English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor monumentaal-westland

Statistieken sinds 08 Feb 2007, 20:54
Overzicht van 08 Okt 2026, 12:35:44 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 4.685
Totaal aantal views : 5.529
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.18
Drukste dag op 16 Dec 2014 met 10 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 3 (prognose : 8) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 10 (prognose : 25) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
02 Okt23:36:37VS64.227.76.x
03 Okt12:08:39NederlandDfn
03 Okt13:46:08NederlandDfn
03 Okt14:57:33NederlandDfn
03 Okt15:43:31Nederland84.241.223.x
06 Okt06:33:42China43.157.172.x
07 Okt11:05:20VS162.43.225.x
07 Okt11:05:22VS176.223.106.x
07 Okt11:05:26VS152.39.130.x
07 Okt11:05:57VS103.196.9.x
07 Okt13:54:41CommercieelAmazonaws
07 Okt14:07:41CommercieelAmazonaws
08 Okt00:11:46CommercieelAmazonaws
08 Okt05:17:30NederlandSkpnet
08 Okt08:30:26NederlandSkpnet


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
21 Sep033
22 Sep033
23 Sep088
24 Sep022
27 Sep068
28 Sep067
29 Sep044
30 Sep025
01 Okt022
02 Okt045
03 Okt044
06 Okt011
07 Okt068
08 Okt034
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
271229082302


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 280810
Week 29055
Week 30055
Week 31033
Week 32045
Week 33033
Week 34055
Week 35067
Week 36078
Week 37044
Week 38022
Week 3902224
Week 4002227
Week 4101013
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep02526
Okt02023
Nov01821
Dec03139
Jan02933
Feb03841
Mrt02228
Apr03637
Mei05154
Jun01819
Jul02628
Aug02224
Sep04451
Okt02024
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20133140163
201415611697
20156700717
20169159186
20175161189
20182107139
20190117136
20201294126
20214152191
202209499
20231120131
20241116116
20250215238
20260306339
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
071421


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.49%3.48%3.31%
01:00 - 01:590.74%2.90%2.59%
02:00 - 02:590.00%2.09%1.79%
03:00 - 03:590.00%2.45%2.10%
04:00 - 04:590.37%1.90%1.65%
05:00 - 05:590.00%2.26%2.03%
06:00 - 06:590.00%1.90%1.65%
07:00 - 07:590.37%1.71%1.54%
08:00 - 08:591.12%3.24%3.02%
09:00 - 09:595.20%3.44%3.40%
10:00 - 10:594.83%4.40%4.49%
11:00 - 11:595.20%4.57%5.23%
12:00 - 12:596.69%4.25%4.36%
13:00 - 13:596.32%5.27%5.52%
14:00 - 14:596.32%5.76%5.84%
15:00 - 15:594.83%5.76%6.51%
16:00 - 16:596.69%5.27%5.50%
17:00 - 17:593.72%5.21%5.17%
18:00 - 18:595.95%5.17%5.12%
19:00 - 19:598.92%6.38%6.33%
20:00 - 20:5910.78%6.47%6.64%
21:00 - 21:5910.04%6.60%6.60%
22:00 - 22:597.43%5.27%5.41%
23:00 - 23:592.97%4.25%4.23%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag17.10%15.24%15.75%
Dinsdag17.84%15.37%15.23%
Woensdag10.78%13.19%12.59%
Donderdag11.90%14.69%14.99%
Vrijdag14.13%13.40%13.19%
Zaterdag12.64%12.93%12.28%
Zondag15.61%15.18%15.97%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap