English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Website van Fan Feanwalden

Statistieken sinds 22 Aug 2007, 10:57
Overzicht van 18 Sep 2018, 17:24:42 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 27.120
Totaal aantal views : 35.846
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.32
Drukste dag op 21 Dec 2011 met 72 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 1 (prognose : 3) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
01 Sep09:01:10NederlandPlanet
02 Sep02:51:45CommercieelMsn
02 Sep17:47:25NederlandChello
02 Sep19:44:09NederlandChello
03 Sep12:38:44Duitsland185.41.110.x
04 Sep12:48:40NederlandChello
05 Sep13:18:39VS173.252.87.x
09 Sep02:07:50NederlandVersatel
09 Sep16:03:18DuitslandPools
12 Sep09:07:12NederlandHetnet
13 Sep09:31:08OostenrijkKages
13 Sep20:35:40NederlandXs4all
14 Sep06:30:25CommercieelMsn
16 Sep14:27:52NederlandPlanet
17 Sep09:10:56NederlandIp4da8e60c


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
27 Aug022
28 Aug012
30 Aug023
01 Sep012
02 Sep036
03 Sep011
04 Sep014
05 Sep011
09 Sep022
12 Sep011
13 Sep023
14 Sep011
16 Sep112
17 Sep011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
190115223012


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 25188
Week 261712
Week 2731723
Week 2821117
Week 291910
Week 30035
Week 31055
Week 32067
Week 33077
Week 3411013
Week 350915
Week 36058
Week 37157
Week 38011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
510613202734


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Aug105677
Sep54770
Okt44555
Nov43441
Dec34357
Jan33856
Feb13647
Mrt22834
Apr52632
Mei12833
Jun42834
Jul64261
Aug13238
Sep11524
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
060108031005


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20075261.8382.564
20081.2763.7154.852
20091.3723.9275.043
20101.5004.1585.258
20111.4534.0045.821
20121.2793.1714.291
20136692.0102.707
20142861.8522.268
20151201.1731.366
201665529682
201750470635
201824273359
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
0714


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.91%2.28%2.21%
01:00 - 01:590.56%1.05%1.04%
02:00 - 02:590.34%0.65%0.62%
03:00 - 03:590.09%0.52%0.48%
04:00 - 04:590.10%0.47%0.45%
05:00 - 05:590.08%0.48%0.43%
06:00 - 06:590.20%0.60%0.56%
07:00 - 07:590.65%1.03%1.01%
08:00 - 08:591.29%1.82%1.73%
09:00 - 09:592.65%3.27%3.31%
10:00 - 10:593.86%4.25%4.55%
11:00 - 11:595.73%5.43%5.54%
12:00 - 12:596.24%5.53%5.41%
13:00 - 13:595.94%5.63%5.83%
14:00 - 14:595.59%5.82%5.83%
15:00 - 15:596.03%5.94%5.81%
16:00 - 16:596.69%6.29%6.36%
17:00 - 17:596.53%5.82%5.79%
18:00 - 18:596.36%6.24%6.23%
19:00 - 19:597.33%7.29%7.57%
20:00 - 20:597.52%7.65%7.80%
21:00 - 21:598.81%8.80%8.74%
22:00 - 22:598.69%7.84%7.62%
23:00 - 23:596.81%5.30%5.08%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.01%15.49%15.60%
Dinsdag14.92%14.59%14.96%
Woensdag14.47%14.06%14.03%
Donderdag14.10%13.84%13.83%
Vrijdag12.37%12.63%12.38%
Zaterdag12.52%12.61%12.27%
Zondag16.62%16.77%16.94%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap