English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Ouderschap-Psychiatrie

Statistieken sinds 23 Jan 2008, 12:24
Overzicht van 09 Okt 2026, 15:08:59 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 95.524
Totaal aantal views : 114.000
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.19
Drukste dag op 23 Mei 2018 met 118 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 5 (prognose : 6) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
25 Sep15:58:18VS72.145.76.x
29 Sep22:51:50NederlandZiggo
30 Sep02:20:24VS48.209.223.x
30 Sep08:33:37OnbekendNs3069769
01 Okt02:38:29China142.93.11.x
01 Okt13:47:49VS48.209.223.x
01 Okt22:40:54NederlandDfn
02 Okt18:15:23NetwerkKpn
03 Okt02:25:47NetwerkKpn
04 Okt05:28:49Onbekend89.47.55.x
05 Okt21:30:45LibiëDp
06 Okt13:17:06NetwerkQonnected
06 Okt14:14:13VS72.145.152.x
06 Okt15:13:58VS192.6.213.x
08 Okt10:40:49Nederland104.28.40.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
18 Sep047
21 Sep011
22 Sep055
24 Sep011
25 Sep011
29 Sep011
30 Sep022
01 Okt033
02 Okt011
03 Okt011
04 Okt011
05 Okt011
06 Okt033
08 Okt011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
250523082203


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2801717
Week 2902828
Week 3001515
Week 31088
Week 32044
Week 33033
Week 34055
Week 35044
Week 36044
Week 3702020
Week 380710
Week 39088
Week 40099
Week 41055
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep03237
Okt02730
Nov01822
Dec03436
Jan03539
Feb04652
Mrt04552
Apr06466
Mei0109111
Jun05658
Jul08080
Aug01616
Sep04245
Okt01111
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2013887291.003
2014861.1081.361
2015761.2141.535
20164075.2067.021
20171.48018.07920.990
20181.86120.39923.442
20191.03712.78014.700
20203205.8857.059
20214927.3748.365
20223605.6936.468
20232575.7746.659
20242016.0986.879
202589401.120
20260504530
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
081522


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:592.21%2.72%2.59%
01:00 - 01:591.55%1.57%1.54%
02:00 - 02:590.71%0.99%0.93%
03:00 - 03:590.51%0.74%0.73%
04:00 - 04:590.48%0.61%0.58%
05:00 - 05:590.42%0.70%0.68%
06:00 - 06:591.27%1.10%1.08%
07:00 - 07:592.10%1.89%1.80%
08:00 - 08:593.02%3.06%2.97%
09:00 - 09:595.08%4.52%4.52%
10:00 - 10:596.23%5.52%5.58%
11:00 - 11:595.99%5.80%5.97%
12:00 - 12:596.71%6.00%6.11%
13:00 - 13:596.62%6.29%6.41%
14:00 - 14:596.10%6.34%6.67%
15:00 - 15:596.87%6.51%6.63%
16:00 - 16:596.46%5.91%6.19%
17:00 - 17:595.29%5.11%5.10%
18:00 - 18:595.04%5.07%4.90%
19:00 - 19:595.19%5.78%5.66%
20:00 - 20:595.20%6.13%5.95%
21:00 - 21:597.14%6.70%6.59%
22:00 - 22:595.99%6.32%6.24%
23:00 - 23:593.79%4.62%4.55%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag16.27%16.51%16.92%
Dinsdag16.72%17.08%17.03%
Woensdag16.04%16.33%16.30%
Donderdag16.03%15.98%15.94%
Vrijdag13.51%13.28%13.29%
Zaterdag10.01%9.55%9.36%
Zondag11.42%11.29%11.16%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap