English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Constant Willems

Statistieken sinds 27 Feb 2013, 21:28
Overzicht van 01 Dec 2022, 19:09:02 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 6.541
Totaal aantal views : 8.621
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.32
Drukste dag op 01 Feb 2017 met 27 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 3 (prognose : 4) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 6 (prognose : 12) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
22 Nov11:49:03NederlandUpc
23 Nov05:49:22NederlandCaiway
24 Nov13:06:02Nederland84.86.111.x
24 Nov13:26:27NederlandChello
24 Nov15:23:15NetwerkRoutit
25 Nov09:11:09NetwerkKpn
26 Nov08:51:54NetwerkKpn
27 Nov16:27:03NetwerkKpn
27 Nov21:47:11BelgiëMobistar
30 Nov13:58:31NederlandIntroweb
30 Nov14:39:10NetwerkKpn
30 Nov15:25:22NederlandIntroweb
01 Dec11:42:10NederlandChello
01 Dec12:51:50NederlandH2b
01 Dec13:30:11NederlandIntroweb


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
16 Nov122
17 Nov022
18 Nov033
19 Nov011
20 Nov011
21 Nov023
22 Nov022
23 Nov011
24 Nov034
25 Nov011
26 Nov011
27 Nov023
30 Nov033
01 Dec033
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
031729071825


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 35078
Week 3611114
Week 371910
Week 380910
Week 39011
Week 40156
Week 4111113
Week 420810
Week 43068
Week 4401010
Week 452818
Week 4611010
Week 4701215
Week 48066
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
081623303744


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Nov23749
Dec34154
Jan93757
Feb63547
Mrt21416
Apr01522
Mei43648
Jun02531
Jul32944
Aug14554
Sep23440
Okt23037
Nov34356
Dec033
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
090411060108


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201352405607
2014701.0461.325
2015471.0411.288
201657560778
2017657681.036
201851656831
201955634856
202059500689
202160585756
202232346455
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1320


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.09%2.32%2.04%
01:00 - 01:590.91%1.67%1.54%
02:00 - 02:590.73%1.21%1.02%
03:00 - 03:590.73%1.10%0.88%
04:00 - 04:590.18%1.04%0.97%
05:00 - 05:590.36%0.90%0.77%
06:00 - 06:590.36%0.86%0.77%
07:00 - 07:590.73%1.68%1.53%
08:00 - 08:592.74%2.78%2.63%
09:00 - 09:594.74%4.43%4.29%
10:00 - 10:596.75%5.05%5.14%
11:00 - 11:598.03%6.33%6.55%
12:00 - 12:596.75%5.76%6.16%
13:00 - 13:596.02%6.05%6.36%
14:00 - 14:597.66%6.50%6.58%
15:00 - 15:596.02%6.86%7.17%
16:00 - 16:596.20%6.44%6.51%
17:00 - 17:595.47%5.81%5.71%
18:00 - 18:594.38%5.38%5.20%
19:00 - 19:597.66%6.30%6.23%
20:00 - 20:597.48%6.18%6.16%
21:00 - 21:596.20%6.12%6.65%
22:00 - 22:594.74%5.24%5.25%
23:00 - 23:594.01%3.99%3.90%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag16.24%15.15%15.30%
Dinsdag14.05%14.23%14.38%
Woensdag15.33%14.37%14.04%
Donderdag12.77%13.79%13.77%
Vrijdag15.51%14.39%14.09%
Zaterdag10.22%13.47%13.25%
Zondag15.88%14.60%15.17%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap