English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Constant Willems

Statistieken sinds 27 Feb 2013, 21:28
Overzicht van 18 Mei 2024, 06:53:11 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 7.457
Totaal aantal views : 9.800
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.31
Drukste dag op 01 Feb 2017 met 27 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 4 (prognose : 4) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
07 Mei09:32:13VS185.117.225.x
07 Mei21:33:18VS175.44.42.x
08 Mei09:43:35NederlandChello
08 Mei14:45:19NederlandPocosnet
08 Mei15:05:16NederlandChello
08 Mei20:31:34Russische FederatieNat
09 Mei10:43:19CommercieelDataproviderbot
09 Mei21:34:07NederlandZiggo
09 Mei23:07:20NetwerkKpn
11 Mei11:19:00NetwerkKpn
12 Mei17:43:50CommercieelRogers
13 Mei11:19:44NetwerkKpn
15 Mei22:44:20CommercieelDataproviderbot
15 Mei22:56:32CommercieelDataproviderbot
17 Mei08:27:28NetwerkTelus


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
28 Apr011
01 Mei011
02 Mei134
03 Mei068
04 Mei011
05 Mei022
07 Mei022
08 Mei044
09 Mei033
11 Mei011
12 Mei011
13 Mei011
15 Mei022
17 Mei012
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
132509200211


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 07099
Week 080917
Week 0912230
Week 1011722
Week 1121316
Week 1231013
Week 13112
Week 1441112
Week 1541920
Week 16089
Week 171810
Week 1811316
Week 1901111
Week 20045
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
334047020916


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Apr53949
Mei42730
Jun33453
Jul33334
Aug97993
Sep107698
Okt7122158
Nov24148
Dec03033
Jan14047
Feb05377
Mrt84863
Apr94651
Mei12832
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020904110601


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201352405607
2014701.0461.325
2015471.0411.288
201657560778
2017657681.036
201851656831
201955634856
202059500689
202160585756
202235394524
202359653840
202419215270
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1320


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.11%2.24%2.01%
01:00 - 01:590.79%1.61%1.48%
02:00 - 02:590.79%1.17%0.98%
03:00 - 03:590.79%1.23%0.98%
04:00 - 04:590.16%1.03%0.97%
05:00 - 05:590.32%0.98%0.82%
06:00 - 06:590.32%0.98%0.92%
07:00 - 07:590.64%1.74%1.58%
08:00 - 08:592.54%2.95%2.76%
09:00 - 09:594.77%4.60%4.44%
10:00 - 10:596.36%5.24%5.36%
11:00 - 11:598.27%6.29%6.48%
12:00 - 12:597.00%5.73%6.09%
13:00 - 13:595.88%5.91%6.14%
14:00 - 14:597.47%6.41%6.57%
15:00 - 15:596.36%6.83%7.11%
16:00 - 16:596.84%6.44%6.64%
17:00 - 17:595.25%5.77%5.61%
18:00 - 18:594.29%5.27%5.11%
19:00 - 19:598.11%6.28%6.16%
20:00 - 20:597.79%6.17%6.12%
21:00 - 21:595.88%6.06%6.58%
22:00 - 22:594.61%5.12%5.22%
23:00 - 23:593.66%3.96%3.86%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag16.38%14.85%15.00%
Dinsdag14.63%14.75%14.77%
Woensdag14.79%14.59%14.44%
Donderdag13.20%14.04%14.01%
Vrijdag15.10%14.31%14.04%
Zaterdag10.49%13.34%13.10%
Zondag15.42%14.12%14.64%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap