English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Anna kunst

Statistieken sinds 30 Jan 2011, 15:16
Overzicht van 08 Okt 2026, 12:37:09 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 16.253
Totaal aantal views : 33.465
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 2.06
Drukste dag op 11 Mrt 2015 met 26 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 6 (prognose : 9) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
29 Sep19:06:44NetwerkKpn
29 Sep19:38:09NetwerkKpn
29 Sep22:32:38NederlandChello
30 Sep16:04:12NetwerkKpn
30 Sep19:50:34NetwerkKpn
01 Okt14:10:40OnbekendAmazonbot
01 Okt16:11:31NetwerkKpn
01 Okt20:27:21China43.153.35.x
03 Okt15:44:16Onbekend74.7.229.x
05 Okt09:41:31Nederland5.59.108.x
06 Okt03:08:05VS149.57.176.x
06 Okt20:27:23NetwerkKpn
07 Okt04:47:55VS172.166.160.x
07 Okt08:59:14Nederland143.121.239.x
07 Okt21:45:58CommercieelGoogleusercontent


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
22 Sep034
23 Sep022
24 Sep011
25 Sep012
26 Sep011
27 Sep012
28 Sep011
29 Sep0529
30 Sep026
01 Okt037
03 Okt011
05 Okt011
06 Okt023
07 Okt033
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
132301162401


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2801213
Week 2902432
Week 3001424
Week 3102235
Week 320915
Week 330931
Week 340912
Week 350927
Week 360410
Week 37022
Week 380813
Week 3901013
Week 4001244
Week 41067
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep04353
Okt047103
Nov071206
Dec058119
Jan0102161
Feb0162247
Mrt0233324
Apr0143240
Mei0101185
Jun081156
Jul083120
Aug04090
Sep03173
Okt01015
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20132391.1802.851
20141221.2642.408
20154261.6813.833
20161071.1222.330
20171361.1362.214
20181216881.544
20191407811.664
20201008221.635
2021608131.604
2022678471.376
2023456771.067
2024638911.614
202509341.551
202609861.611
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
111825


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.90%1.86%1.45%
01:00 - 01:590.24%1.17%0.76%
02:00 - 02:590.24%1.11%0.73%
03:00 - 03:590.10%1.13%0.59%
04:00 - 04:590.10%0.94%0.53%
05:00 - 05:590.14%0.86%0.47%
06:00 - 06:590.14%1.08%0.90%
07:00 - 07:591.14%1.51%1.28%
08:00 - 08:592.24%2.67%2.29%
09:00 - 09:594.90%4.43%3.81%
10:00 - 10:595.81%5.16%4.69%
11:00 - 11:595.43%6.11%5.99%
12:00 - 12:595.95%5.70%5.62%
13:00 - 13:596.57%6.35%6.09%
14:00 - 14:596.24%6.25%6.15%
15:00 - 15:596.90%6.21%6.45%
16:00 - 16:596.09%6.73%6.65%
17:00 - 17:596.90%5.86%5.84%
18:00 - 18:592.95%3.93%3.71%
19:00 - 19:598.47%7.03%7.82%
20:00 - 20:596.57%7.36%8.45%
21:00 - 21:599.76%7.53%8.96%
22:00 - 22:597.09%5.64%7.38%
23:00 - 23:594.14%3.38%3.41%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag17.42%16.20%16.51%
Dinsdag16.42%15.84%15.83%
Woensdag14.66%14.78%14.95%
Donderdag14.66%14.16%13.15%
Vrijdag12.80%13.51%12.79%
Zaterdag10.61%11.87%11.93%
Zondag13.42%13.64%14.83%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap