English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Website van het Volksbelang

Statistieken sinds 05 Mei 2006, 08:36
Overzicht van 08 Okt 2026, 11:54:53 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 12.029
Totaal aantal views : 18.345
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.53
Drukste dag op 13 Jan 2015 met 87 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 1 (prognose : 2) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 6 (prognose : 10) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
23 Sep16:01:47BelgiëOrange
24 Sep10:44:32OnbekendLiberas
25 Sep14:47:24BelgiëOrange
26 Sep19:53:41BelgiëTelenet
27 Sep15:25:47CommercieelGooglebot
28 Sep09:43:50BelgiëTelenet
29 Sep07:17:46China43.160.225.x
29 Sep16:59:02BelgiëTelenet
01 Okt14:17:20BelgiëTelenet
05 Okt08:52:49BelgiëTelenet
05 Okt18:35:13China129.226.146.x
05 Okt19:27:11BelgiëTelenet
05 Okt20:12:31BelgiëTelenet
06 Okt09:55:45BelgiëTelenet
08 Okt07:56:56VS68.183.6.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
19 Sep022
21 Sep011
22 Sep056
23 Sep023
24 Sep013
25 Sep012
26 Sep012
27 Sep011
28 Sep011
29 Sep022
01 Okt011
05 Okt046
06 Okt011
08 Okt012
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
051704142229


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 280915
Week 29078
Week 300611
Week 31033
Week 32069
Week 33056
Week 34056
Week 35066
Week 36068
Week 370710
Week 3801115
Week 3901218
Week 40044
Week 41069
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep05068
Okt04762
Nov05569
Dec03043
Jan06797
Feb03145
Mrt03047
Apr03039
Mei03642
Jun02734
Jul02841
Aug02227
Sep03954
Okt0710
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20132696391.098
20141649731.370
20151421.2911.618
20161847381.157
2017149557837
2018114386606
201950401574
202049381593
2021103516734
202276364543
202362498682
202493682973
20251567828
20260317436
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
061320


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.68%2.23%1.88%
01:00 - 01:590.44%1.74%1.36%
02:00 - 02:590.24%1.39%0.99%
03:00 - 03:590.16%1.28%0.98%
04:00 - 04:590.16%1.08%0.77%
05:00 - 05:590.00%0.91%0.66%
06:00 - 06:590.12%1.09%0.87%
07:00 - 07:590.88%1.80%1.55%
08:00 - 08:593.04%3.25%3.42%
09:00 - 09:597.49%5.99%7.17%
10:00 - 10:598.65%6.90%7.62%
11:00 - 11:5910.01%7.65%8.44%
12:00 - 12:597.85%5.80%6.09%
13:00 - 13:595.56%5.64%5.55%
14:00 - 14:598.61%7.02%7.36%
15:00 - 15:597.85%7.08%7.37%
16:00 - 16:599.85%7.75%8.24%
17:00 - 17:598.09%5.94%6.13%
18:00 - 18:593.96%4.66%4.35%
19:00 - 19:593.48%4.18%3.97%
20:00 - 20:595.36%5.14%4.84%
21:00 - 21:593.60%4.58%4.30%
22:00 - 22:592.36%3.72%3.31%
23:00 - 23:591.56%3.18%2.78%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag18.53%17.23%18.12%
Dinsdag18.09%17.48%17.78%
Woensdag17.37%16.01%16.46%
Donderdag15.13%15.06%14.88%
Vrijdag15.17%14.38%14.67%
Zaterdag7.69%10.03%9.07%
Zondag8.01%9.81%9.02%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap