English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Atelier De Kleur

Statistieken sinds 25 Mei 2007, 20:17
Overzicht van 08 Okt 2026, 12:07:51 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 18.320
Totaal aantal views : 52.104
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 2.84
Drukste dag op 29 Feb 2008 met 35 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 2 (prognose : 3) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
26 Sep11:40:27NetwerkKpn
26 Sep16:40:17NederlandBedrijvenopdekaart
27 Sep13:56:37NederlandZiggo
27 Sep18:36:28NetwerkKpn
28 Sep01:38:33VS189.81.205.x
30 Sep01:31:04China43.135.144.x
30 Sep04:46:16VS81.161.59.x
01 Okt17:01:49VS81.161.59.x
02 Okt01:22:11NetwerkKpn
02 Okt20:47:27NetwerkKpn
02 Okt23:52:08CommercieelAmazonaws
03 Okt11:11:01CommercieelAmazonaws
03 Okt18:25:23CommercieelDatapacket
07 Okt11:58:48CommercieelApple
07 Okt20:06:14NederlandZiggo


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
17 Sep033
18 Sep011
19 Sep011
22 Sep022
23 Sep045
24 Sep011
26 Sep0515
27 Sep022
28 Sep011
30 Sep023
01 Okt012
02 Okt037
03 Okt023
07 Okt023
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
101930081930


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 280915
Week 2901519
Week 30055
Week 3101212
Week 3201414
Week 3302324
Week 340622
Week 3501755
Week 360729
Week 3701120
Week 38066
Week 3901425
Week 400916
Week 41023
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep04258
Okt03548
Nov02433
Dec02326
Jan06184
Feb02439
Mrt02841
Apr056164
Mei05583
Jun04664
Jul04460
Aug068124
Sep03981
Okt0815
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20131631.0193.842
2014821.4013.622
2015601.2942.754
2016406791.989
2017207691.708
2018214991.199
2019205831.538
2020223471.075
20216378966
202293951.078
20237396797
202416473792
20250383646
20260429755
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
071421


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:592.59%2.60%2.35%
01:00 - 01:590.59%1.54%0.99%
02:00 - 02:590.24%1.38%0.74%
03:00 - 03:590.09%1.28%0.63%
04:00 - 04:590.06%1.03%0.54%
05:00 - 05:590.03%1.03%0.50%
06:00 - 06:590.09%1.24%0.65%
07:00 - 07:590.65%1.83%1.31%
08:00 - 08:591.76%2.40%2.16%
09:00 - 09:593.82%3.81%3.66%
10:00 - 10:596.26%4.74%4.82%
11:00 - 11:599.20%6.20%6.52%
12:00 - 12:597.26%6.02%6.25%
13:00 - 13:597.17%5.99%5.89%
14:00 - 14:597.32%6.44%6.44%
15:00 - 15:597.62%6.39%6.54%
16:00 - 16:597.12%6.39%6.37%
17:00 - 17:595.88%5.65%6.00%
18:00 - 18:596.20%5.17%5.31%
19:00 - 19:595.85%6.40%6.88%
20:00 - 20:594.94%5.94%6.47%
21:00 - 21:595.20%6.51%7.21%
22:00 - 22:594.85%5.42%6.79%
23:00 - 23:595.20%4.60%5.00%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag14.50%15.47%14.91%
Dinsdag15.14%15.02%16.31%
Woensdag14.32%14.92%14.80%
Donderdag14.76%14.43%14.18%
Vrijdag13.64%13.05%12.66%
Zaterdag11.44%12.32%11.84%
Zondag16.20%14.79%15.31%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap