English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Slechtvalken Evoluon Eindhoven

Statistieken sinds 15 Nov 2018, 12:28
Overzicht van 08 Okt 2026, 12:32:43 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 122.470
Totaal aantal views : 169.538
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.38
Drukste dag op 17 Mrt 2020 met 580 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 5 (prognose : 13) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 28 (prognose : 62) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
06 Okt16:26:43NetwerkKpn
06 Okt16:32:54NederlandChello
06 Okt17:22:55NederlandChello
06 Okt20:51:27NederlandChello
06 Okt23:05:08Nederland89.205.145.x
07 Okt06:11:57VS103.157.248.x
07 Okt11:51:14NederlandChello
07 Okt12:35:50NetwerkKpn
07 Okt16:14:14NederlandChello
07 Okt16:55:13NederlandChello
08 Okt01:35:00China43.164.196.x
08 Okt01:50:49NederlandChello
08 Okt07:49:11VS62.27.80.x
08 Okt08:17:56NederlandChello
08 Okt10:59:04NederlandOnline


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
25 Sep077
26 Sep0917
27 Sep01217
28 Sep0910
29 Sep01418
30 Sep077
01 Okt01720
02 Okt089
03 Okt01114
04 Okt058
05 Okt0810
06 Okt01015
07 Okt056
08 Okt0511
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
300613202704


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2807180
Week 2906166
Week 3006978
Week 3107891
Week 3207986
Week 3305564
Week 34074101
Week 35074143
Week 3604270
Week 3704047
Week 3804347
Week 3905371
Week 4007186
Week 4102842
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep0260332
Okt0237262
Nov0318380
Dec0298351
Jan0567692
Feb0500655
Mrt01.8352.526
Apr02.3603.268
Mei02.6953.890
Jun09131.077
Jul0308348
Aug0314452
Sep0200241
Okt06993
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2018666
20195378811.156
202016.79833.68950.105
202110.80819.02126.141
20228.79115.87820.563
20239.27418.10023.912
20248.02314.39319.436
20259910.74114.977
202609.76113.242
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1825


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.59%1.40%1.27%
01:00 - 01:590.92%0.99%0.86%
02:00 - 02:590.45%0.46%0.40%
03:00 - 03:590.19%0.28%0.26%
04:00 - 04:590.19%0.26%0.23%
05:00 - 05:590.51%0.49%0.44%
06:00 - 06:591.15%1.20%1.11%
07:00 - 07:592.63%3.07%2.99%
08:00 - 08:595.01%5.17%5.12%
09:00 - 09:596.31%6.27%6.25%
10:00 - 10:597.53%7.21%7.14%
11:00 - 11:596.67%6.81%6.89%
12:00 - 12:596.23%6.55%6.58%
13:00 - 13:596.23%6.09%6.19%
14:00 - 14:595.75%5.97%6.03%
15:00 - 15:596.30%6.35%6.45%
16:00 - 16:596.95%6.90%7.01%
17:00 - 17:596.43%6.50%6.66%
18:00 - 18:596.36%6.03%6.30%
19:00 - 19:596.61%6.11%6.19%
20:00 - 20:595.77%5.52%5.56%
21:00 - 21:594.90%4.73%4.69%
22:00 - 22:593.42%3.56%3.38%
23:00 - 23:591.91%2.11%2.00%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag14.49%14.41%14.27%
Dinsdag14.55%14.54%14.62%
Woensdag14.17%14.14%14.10%
Donderdag14.30%14.62%14.68%
Vrijdag14.22%13.95%13.88%
Zaterdag13.66%13.74%13.67%
Zondag14.61%14.59%14.78%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap