English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Website van Fan Feanwalden

Statistieken sinds 22 Aug 2007, 10:57
Overzicht van 20 Mei 2018, 11:59:29 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 26.992
Totaal aantal views : 35.675
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.32
Drukste dag op 21 Dec 2011 met 72 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 6 (prognose : 6) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
03 Mei01:17:05CommercieelMsn
03 Mei10:26:50CommercieelMsn
05 Mei14:19:43CommercieelMsn
07 Mei08:20:47Onbekend40.77.189.x
07 Mei17:49:24DuitslandDip0
10 Mei11:57:45NederlandZiggo
10 Mei19:14:59DuitslandDip0
11 Mei11:24:15DuitslandDynamic
13 Mei20:34:20Onbekend40.77.179.x
14 Mei21:20:10Onbekend40.77.177.x
16 Mei14:56:57Nederland84.241.195.x
16 Mei23:56:34Onbekend40.77.188.x
18 Mei19:10:46DuitslandDynamic
19 Mei17:15:57NederlandChello
19 Mei22:55:25Onbekend118.24.1.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
28 Apr033
29 Apr012
30 Apr113
01 Mei023
03 Mei022
05 Mei011
07 Mei022
10 Mei022
11 Mei111
13 Mei011
14 Mei011
16 Mei022
18 Mei011
19 Mei023
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
172910193013


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 0701015
Week 08188
Week 09188
Week 10055
Week 1101015
Week 12055
Week 13167
Week 14035
Week 15167
Week 16377
Week 17089
Week 18169
Week 19166
Week 20067
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
334047020916


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Apr13549
Mei73039
Jun53952
Jul03847
Aug105677
Sep54770
Okt44555
Nov43441
Dec34357
Jan33856
Feb13647
Mrt22834
Apr52632
Mei11719
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020904110601


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20075261.8382.564
20081.2763.7154.852
20091.3723.9275.043
20101.5004.1585.258
20111.4534.0045.821
20121.2793.1714.291
20136692.0102.707
20142861.8522.268
20151201.1731.366
201665529682
201750470635
201812145188
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
0714


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.92%2.27%2.21%
01:00 - 01:590.56%1.04%1.04%
02:00 - 02:590.34%0.64%0.62%
03:00 - 03:590.09%0.52%0.48%
04:00 - 04:590.10%0.46%0.43%
05:00 - 05:590.08%0.47%0.42%
06:00 - 06:590.20%0.59%0.55%
07:00 - 07:590.65%1.02%1.00%
08:00 - 08:591.29%1.81%1.73%
09:00 - 09:592.65%3.25%3.30%
10:00 - 10:593.86%4.23%4.54%
11:00 - 11:595.70%5.43%5.53%
12:00 - 12:596.24%5.53%5.40%
13:00 - 13:595.95%5.64%5.84%
14:00 - 14:595.59%5.83%5.83%
15:00 - 15:596.04%5.95%5.83%
16:00 - 16:596.70%6.30%6.37%
17:00 - 17:596.54%5.82%5.80%
18:00 - 18:596.37%6.23%6.22%
19:00 - 19:597.34%7.31%7.59%
20:00 - 20:597.49%7.65%7.80%
21:00 - 21:598.81%8.82%8.76%
22:00 - 22:598.68%7.86%7.63%
23:00 - 23:596.82%5.31%5.08%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.01%15.50%15.60%
Dinsdag14.93%14.61%14.98%
Woensdag14.47%14.06%14.04%
Donderdag14.10%13.84%13.83%
Vrijdag12.37%12.63%12.39%
Zaterdag12.53%12.62%12.28%
Zondag16.58%16.73%16.88%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap