English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Gevaarlijke Stoffen

Statistieken sinds 28 Feb 2005, 19:38
Overzicht van 08 Okt 2026, 12:47:45 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 188.880
Totaal aantal views : 263.263
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.39
Drukste dag op 28 Sep 2020 met 216 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 57 (prognose : 161) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 346 (prognose : 642) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
08 Okt11:40:05BelgiëUhasselt
08 Okt11:41:07NetwerkKpn
08 Okt11:41:49BelgiëTelenet
08 Okt11:46:45BelgiëUhasselt
08 Okt11:47:11BelgiëOrange
08 Okt11:48:49BelgiëUhasselt
08 Okt11:56:19BelgiëUhasselt
08 Okt12:03:22VS31.42.134.x
08 Okt12:17:15BelgiëTelenet
08 Okt12:20:38BelgiëUhasselt
08 Okt12:25:52BelgiëOrange
08 Okt12:28:07NederlandStatic
08 Okt12:29:58BelgiëBelgacom
08 Okt12:35:50BelgiëBelgacom
08 Okt12:37:13BelgiëTelenet


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
25 Sep093206
26 Sep04765
27 Sep0100146
28 Sep0180417
29 Sep0115165
30 Sep0100133
01 Okt0105172
02 Okt060121
03 Okt05375
04 Okt07295
05 Okt0103145
06 Okt085113
07 Okt0101140
08 Okt057145
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
300613202704


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2802933
Week 2902123
Week 3001927
Week 3101214
Week 3201517
Week 3303137
Week 3406471
Week 350114148
Week 360238592
Week 370411750
Week 380484963
Week 3906831.261
Week 4006851.178
Week 410346543
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep02.0473.877
Okt01.7442.720
Nov08421.188
Dec0448570
Jan0576806
Feb0630887
Mrt0659940
Apr0476661
Mei0627894
Jun0410520
Jul0114136
Aug0246298
Sep02.1934.260
Okt06361.006
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20132.44910.93114.662
20141.86510.08613.223
20151.93611.84216.041
20161.96412.30316.536
20171.4299.52112.636
20181.3318.14110.787
20191.5938.68311.537
20202.1669.75612.803
20212.3229.68713.845
20222.4769.33113.606
20232.4288.68713.130
20242.5318.62313.544
2025248.59413.301
202606.56710.408
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
05121926


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.76%0.78%0.71%
01:00 - 01:590.30%0.41%0.35%
02:00 - 02:590.12%0.25%0.22%
03:00 - 03:590.12%0.21%0.18%
04:00 - 04:590.06%0.19%0.18%
05:00 - 05:590.11%0.22%0.18%
06:00 - 06:590.31%0.42%0.37%
07:00 - 07:590.99%1.13%0.98%
08:00 - 08:593.94%3.82%3.98%
09:00 - 09:596.89%6.86%7.45%
10:00 - 10:597.77%7.81%8.11%
11:00 - 11:598.38%8.53%9.04%
12:00 - 12:595.97%5.90%5.80%
13:00 - 13:597.54%7.65%7.98%
14:00 - 14:598.73%8.75%9.20%
15:00 - 15:598.29%8.22%8.34%
16:00 - 16:597.09%6.94%6.55%
17:00 - 17:596.15%6.22%6.00%
18:00 - 18:595.66%5.53%5.27%
19:00 - 19:595.88%5.68%5.37%
20:00 - 20:595.56%5.46%5.22%
21:00 - 21:594.89%4.51%4.26%
22:00 - 22:592.93%2.90%2.74%
23:00 - 23:591.58%1.61%1.52%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag18.19%18.33%18.84%
Dinsdag17.44%17.58%17.83%
Woensdag17.28%17.07%16.66%
Donderdag16.87%17.01%17.27%
Vrijdag11.62%11.92%12.26%
Zaterdag7.77%7.68%7.25%
Zondag10.82%10.40%9.89%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap