English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor klootschietvereniging Oud Ootmarsum

Statistieken sinds 25 Apr 2008, 14:04
Overzicht van 09 Okt 2026, 16:37:39 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 61.276
Totaal aantal views : 91.269
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.49
Drukste dag op 24 Jun 2018 met 615 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 1 (prognose : 1) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 15 (prognose : 21) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
05 Okt10:55:25NetwerkKpn
05 Okt13:09:35NetwerkKpn
05 Okt17:58:44VS158.173.20.x
05 Okt21:54:20NetwerkKpn
06 Okt06:47:51VS45.206.80.x
06 Okt21:07:09NederlandZiggo
06 Okt21:34:05China47.79.198.x
07 Okt09:49:49CommercieelTripleplugandplay
07 Okt10:45:48NederlandGlasoperator
08 Okt09:12:18CommercieelSolidrdns
08 Okt14:19:15VS185.191.63.x
08 Okt19:13:32China43.134.91.x
08 Okt20:55:05NetwerkKpn
08 Okt20:58:06NetwerkKpn
09 Okt09:12:45NederlandZiggo


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
26 Sep0720
27 Sep0818
28 Sep035
29 Sep0710
30 Sep033
01 Okt047
02 Okt022
03 Okt078
04 Okt035
05 Okt045
06 Okt033
07 Okt027
08 Okt056
09 Okt012
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
290513202805


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2803949
Week 2902553
Week 3002446
Week 3102141
Week 3204265
Week 3305197
Week 3404774
Week 3503451
Week 3602759
Week 3703649
Week 3803246
Week 3902753
Week 4002940
Week 4101523
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep0125231
Okt0131240
Nov0146177
Dec0105173
Jan0121154
Feb087154
Mrt0131227
Apr0152261
Mei0254403
Jun0208322
Jul0133232
Aug0188303
Sep0129218
Okt03145
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20132.4804.5405.299
20142.3994.8066.255
20152.9076.20910.016
20162.8415.5558.486
20172.2524.9857.358
20182.1215.0238.266
20191.3373.8115.871
20208372.6754.803
20213772.0443.941
20224112.2004.101
20231942.0273.695
20241201.8873.156
202521.5462.777
202601.4342.319
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
081522


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.20%1.45%1.26%
01:00 - 01:590.39%0.79%0.72%
02:00 - 02:590.08%0.51%0.43%
03:00 - 03:590.06%0.46%0.39%
04:00 - 04:590.04%0.43%0.36%
05:00 - 05:590.18%0.51%0.46%
06:00 - 06:590.94%0.99%0.82%
07:00 - 07:591.32%1.64%1.48%
08:00 - 08:592.75%2.86%2.75%
09:00 - 09:593.45%6.02%5.64%
10:00 - 10:594.31%7.44%6.71%
11:00 - 11:595.14%5.22%5.91%
12:00 - 12:597.40%7.11%6.98%
13:00 - 13:595.12%5.12%5.59%
14:00 - 14:594.32%4.67%5.01%
15:00 - 15:594.54%5.62%5.90%
16:00 - 16:595.92%5.56%6.20%
17:00 - 17:599.03%6.70%6.33%
18:00 - 18:598.09%6.65%6.60%
19:00 - 19:597.53%6.65%6.74%
20:00 - 20:598.57%7.20%7.23%
21:00 - 21:599.33%7.53%7.59%
22:00 - 22:597.14%5.92%6.00%
23:00 - 23:593.16%2.93%2.89%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag20.18%18.11%18.15%
Dinsdag14.34%14.25%14.32%
Woensdag11.96%12.75%12.67%
Donderdag11.88%12.34%12.14%
Vrijdag10.20%11.56%11.45%
Zaterdag11.27%12.17%12.13%
Zondag20.18%18.82%19.14%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap