English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Art Jewellery Design

Statistieken sinds 24 Feb 2010, 11:46
Overzicht van 08 Okt 2026, 12:59:26 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 16.331
Totaal aantal views : 23.201
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.42
Drukste dag op 02 Mei 2012 met 55 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 8 (prognose : 13) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
01 Okt22:26:13CommercieelSpectrum
02 Okt17:02:26NederlandChello
02 Okt20:42:51NederlandZiggo
03 Okt13:49:46NederlandZiggo
03 Okt15:25:11CommercieelAmazonaws
03 Okt15:39:05NederlandZiggo
03 Okt16:20:16NederlandZiggo
05 Okt06:40:04NetwerkOvh
06 Okt20:32:33NederlandZiggo
07 Okt02:52:28China43.135.185.x
07 Okt02:56:22China43.159.152.x
07 Okt03:31:44China43.166.128.x
07 Okt17:34:21VS34.34.247.x
07 Okt17:34:54VS34.34.225.x
07 Okt18:51:08NetwerkKpn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
16 Sep011
17 Sep011
18 Sep022
19 Sep011
21 Sep012
23 Sep011
24 Sep033
26 Sep033
01 Okt022
02 Okt022
03 Okt044
05 Okt011
06 Okt012
07 Okt066
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
132330091802


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 28057
Week 29088
Week 300910
Week 3101016
Week 32033
Week 33022
Week 340912
Week 3501821
Week 360810
Week 37066
Week 38088
Week 39089
Week 40088
Week 41089
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep03956
Okt02830
Nov03850
Dec03641
Jan05670
Feb04463
Mrt03245
Apr03035
Mei03442
Jun02630
Jul03241
Aug03642
Sep02932
Okt01617
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20135841.6492.436
20144371.5212.242
20152851.3821.803
20162317651.030
20171578511.172
2018112697912
201988603819
202034371503
202163484688
202216452747
202322385539
202422436640
20251438554
20260335417
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
101724


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.91%2.41%2.19%
01:00 - 01:590.26%1.80%1.65%
02:00 - 02:590.30%1.65%1.51%
03:00 - 03:590.30%1.89%1.78%
04:00 - 04:590.12%1.40%1.18%
05:00 - 05:590.21%1.44%1.28%
06:00 - 06:590.16%1.32%1.03%
07:00 - 07:590.72%1.98%1.78%
08:00 - 08:593.92%3.20%2.96%
09:00 - 09:597.75%5.05%5.01%
10:00 - 10:5910.74%6.29%6.36%
11:00 - 11:598.64%6.16%6.38%
12:00 - 12:596.61%5.61%5.91%
13:00 - 13:596.63%5.71%6.12%
14:00 - 14:595.09%5.35%5.84%
15:00 - 15:595.46%5.87%6.24%
16:00 - 16:595.58%5.92%6.14%
17:00 - 17:596.86%5.58%5.52%
18:00 - 18:594.76%4.92%4.65%
19:00 - 19:595.32%5.15%5.30%
20:00 - 20:594.46%5.36%5.33%
21:00 - 21:596.33%5.88%5.89%
22:00 - 22:595.39%5.90%5.88%
23:00 - 23:593.46%4.16%4.06%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag16.93%15.23%15.11%
Dinsdag16.09%15.38%15.24%
Woensdag14.52%14.79%14.85%
Donderdag15.01%14.88%14.93%
Vrijdag14.29%14.02%14.11%
Zaterdag10.72%12.12%11.87%
Zondag12.44%13.59%13.90%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap