English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Constant Willems

Statistieken sinds 27 Feb 2013, 21:28
Overzicht van 09 Jul 2020, 00:50:16 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 5.392
Totaal aantal views : 7.105
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.32
Drukste dag op 01 Feb 2017 met 27 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 6 (prognose : 10) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
30 Jun11:40:58NederlandIp565b5dd3
30 Jun13:21:33NederlandXs4all
30 Jun15:28:42NederlandZiggo
02 Jul00:05:02NederlandChello
02 Jul12:17:18NederlandVersatel
03 Jul10:59:29VS175.44.42.x
03 Jul19:24:37NederlandPlanet
05 Jul15:03:03NederlandIp5457c8af
05 Jul23:12:41NederlandChello
06 Jul11:35:05NederlandPlanet
07 Jul00:36:01NetwerkPrioritytelecom
07 Jul19:13:54Nederland89.205.130.x
07 Jul19:14:16NederlandVersatel
08 Jul09:33:31NederlandIp565f17c2
08 Jul15:54:58NederlandZiggo


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
21 Jun039
22 Jun011
23 Jun011
24 Jun011
25 Jun022
26 Jun023
27 Jun011
30 Jun033
02 Jul022
03 Jul023
05 Jul023
06 Jul011
07 Jul033
08 Jul023
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
210108162303


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 150810
Week 16055
Week 17057
Week 18059
Week 1931927
Week 2051520
Week 2131824
Week 22166
Week 230910
Week 2452329
Week 2521322
Week 26089
Week 270911
Week 28067
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
414803101724


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Jun23644
Jul35069
Aug45374
Sep33544
Okt34052
Nov45677
Dec54962
Jan44979
Feb23240
Mrt94458
Apr03040
Mei125979
Jun75673
Jul01215
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
041106010803


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201352405607
2014701.0461.325
2015471.0411.288
201657560778
2017657681.036
201851656831
201955634856
202034282384
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1320


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.93%2.24%1.96%
01:00 - 01:590.70%1.82%1.62%
02:00 - 02:590.70%1.28%1.07%
03:00 - 03:590.46%1.09%0.87%
04:00 - 04:590.00%1.02%0.94%
05:00 - 05:590.46%0.91%0.73%
06:00 - 06:590.46%0.85%0.76%
07:00 - 07:590.93%1.82%1.66%
08:00 - 08:593.02%2.71%2.52%
09:00 - 09:595.34%4.40%4.21%
10:00 - 10:595.80%4.95%5.21%
11:00 - 11:598.35%6.32%6.56%
12:00 - 12:596.96%5.68%6.01%
13:00 - 13:595.80%6.18%6.39%
14:00 - 14:598.12%6.44%6.47%
15:00 - 15:596.03%6.94%7.28%
16:00 - 16:595.80%6.27%6.45%
17:00 - 17:594.64%5.51%5.43%
18:00 - 18:594.41%5.42%5.24%
19:00 - 19:597.19%6.45%6.49%
20:00 - 20:597.89%6.10%6.19%
21:00 - 21:596.73%6.18%6.57%
22:00 - 22:595.10%5.36%5.38%
23:00 - 23:594.18%4.08%4.00%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag17.17%15.52%15.83%
Dinsdag14.62%14.34%14.65%
Woensdag14.62%14.15%13.58%
Donderdag12.30%13.78%13.86%
Vrijdag14.15%14.28%14.03%
Zaterdag9.98%13.20%12.96%
Zondag17.17%14.73%15.07%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap