English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Constant Willems

Statistieken sinds 27 Feb 2013, 21:28
Overzicht van 14 Jun 2024, 15:26:04 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 7.478
Totaal aantal views : 9.827
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.31
Drukste dag op 01 Feb 2017 met 27 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 4 (prognose : 5) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
23 Mei13:40:09Nederland185.116.124.x
23 Mei15:36:01Nederland84.241.202.x
24 Mei16:50:58NetwerkKpn
27 Mei21:35:31Nederland89.205.226.x
28 Mei17:39:45NetwerkKpn
29 Mei12:22:22NederlandZiggo
31 Mei09:35:30Onbekend145.90.4.x
06 Jun19:12:45NederlandZiggo
07 Jun10:29:23NederlandCaiway
08 Jun10:16:59NetwerkKpn
08 Jun11:29:33CommercieelDataproviderbot
10 Jun21:12:09VS175.44.42.x
12 Jun10:50:55BelgiëTelenet
12 Jun17:55:27DuitslandDip0
12 Jun18:55:30NetwerkKpn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
18 Mei034
19 Mei011
22 Mei011
23 Mei033
24 Mei011
27 Mei012
28 Mei111
29 Mei011
31 Mei012
06 Jun012
07 Jun012
08 Jun122
10 Jun011
12 Jun034
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
092002112206


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 1121316
Week 1231013
Week 13112
Week 1441112
Week 1541920
Week 16089
Week 171810
Week 1811316
Week 1901111
Week 200810
Week 21055
Week 22146
Week 23146
Week 24045
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
374451061320


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Mei42730
Jun33453
Jul33334
Aug97993
Sep107698
Okt7122158
Nov24148
Dec03033
Jan14047
Feb05377
Mrt84863
Apr94651
Mei24148
Jun1811
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
031005120702


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201352405607
2014701.0461.325
2015471.0411.288
201657560778
2017657681.036
201851656831
201955634856
202059500689
202160585756
202235394524
202359653840
202421236297
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1320


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.11%2.23%2.00%
01:00 - 01:590.79%1.60%1.48%
02:00 - 02:590.79%1.16%0.98%
03:00 - 03:590.79%1.23%0.98%
04:00 - 04:590.16%1.03%0.97%
05:00 - 05:590.32%0.98%0.81%
06:00 - 06:590.32%0.98%0.92%
07:00 - 07:590.63%1.74%1.58%
08:00 - 08:592.54%2.94%2.75%
09:00 - 09:594.75%4.61%4.46%
10:00 - 10:596.50%5.27%5.38%
11:00 - 11:598.24%6.29%6.47%
12:00 - 12:596.97%5.72%6.09%
13:00 - 13:595.86%5.92%6.15%
14:00 - 14:597.45%6.41%6.57%
15:00 - 15:596.34%6.82%7.10%
16:00 - 16:596.81%6.43%6.63%
17:00 - 17:595.39%5.79%5.63%
18:00 - 18:594.28%5.27%5.11%
19:00 - 19:598.08%6.27%6.18%
20:00 - 20:597.77%6.15%6.11%
21:00 - 21:595.86%6.10%6.61%
22:00 - 22:594.60%5.11%5.21%
23:00 - 23:593.65%3.94%3.85%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag16.32%14.83%14.99%
Dinsdag14.74%14.72%14.73%
Woensdag14.74%14.62%14.46%
Donderdag13.15%14.05%14.02%
Vrijdag15.06%14.31%14.05%
Zaterdag10.62%13.37%13.13%
Zondag15.37%14.09%14.61%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap