English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Zorgboerderij 't Heuvel

Statistieken sinds 06 Sep 2005, 12:04
Overzicht van 09 Okt 2026, 15:42:55 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 16.570
Totaal aantal views : 58.419
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 3.53
Drukste dag op 24 Jan 2013 met 179 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 11 (prognose : 13) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
03 Okt20:08:34NederlandZiggo
04 Okt12:17:56NederlandNgblunetworks
04 Okt21:10:04CommercieelHeadline
04 Okt22:05:56NederlandZiggo
05 Okt02:31:06BelgiëTelenet
06 Okt09:34:40CommercieelGooglebot
07 Okt00:03:57CommercieelApple
07 Okt13:30:36NetwerkKpn
07 Okt13:35:24VS74.179.70.x
07 Okt15:30:42OnbekendInventit
07 Okt18:52:58NederlandGlasoperator
07 Okt19:44:55CommercieelApple
08 Okt09:16:09NetwerkKpn
08 Okt14:25:00NederlandFilterplatform
08 Okt17:00:40NederlandFilterplatform


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
23 Sep058
24 Sep033
25 Sep0413
26 Sep027
27 Sep0213
29 Sep012
01 Okt036
02 Okt0733
03 Okt036
04 Okt036
05 Okt012
06 Okt011
07 Okt0631
08 Okt0320
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
182908162504


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 28036103
Week 290824
Week 300931
Week 310927
Week 3201829
Week 330821
Week 3401222
Week 3501019
Week 360624
Week 3701660
Week 3801352
Week 3901748
Week 4001753
Week 4101154
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep070170
Okt056168
Nov064199
Dec03497
Jan072231
Feb055161
Mrt046164
Apr083261
Mei063174
Jun055140
Jul062182
Aug055109
Sep051183
Okt027105
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2013411.1653.682
2014836752.595
2015758502.754
2016958073.153
2017808443.234
20181141.0362.917
2019921.1463.650
20201077142.851
20211109133.468
2022727382.891
2023455711.707
2024315841.769
202526181.943
202605691.710
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
05121926


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.06%2.06%1.54%
01:00 - 01:590.33%1.45%0.89%
02:00 - 02:590.20%1.41%0.86%
03:00 - 03:590.13%1.27%0.67%
04:00 - 04:590.07%1.41%0.68%
05:00 - 05:590.13%1.23%0.62%
06:00 - 06:590.27%1.26%0.64%
07:00 - 07:591.20%1.86%1.36%
08:00 - 08:593.45%3.17%2.72%
09:00 - 09:595.18%5.15%5.38%
10:00 - 10:596.97%5.92%6.08%
11:00 - 11:597.84%6.87%6.82%
12:00 - 12:596.31%6.30%6.05%
13:00 - 13:599.36%7.75%9.04%
14:00 - 14:598.76%6.99%9.38%
15:00 - 15:599.30%6.99%7.60%
16:00 - 16:597.37%5.86%6.25%
17:00 - 17:594.25%4.74%4.84%
18:00 - 18:594.78%4.47%4.33%
19:00 - 19:595.31%4.84%4.85%
20:00 - 20:595.31%5.30%5.88%
21:00 - 21:596.04%5.80%6.11%
22:00 - 22:594.52%4.63%4.66%
23:00 - 23:591.86%3.26%2.78%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag22.91%17.15%20.84%
Dinsdag16.60%16.76%17.04%
Woensdag15.54%15.32%14.85%
Donderdag17.00%16.57%15.81%
Vrijdag12.55%13.53%12.51%
Zaterdag5.51%9.37%8.13%
Zondag9.89%11.32%10.81%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap