English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Constant Willems

Statistieken sinds 27 Feb 2013, 21:28
Overzicht van 24 Nov 2020, 14:11:43 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 5.555
Totaal aantal views : 7.330
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.32
Drukste dag op 01 Feb 2017 met 27 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 0 (prognose : 0) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
04 Nov23:13:35NederlandZiggo
07 Nov11:22:08NetwerkKpn
08 Nov14:47:57VS175.44.42.x
08 Nov15:31:13NetwerkPrioritytelecom
11 Nov10:08:17VS220.181.77.x
12 Nov10:59:40NederlandCaiway
13 Nov19:45:33NederlandChello
14 Nov11:33:09NetwerkKpn
15 Nov12:34:55NetwerkKpn
15 Nov13:32:07NetwerkKpn
16 Nov13:43:08NetwerkKpn
18 Nov15:12:14VS175.44.42.x
20 Nov01:18:03Nieuw ZeelandSpark
20 Nov10:27:35NetwerkKpn
22 Nov19:23:57NederlandZiggo


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
02 Nov011
03 Nov011
04 Nov025
07 Nov012
08 Nov023
11 Nov011
12 Nov011
13 Nov111
14 Nov011
15 Nov023
16 Nov011
18 Nov011
20 Nov023
22 Nov011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
291120280415


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 34258
Week 3511120
Week 36267
Week 371712
Week 38059
Week 391911
Week 40045
Week 4111214
Week 42067
Week 4301320
Week 441814
Week 450712
Week 46167
Week 47056
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
081522293643


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Okt34052
Nov45677
Dec54962
Jan44979
Feb23240
Mrt94458
Apr03040
Mei125979
Jun75673
Jul34251
Aug114666
Sep43043
Okt23852
Nov11928
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
080310051207


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201352405607
2014701.0461.325
2015471.0411.288
201657560778
2017657681.036
201851656831
201955634856
202055445609
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1320


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.88%2.29%1.99%
01:00 - 01:590.88%1.80%1.61%
02:00 - 02:590.88%1.26%1.05%
03:00 - 03:590.88%1.12%0.89%
04:00 - 04:590.00%1.06%0.98%
05:00 - 05:590.44%0.88%0.71%
06:00 - 06:590.44%0.86%0.78%
07:00 - 07:590.88%1.82%1.66%
08:00 - 08:592.88%2.75%2.58%
09:00 - 09:595.09%4.36%4.15%
10:00 - 10:595.53%4.93%5.17%
11:00 - 11:598.19%6.30%6.49%
12:00 - 12:596.86%5.65%5.95%
13:00 - 13:595.75%6.19%6.52%
14:00 - 14:598.19%6.39%6.45%
15:00 - 15:595.97%6.89%7.23%
16:00 - 16:595.75%6.26%6.44%
17:00 - 17:594.87%5.47%5.36%
18:00 - 18:594.87%5.44%5.25%
19:00 - 19:597.30%6.41%6.43%
20:00 - 20:597.74%6.12%6.18%
21:00 - 21:596.42%6.12%6.53%
22:00 - 22:594.87%5.45%5.50%
23:00 - 23:594.42%4.16%4.09%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag17.04%15.50%15.72%
Dinsdag14.82%14.24%14.56%
Woensdag14.82%14.22%13.77%
Donderdag12.61%13.72%13.77%
Vrijdag14.16%14.13%13.89%
Zaterdag9.73%13.41%13.14%
Zondag16.81%14.78%15.17%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap