English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Website van Fan Feanwalden

Statistieken sinds 22 Aug 2007, 10:57
Overzicht van 18 Mrt 2019, 16:41:07 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 27.259
Totaal aantal views : 36.030
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.32
Drukste dag op 21 Dec 2011 met 72 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 2 (prognose : 4) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 2 (prognose : 25) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
01 Mrt20:53:33CommercieelMsn
04 Mrt00:38:26CommercieelMsn
04 Mrt12:15:58Duitsland194.114.104.x
06 Mrt16:46:37DuitslandDip0
07 Mrt19:14:30CommercieelMsn
09 Mrt18:20:29CommercieelMsn
10 Mrt17:41:05NederlandXs4all
10 Mrt22:10:19DuitslandDip0
11 Mrt19:55:01DuitslandUnitymediagroup
12 Mrt16:24:45Onbekend104.192.74.x
12 Mrt16:38:07NederlandPlanet
14 Mrt23:33:39OnbekendPoneytelecom
15 Mrt23:49:33OnbekendPoneytelecom
18 Mrt14:46:11DuitslandDip0
18 Mrt16:30:16DuitslandDip0


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
24 Feb023
26 Feb011
27 Feb111
01 Mrt011
04 Mrt022
06 Mrt011
07 Mrt011
09 Mrt011
10 Mrt122
11 Mrt011
12 Mrt122
14 Mrt011
15 Mrt011
18 Mrt023
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
041625092711


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 51033
Week 5201011
Week 01055
Week 02045
Week 030914
Week 0401013
Week 05157
Week 06135
Week 07011
Week 08067
Week 09133
Week 10177
Week 11155
Week 12023
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
253239460108


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Feb13647
Mrt22834
Apr52632
Mei12833
Jun42834
Jul64261
Aug13238
Sep12341
Okt12836
Nov22537
Dec12021
Jan02938
Feb31419
Mrt21516
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
120702090411


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20075261.8382.564
20081.2763.7154.852
20091.3723.9275.043
20101.5004.1585.258
20111.4534.0045.821
20121.2793.1714.291
20136692.0102.707
20142861.8522.268
20151201.1731.366
201665529682
201750470635
201828354470
201955873
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
0714


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.92%2.29%2.23%
01:00 - 01:590.57%1.06%1.05%
02:00 - 02:590.34%0.65%0.63%
03:00 - 03:590.09%0.53%0.49%
04:00 - 04:590.10%0.48%0.46%
05:00 - 05:590.08%0.50%0.44%
06:00 - 06:590.20%0.60%0.56%
07:00 - 07:590.65%1.03%1.01%
08:00 - 08:591.29%1.82%1.73%
09:00 - 09:592.65%3.29%3.33%
10:00 - 10:593.86%4.24%4.55%
11:00 - 11:595.72%5.42%5.54%
12:00 - 12:596.23%5.53%5.41%
13:00 - 13:595.93%5.63%5.82%
14:00 - 14:595.59%5.82%5.83%
15:00 - 15:596.03%5.94%5.81%
16:00 - 16:596.70%6.30%6.36%
17:00 - 17:596.55%5.80%5.77%
18:00 - 18:596.36%6.23%6.21%
19:00 - 19:597.32%7.29%7.57%
20:00 - 20:597.52%7.64%7.78%
21:00 - 21:598.81%8.79%8.73%
22:00 - 22:598.68%7.82%7.60%
23:00 - 23:596.80%5.31%5.10%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.01%15.49%15.59%
Dinsdag14.93%14.57%14.93%
Woensdag14.47%14.07%14.04%
Donderdag14.10%13.83%13.81%
Vrijdag12.35%12.69%12.45%
Zaterdag12.50%12.61%12.27%
Zondag16.63%16.74%16.91%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap