English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor GeoCruiser

Statistieken sinds 03 Nov 2009, 17:05
Overzicht van 08 Okt 2026, 11:41:48 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 125.935
Totaal aantal views : 339.385
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 2.69
Drukste dag op 28 Jul 2013 met 155 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 18 (prognose : 31) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
05 Okt11:51:03NederlandDfn
05 Okt13:46:41NetwerkBbtec
05 Okt14:14:25NederlandZiggo
05 Okt20:29:53NetwerkKpn
05 Okt22:50:56NetwerkSfr
06 Okt10:13:55BelgiëTelenet
06 Okt17:25:31CommercieelApple
06 Okt17:50:22NetwerkKpn
07 Okt00:04:05CommercieelApple
07 Okt07:18:06CommercieelApple
07 Okt07:48:10NetwerkA1
07 Okt15:07:51Frankrijk41.138.107.x
07 Okt21:18:02CommercieelHeadline
07 Okt21:21:56NederlandTrined
07 Okt23:18:50CommercieelApple


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
24 Sep066
25 Sep055
26 Sep046
27 Sep036
28 Sep0711
29 Sep01011
30 Sep067
01 Okt055
02 Okt057
03 Okt066
04 Okt055
05 Okt0816
06 Okt037
07 Okt077
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
290512192603


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2803851
Week 2902833
Week 3003971
Week 3104555
Week 3204756
Week 3303666
Week 3404147
Week 3504270
Week 36050126
Week 3705371
Week 38084102
Week 3903853
Week 4004452
Week 4101830
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep0161224
Okt0206279
Nov0180279
Dec0232309
Jan0246388
Feb0177219
Mrt0213302
Apr0313389
Mei0377440
Jun0210274
Jul0175262
Aug0184262
Sep0245378
Okt03953
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20132.51413.10343.125
20143.71015.29849.336
20152.09811.73733.333
20161.78411.62125.287
20171.67610.28424.899
20181.3288.90323.545
20197827.11217.382
20201.0577.57816.580
20217517.19712.239
20226805.13610.271
20235194.9597.586
20243844.2006.350
202552.7424.087
202602.1792.967
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
091623


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:592.54%2.76%2.78%
01:00 - 01:591.34%1.62%1.45%
02:00 - 02:590.77%1.08%0.88%
03:00 - 03:590.59%0.98%0.76%
04:00 - 04:590.50%0.98%0.71%
05:00 - 05:590.53%0.96%0.66%
06:00 - 06:590.84%1.32%0.93%
07:00 - 07:591.54%2.00%1.49%
08:00 - 08:592.53%2.85%2.38%
09:00 - 09:593.48%3.70%3.39%
10:00 - 10:594.09%4.23%4.04%
11:00 - 11:594.76%4.76%4.81%
12:00 - 12:595.37%4.97%5.02%
13:00 - 13:595.26%5.03%5.22%
14:00 - 14:595.16%5.10%5.45%
15:00 - 15:595.84%5.31%5.52%
16:00 - 16:596.18%5.72%6.21%
17:00 - 17:596.45%5.75%6.31%
18:00 - 18:596.49%5.75%6.02%
19:00 - 19:596.96%6.44%6.26%
20:00 - 20:597.86%7.58%7.73%
21:00 - 21:598.37%8.43%8.39%
22:00 - 22:597.52%7.57%8.07%
23:00 - 23:595.04%5.09%5.50%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.75%15.14%15.14%
Dinsdag13.98%14.32%15.33%
Woensdag14.52%13.87%13.82%
Donderdag13.34%13.06%12.66%
Vrijdag13.27%12.86%12.29%
Zaterdag12.66%13.57%12.97%
Zondag16.48%17.18%17.78%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap