English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Constant Willems

Statistieken sinds 27 Feb 2013, 21:28
Overzicht van 08 Aug 2022, 03:23:45 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 6.394
Totaal aantal views : 8.439
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.32
Drukste dag op 01 Feb 2017 met 27 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 0 (prognose : 0) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
26 Jul15:08:57NetwerkKpn
27 Jul14:49:19NederlandOpenluchtmuseum
28 Jul20:09:14NetwerkKpn
29 Jul14:07:06FinlandInet
31 Jul09:21:47NetwerkKpn
31 Jul15:09:05NederlandZiggo
31 Jul17:16:21NetwerkKpn
01 Aug15:40:47NetwerkKpn
02 Aug02:24:02Onbekend91.186.70.x
02 Aug15:55:04NetwerkKpn
03 Aug16:09:41BelgiëTelenet
06 Aug15:40:40NetwerkKpn
06 Aug16:15:06TsjechiëNej
07 Aug11:18:09NetwerkKpn
07 Aug19:19:05NetwerkKpn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
12 Jul111
17 Jul012
18 Jul011
20 Jul011
26 Jul033
27 Jul013
28 Jul011
29 Jul011
31 Jul133
01 Aug111
02 Aug022
03 Aug011
06 Aug022
07 Aug022
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
290923041801


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 181912
Week 19166
Week 2001116
Week 212912
Week 22033
Week 23078
Week 24067
Week 250711
Week 26057
Week 2711323
Week 28123
Week 29022
Week 301911
Week 31188
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
435005132027


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Jul45164
Aug23849
Sep1797119
Okt53755
Nov23749
Dec34154
Jan93757
Feb63547
Mrt21416
Apr01522
Mei43648
Jun02531
Jul32944
Aug188
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
051207020904


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201352405607
2014701.0461.325
2015471.0411.288
201657560778
2017657681.036
201851656831
201955634856
202059500689
202160585756
202225199273
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1320


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.11%2.30%2.03%
01:00 - 01:590.92%1.66%1.54%
02:00 - 02:590.74%1.24%1.04%
03:00 - 03:590.74%1.13%0.90%
04:00 - 04:590.18%1.05%0.98%
05:00 - 05:590.37%0.88%0.75%
06:00 - 06:590.37%0.86%0.77%
07:00 - 07:590.74%1.66%1.52%
08:00 - 08:592.77%2.82%2.67%
09:00 - 09:594.62%4.43%4.25%
10:00 - 10:596.84%5.07%5.18%
11:00 - 11:598.13%6.30%6.54%
12:00 - 12:596.65%5.76%6.08%
13:00 - 13:595.91%5.97%6.28%
14:00 - 14:597.76%6.38%6.51%
15:00 - 15:595.91%6.94%7.26%
16:00 - 16:596.10%6.37%6.45%
17:00 - 17:595.55%5.85%5.71%
18:00 - 18:594.25%5.41%5.21%
19:00 - 19:597.58%6.33%6.28%
20:00 - 20:597.58%6.21%6.20%
21:00 - 21:596.28%6.12%6.67%
22:00 - 22:594.81%5.27%5.25%
23:00 - 23:594.07%4.02%3.93%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag16.27%15.17%15.31%
Dinsdag14.23%14.33%14.50%
Woensdag15.34%14.26%13.98%
Donderdag12.94%13.70%13.69%
Vrijdag14.97%14.28%13.99%
Zaterdag10.35%13.62%13.41%
Zondag15.90%14.64%15.11%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap