English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Constant Willems

Statistieken sinds 27 Feb 2013, 21:28
Overzicht van 23 Jul 2019, 17:48:29 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 4.858
Totaal aantal views : 6.387
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.31
Drukste dag op 01 Feb 2017 met 27 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 3 (prognose : 4) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 6 (prognose : 23) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
13 Jul02:55:12CommercieelMsn
15 Jul14:41:18NederlandNl
16 Jul10:52:37VS66.220.149.x
16 Jul13:38:33CommercieelMsn
17 Jul14:53:21BelgiëBelgacom
18 Jul10:07:51NederlandIp4daaba
18 Jul12:24:46Nederland83.137.6.x
20 Jul13:48:29NederlandHetnet
21 Jul19:52:50NederlandCaiway
22 Jul07:01:56CommercieelMsn
22 Jul09:40:07NederlandXs4all
22 Jul21:20:19NederlandXs4all
23 Jul06:10:00NederlandPlanet
23 Jul08:04:07Onbekend36.99.136.x
23 Jul15:09:33NederlandZiggo


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
05 Jul011
06 Jul011
07 Jul159
08 Jul035
10 Jul011
13 Jul011
15 Jul012
16 Jul022
17 Jul011
18 Jul023
20 Jul011
21 Jul012
22 Jul034
23 Jul035
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
291020300718


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 1721518
Week 1811116
Week 1921624
Week 2011827
Week 2131420
Week 22088
Week 2301014
Week 2401012
Week 252911
Week 26077
Week 2721217
Week 28057
Week 290811
Week 30069
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
435005121926


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Jun23337
Jul34960
Aug25867
Sep74362
Okt696133
Nov56281
Dec85771
Jan75980
Feb45467
Mrt45673
Apr982122
Mei76492
Jun23644
Jul23144
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
041106010803


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201352405607
2014701.0461.325
2015471.0411.288
201657560778
2017657681.036
201851656831
201935382522
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
13


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.06%2.22%1.97%
01:00 - 01:590.80%1.87%1.61%
02:00 - 02:590.80%1.32%1.11%
03:00 - 03:590.27%1.07%0.85%
04:00 - 04:590.00%1.07%0.99%
05:00 - 05:590.53%0.86%0.69%
06:00 - 06:590.53%0.80%0.72%
07:00 - 07:591.06%1.65%1.50%
08:00 - 08:592.65%2.55%2.41%
09:00 - 09:595.57%4.45%4.31%
10:00 - 10:595.04%4.78%5.10%
11:00 - 11:598.49%6.09%6.26%
12:00 - 12:596.37%5.68%5.97%
13:00 - 13:596.10%6.32%6.58%
14:00 - 14:598.22%6.34%6.40%
15:00 - 15:595.04%6.94%7.30%
16:00 - 16:595.57%6.34%6.53%
17:00 - 17:594.77%5.54%5.48%
18:00 - 18:594.77%5.52%5.32%
19:00 - 19:596.90%6.46%6.37%
20:00 - 20:598.49%6.22%6.28%
21:00 - 21:597.16%6.36%6.78%
22:00 - 22:595.57%5.62%5.64%
23:00 - 23:594.24%3.93%3.84%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag17.51%15.81%16.20%
Dinsdag14.85%14.24%14.80%
Woensdag14.06%14.00%13.32%
Donderdag12.47%13.89%14.01%
Vrijdag14.59%14.20%13.75%
Zaterdag10.34%13.09%12.82%
Zondag16.18%14.76%15.09%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap