English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Crossbow William Tell

Statistieken sinds 26 Jul 2019, 20:51
Overzicht van 08 Okt 2026, 12:36:41 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 28.531
Totaal aantal views : 47.004
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.65
Drukste dag op 07 Mei 2025 met 143 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 4 (prognose : 9) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 44 (prognose : 86) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
06 Okt17:20:41VS90.197.44.x
06 Okt20:49:27CommercieelGooglebot
06 Okt23:24:38Kazakhstan31.56.240.x
06 Okt23:24:42CommercieelAmazonaws
07 Okt03:19:35CommercieelGoogleusercontent
07 Okt09:23:02NetwerkProxad
07 Okt10:26:42China137.184.23.x
07 Okt12:45:55China159.65.235.x
07 Okt12:49:58China111.172.5.x
07 Okt15:37:08China24.199.82.x
07 Okt15:38:46NetwerkVirginm
08 Okt05:54:36NetwerkTelstra
08 Okt08:58:59VS146.75.164.x
08 Okt10:25:09Verenigd KoninkrijkThreembb
08 Okt11:18:10CommercieelGooglebot


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
25 Sep01111
26 Sep078
27 Sep01418
28 Sep01315
29 Sep0913
30 Sep01524
01 Okt0915
02 Okt055
03 Okt044
04 Okt01127
05 Okt01818
06 Okt01517
07 Okt078
08 Okt044
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
300613202704


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 280147256
Week 290138154
Week 30099112
Week 31099126
Week 32090131
Week 330103142
Week 34077125
Week 35078112
Week 3606196
Week 3707382
Week 3806684
Week 3907489
Week 40066103
Week 4104447
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep0241334
Okt0260323
Nov0383436
Dec0539620
Jan0564660
Feb0352428
Mrt0355495
Apr06661.489
Mei08881.363
Jun0631827
Jul0566805
Aug0381548
Sep0303390
Okt07398
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20191549721.920
20206564.5078.421
20216964.3897.904
20225563.3815.853
20234773.3725.737
20242163.2364.804
202523.8955.262
202604.7797.103
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1926


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:594.90%4.47%3.92%
01:00 - 01:593.88%3.97%3.59%
02:00 - 02:592.97%3.47%2.95%
03:00 - 03:592.29%3.50%3.05%
04:00 - 04:591.34%3.19%2.72%
05:00 - 05:591.45%3.18%3.04%
06:00 - 06:592.25%3.00%2.67%
07:00 - 07:591.96%3.16%2.64%
08:00 - 08:592.72%3.19%3.01%
09:00 - 09:592.76%3.43%3.43%
10:00 - 10:593.16%3.61%3.54%
11:00 - 11:593.05%3.70%3.89%
12:00 - 12:593.48%3.88%3.82%
13:00 - 13:593.77%4.22%4.78%
14:00 - 14:594.28%4.22%4.64%
15:00 - 15:593.81%4.41%4.88%
16:00 - 16:594.86%4.61%5.13%
17:00 - 17:594.57%4.78%4.55%
18:00 - 18:596.20%4.91%5.63%
19:00 - 19:596.17%5.05%5.41%
20:00 - 20:596.49%5.25%5.33%
21:00 - 21:598.67%5.77%6.29%
22:00 - 22:598.05%5.95%5.86%
23:00 - 23:596.93%5.08%5.24%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.49%14.75%14.80%
Dinsdag13.53%14.88%14.59%
Woensdag13.53%13.81%13.08%
Donderdag14.00%13.38%13.63%
Vrijdag13.71%14.59%13.74%
Zaterdag14.76%14.21%14.23%
Zondag14.98%14.38%15.93%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap