English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Gordon Setters

Statistieken sinds 02 Dec 2010, 17:50
Overzicht van 08 Okt 2026, 12:24:00 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 166.053
Totaal aantal views : 197.662
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.19
Drukste dag op 15 Feb 2012 met 275 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 8 (prognose : 21) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 68 (prognose : 138) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
07 Okt18:09:05NederlandChello
07 Okt19:17:25NederlandGlasoperator
07 Okt20:45:01VS185.248.66.x
07 Okt22:30:21NederlandDfn
07 Okt22:57:50CommercieelTelia
07 Okt23:21:24NederlandChello
07 Okt23:50:27CommercieelDatapacket
08 Okt08:07:10NederlandGlasoperator
08 Okt09:48:07CommercieelDatapacket
08 Okt10:01:38NetwerkKpn
08 Okt10:25:23NederlandChello
08 Okt10:42:33NederlandGlasoperator
08 Okt11:45:38NederlandChello
08 Okt12:11:21Nederland98.98.200.x
08 Okt12:15:24CommercieelTelia


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
25 Sep01621
26 Sep01213
27 Sep01619
28 Sep02835
29 Sep02234
30 Sep01519
01 Okt01518
02 Okt02124
03 Okt01418
04 Okt02124
05 Okt01517
06 Okt02125
07 Okt02430
08 Okt089
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
300613202704


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 280162185
Week 290164194
Week 300160188
Week 310187239
Week 320152175
Week 330175213
Week 340171203
Week 350123140
Week 360146177
Week 370155178
Week 380204246
Week 390109133
Week 400136172
Week 4106881
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep09951.126
Okt0872954
Nov0808923
Dec0816902
Jan09061.011
Feb08641.070
Mrt08701.026
Apr0682786
Mei0707905
Jun0660767
Jul0730880
Aug0687812
Sep0662804
Okt0139165
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20132293134
2014108695
201575458
201614444
20171.3432.1502.536
20188.30014.04416.541
20198.15613.18715.570
20208.72513.64916.308
202110.66017.70620.998
202210.02917.17219.978
20238.25714.74917.082
20246.76313.95516.166
202513911.08412.498
202606.9078.226
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
101724


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.80%0.79%0.77%
01:00 - 01:590.22%0.27%0.25%
02:00 - 02:590.10%0.16%0.15%
03:00 - 03:590.06%0.12%0.11%
04:00 - 04:590.03%0.10%0.08%
05:00 - 05:590.06%0.12%0.10%
06:00 - 06:590.21%0.25%0.23%
07:00 - 07:590.73%0.70%0.65%
08:00 - 08:591.71%1.66%1.55%
09:00 - 09:596.23%5.68%5.69%
10:00 - 10:5912.05%11.44%12.12%
11:00 - 11:5912.53%12.47%12.97%
12:00 - 12:599.88%10.21%10.32%
13:00 - 13:598.25%8.58%8.47%
14:00 - 14:596.94%7.13%7.05%
15:00 - 15:595.68%5.64%5.55%
16:00 - 16:595.75%5.71%5.55%
17:00 - 17:595.01%4.90%4.80%
18:00 - 18:594.71%4.78%4.61%
19:00 - 19:595.29%5.08%4.91%
20:00 - 20:594.57%4.60%4.49%
21:00 - 21:594.21%4.27%4.21%
22:00 - 22:593.20%3.44%3.48%
23:00 - 23:591.79%1.89%1.89%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.13%14.77%14.79%
Dinsdag14.80%14.55%14.59%
Woensdag14.82%14.65%14.67%
Donderdag14.68%14.56%14.57%
Vrijdag14.04%14.16%14.22%
Zaterdag12.97%13.28%13.16%
Zondag13.56%14.03%13.99%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap