English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Bouw en installatiebedrijf Rozema

Statistieken sinds 19 Feb 2007, 18:09
Overzicht van 08 Okt 2026, 13:01:53 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 4.746
Totaal aantal views : 6.028
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.27
Drukste dag op 18 Okt 2019 met 17 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 1 (prognose : 2) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 4 (prognose : 7) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
23 Sep13:05:22Nederland104.28.30.x
23 Sep15:26:07Nederland178.230.93.x
23 Sep16:00:42NetwerkKpn
24 Sep12:21:17CommercieelDataproviderbot
26 Sep07:19:14Onbekend47.79.201.x
26 Sep17:26:59Nederland89.205.249.x
27 Sep16:39:58Nederland104.28.40.x
27 Sep18:30:27NetwerkKpn
28 Sep08:25:52China170.106.161.x
28 Sep10:53:35NetwerkKpn
28 Sep13:28:40NederlandStatic
05 Okt03:52:10China43.157.43.x
07 Okt08:01:10CommercieelGoogleusercontent
07 Okt23:28:19VS205.169.39.x
08 Okt09:43:33NetwerkKpn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
15 Sep011
16 Sep023
17 Sep022
18 Sep011
19 Sep011
21 Sep035
23 Sep034
24 Sep011
26 Sep022
27 Sep022
28 Sep033
05 Okt011
07 Okt022
08 Okt012
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
011423071727


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 28035
Week 29099
Week 30044
Week 31039
Week 320811
Week 330811
Week 340910
Week 35033
Week 3601111
Week 37056
Week 380910
Week 3901114
Week 40033
Week 41045
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep04351
Okt03648
Nov03548
Dec02627
Jan03035
Feb02528
Mrt02829
Apr02935
Mei02025
Jun03241
Jul02129
Aug03037
Sep03843
Okt045
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2013697147
20145461504
20153650672
20164152181
201711136163
20187147207
201914243320
202014148212
202113112164
20226159207
20230164215
20246158205
20250315380
20260257307
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
071421


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.59%3.10%2.74%
01:00 - 01:590.00%2.99%2.55%
02:00 - 02:590.00%2.61%2.06%
03:00 - 03:590.00%2.25%1.81%
04:00 - 04:590.00%2.19%1.81%
05:00 - 05:590.00%2.28%1.84%
06:00 - 06:590.59%1.92%1.64%
07:00 - 07:590.59%2.61%2.37%
08:00 - 08:594.14%3.41%3.62%
09:00 - 09:595.92%5.01%5.23%
10:00 - 10:597.69%5.46%5.44%
11:00 - 11:598.28%5.50%6.14%
12:00 - 12:596.51%5.25%5.69%
13:00 - 13:5911.24%6.05%6.69%
14:00 - 14:596.51%5.90%6.35%
15:00 - 15:597.69%5.31%5.96%
16:00 - 16:595.33%6.49%6.64%
17:00 - 17:596.51%4.64%4.86%
18:00 - 18:594.14%4.51%4.43%
19:00 - 19:594.73%4.87%4.69%
20:00 - 20:598.88%5.14%5.34%
21:00 - 21:597.10%4.85%5.11%
22:00 - 22:592.37%4.05%3.65%
23:00 - 23:591.18%3.62%3.35%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag23.67%16.41%17.15%
Dinsdag19.53%16.56%17.25%
Woensdag11.24%15.70%15.74%
Donderdag15.98%14.64%14.47%
Vrijdag13.61%13.21%12.87%
Zaterdag4.73%11.15%10.32%
Zondag11.24%12.33%12.19%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap