English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Constant Willems

Statistieken sinds 27 Feb 2013, 21:28
Overzicht van 17 Jun 2019, 03:47:29 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 4.811
Totaal aantal views : 6.325
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.31
Drukste dag op 01 Feb 2017 met 27 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 0 (prognose : 0) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
04 Jun22:31:44NederlandTelfort
06 Jun11:38:40CommercieelMsn
07 Jun17:31:36NetwerkKpn
08 Jun19:48:56NederlandChello
09 Jun09:36:47NederlandChello
10 Jun09:21:19NederlandHetnet
10 Jun20:43:18CommercieelMsn
12 Jun10:38:31VS173.252.87.x
12 Jun20:00:18NederlandPlanet
13 Jun09:44:55NederlandPlanet
13 Jun18:26:56NederlandHetnet
13 Jun18:32:51NederlandZeelandnet
14 Jun17:22:42Onbekend38.99.62.x
14 Jun20:23:10NederlandChello
15 Jun21:37:05NederlandPlanet


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
27 Mei022
28 Mei033
29 Mei033
03 Jun011
04 Jun057
06 Jun011
07 Jun012
08 Jun012
09 Jun011
10 Jun022
12 Jun022
13 Jun034
14 Jun023
15 Jun011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
270513202910


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 1101117
Week 121910
Week 13078
Week 1442336
Week 1512848
Week 1621317
Week 1721518
Week 1811116
Week 1921624
Week 2011827
Week 2131420
Week 22088
Week 2301014
Week 2401012
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
374451061320


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Mei25564
Jun23337
Jul34960
Aug25867
Sep74362
Okt696133
Nov56281
Dec85771
Jan75980
Feb45467
Mrt45673
Apr982122
Mei76492
Jun02026
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
031005120702


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201352405607
2014701.0461.325
2015471.0411.288
201657560778
2017657681.036
201851656831
201931335460
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
13


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.07%2.24%1.99%
01:00 - 01:590.80%1.87%1.60%
02:00 - 02:590.80%1.29%1.09%
03:00 - 03:590.27%1.08%0.85%
04:00 - 04:590.00%1.06%0.98%
05:00 - 05:590.54%0.85%0.68%
06:00 - 06:590.54%0.79%0.68%
07:00 - 07:591.07%1.62%1.49%
08:00 - 08:592.68%2.52%2.39%
09:00 - 09:595.63%4.45%4.30%
10:00 - 10:595.09%4.72%5.06%
11:00 - 11:598.58%6.13%6.31%
12:00 - 12:596.43%5.67%5.96%
13:00 - 13:596.17%6.30%6.56%
14:00 - 14:598.31%6.36%6.42%
15:00 - 15:595.09%6.98%7.35%
16:00 - 16:595.63%6.38%6.56%
17:00 - 17:594.56%5.53%5.47%
18:00 - 18:594.56%5.55%5.36%
19:00 - 19:596.97%6.51%6.40%
20:00 - 20:598.31%6.17%6.26%
21:00 - 21:596.97%6.38%6.75%
22:00 - 22:595.63%5.61%5.64%
23:00 - 23:594.29%3.93%3.84%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag17.69%15.73%16.11%
Dinsdag14.75%14.24%14.80%
Woensdag14.21%14.03%13.36%
Donderdag12.60%13.95%14.06%
Vrijdag14.75%14.32%13.87%
Zaterdag10.46%13.09%12.85%
Zondag15.55%14.63%14.96%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap