English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Speel en leer met kerst

Statistieken sinds 07 Dec 2009, 11:30
Overzicht van 09 Okt 2026, 15:49:07 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 74.703
Totaal aantal views : 130.687
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.75
Drukste dag op 11 Dec 2012 met 823 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 0 (prognose : 0) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
02 Aug19:42:50VS116.105.75.x
09 Aug23:35:27China43.159.149.x
11 Aug15:44:52China43.135.180.x
11 Aug16:05:10China43.134.163.x
11 Aug16:15:45China43.163.86.x
11 Aug16:24:59China101.32.208.x
17 Aug16:31:00CommercieelMsn
17 Aug21:05:45China43.165.7.x
22 Aug10:46:51DuitslandClients
24 Aug23:17:21CommercieelAmazonaws
28 Aug14:58:04CommercieelMsn
30 Aug14:37:46NetwerkKpn
31 Aug09:03:59CommercieelAmazonaws
08 Sep02:44:22China43.134.23.x
29 Sep15:28:43Nederland185.99.205.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
24 Jul0330
26 Jul011
30 Jul011
02 Aug011
09 Aug011
11 Aug044
17 Aug022
22 Aug011
24 Aug011
28 Aug011
30 Aug011
31 Aug011
08 Sep011
29 Sep011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
122215193028


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 25011
Week 26011
Week 27022
Week 28022
Week 29022
Week 3001061
Week 31022
Week 32011
Week 33044
Week 34033
Week 35033
Week 36011
Week 37011
Week 40011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
470210202734


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Aug033
Sep056
Okt044
Nov02831
Dec0104114
Jan055
Feb01419
Mrt011
Apr01010
Mei02020
Jun055
Jul01768
Aug01313
Sep022
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
060108031005


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20132.9079.17618.671
20142.0597.23512.710
20151.2295.1577.611
20161.2584.7667.112
20176102.7964.549
20184792.2153.310
20194251.8023.321
20204811.9653.614
20211951.2491.818
20221117731.157
202379492848
202422289367
20250181202
2026087143
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
091623


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.19%0.46%0.41%
01:00 - 01:590.08%0.23%0.19%
02:00 - 02:590.04%0.15%0.11%
03:00 - 03:590.03%0.13%0.08%
04:00 - 04:590.01%0.10%0.07%
05:00 - 05:590.02%0.12%0.08%
06:00 - 06:590.12%0.31%0.21%
07:00 - 07:592.96%2.50%2.05%
08:00 - 08:5911.16%7.85%7.92%
09:00 - 09:5915.01%10.01%13.75%
10:00 - 10:5912.57%9.25%9.51%
11:00 - 11:5912.38%9.80%10.82%
12:00 - 12:595.13%5.97%5.18%
13:00 - 13:5912.36%9.78%10.26%
14:00 - 14:5910.09%8.73%9.21%
15:00 - 15:593.74%5.43%5.30%
16:00 - 16:592.85%5.31%4.52%
17:00 - 17:592.10%3.75%3.33%
18:00 - 18:592.00%3.64%3.07%
19:00 - 19:592.44%4.65%3.99%
20:00 - 20:591.82%4.28%3.62%
21:00 - 21:591.58%3.87%3.14%
22:00 - 22:590.93%2.49%2.13%
23:00 - 23:590.37%1.21%1.04%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag18.32%18.72%20.89%
Dinsdag22.06%19.60%19.47%
Woensdag16.10%16.66%15.94%
Donderdag21.68%18.11%18.59%
Vrijdag14.84%12.87%12.90%
Zaterdag3.08%5.26%4.75%
Zondag3.91%8.77%7.46%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap