14:00 - 14:594.94%4.82%4.93%
15:00 - 15:595.73%5.12%5.15%
16:00 - 16:599.09%5.82%5.84%
17:00 - 17:597.91%5.09%5.20%
18:00 - 18:597.71%5.65%5.93%
19:00 - 19:594.74%5.69%5.72%
20:00 - 20:597.71%6.34%6.25%
21:00 - 21:594.55%6.38%6.41%
22:00 - 22:592.57%5.62%5.72%
23:00 - 23:592.96%4.48%4.31%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.02%15.12%15.26%
Dinsdag14.43%15.46%15.55%
Woensdag17.00%14.98%15.10%
Donderdag17.39%15.36%15.30%
Vrijdag16.21%13.96%13.74%
Zaterdag10.47%11.99%12.01%
Zondag9.49%13.12%13.04%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap