English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Dichtbij en toch zover weg

Statistieken sinds 05 Feb 2010, 21:16
Overzicht van 08 Okt 2026, 11:35:08 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 7.169
Totaal aantal views : 11.597
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.62
Drukste dag op 08 Jan 2012 met 19 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 1 (prognose : 1) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
24 Aug23:12:51CommercieelAmazonaws
25 Aug05:24:24China43.157.82.x
25 Aug06:31:27China192.241.135.x
30 Aug21:17:17Onbekend113.64.98.x
01 Sep06:46:04China43.134.68.x
07 Sep02:31:48DuitslandClients
07 Sep21:55:48China43.166.130.x
10 Sep11:31:08China167.99.233.x
15 Sep01:55:52China43.157.150.x
22 Sep14:04:47China43.164.1.x
24 Sep06:01:12CommercieelDataproviderbot
28 Sep14:59:02NetwerkKpn
28 Sep19:22:49NederlandSolcon
29 Sep04:37:57China43.153.135.x
06 Okt08:24:33China43.159.143.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
18 Aug011
19 Aug011
24 Aug011
25 Aug022
30 Aug011
01 Sep011
07 Sep022
10 Sep011
15 Sep011
22 Sep011
24 Sep011
28 Sep023
29 Sep011
06 Okt011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
271207282422


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 27077
Week 28022
Week 29066
Week 31033
Week 32023
Week 33011
Week 34022
Week 35044
Week 36011
Week 37033
Week 38011
Week 39022
Week 40034
Week 41011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
510613202937


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep01316
Okt01011
Nov04650
Dec02324
Jan01313
Feb01518
Mrt01415
Apr01010
Mei01718
Jun01618
Jul01515
Aug0910
Sep01011
Okt011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2013375851.456
201416683824
201514804955
201613257466
201729196297
20187113171
20190166202
2020684116
2021580125
202246174
20231103122
2024093101
20250176199
20260120129
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
101724


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:594.28%2.71%3.18%
01:00 - 01:590.99%1.70%1.35%
02:00 - 02:590.00%1.30%0.91%
03:00 - 03:590.00%1.19%0.91%
04:00 - 04:590.00%1.46%1.00%
05:00 - 05:590.00%1.09%0.98%
06:00 - 06:590.33%1.26%0.82%
07:00 - 07:590.33%1.51%1.20%
08:00 - 08:591.32%2.68%2.48%
09:00 - 09:591.32%3.56%3.26%
10:00 - 10:595.26%4.56%4.25%
11:00 - 11:597.24%5.18%5.61%
12:00 - 12:598.55%5.59%5.64%
13:00 - 13:595.26%5.66%5.31%
14:00 - 14:596.25%6.00%5.48%
15:00 - 15:595.26%6.21%5.78%
16:00 - 16:598.55%6.82%7.35%
17:00 - 17:596.25%5.24%4.95%
18:00 - 18:593.29%5.12%4.38%
19:00 - 19:593.29%5.73%5.47%
20:00 - 20:595.26%6.53%6.49%
21:00 - 21:596.58%7.55%7.72%
22:00 - 22:5914.47%6.56%9.17%
23:00 - 23:595.92%4.81%6.31%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag20.39%15.97%16.37%
Dinsdag15.13%14.88%15.68%
Woensdag13.49%13.70%13.82%
Donderdag12.17%12.85%12.50%
Vrijdag11.18%12.46%12.17%
Zaterdag8.22%12.09%10.71%
Zondag19.41%18.05%18.75%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap