English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Constant Willems

Statistieken sinds 27 Feb 2013, 21:28
Overzicht van 08 Feb 2023, 19:09:11 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 6.684
Totaal aantal views : 8.826
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.32
Drukste dag op 01 Feb 2017 met 27 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 1 (prognose : 1) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 7 (prognose : 15) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
29 Jan17:17:06NederlandZiggo
30 Jan13:45:17NetwerkKpn
30 Jan21:10:31NederlandSolcon
30 Jan22:01:29NederlandChello
31 Jan02:31:58CommercieelGoogleusercontent
01 Feb09:45:39NederlandZiggo
01 Feb18:17:56NetwerkKpn
02 Feb16:23:37NetwerkKpn
06 Feb09:27:29NederlandZiggo
06 Feb09:29:07BelgiëTelenet
06 Feb20:23:40NetwerkKpn
07 Feb11:50:38NetwerkKpn
07 Feb17:00:46NederlandZeelandnet
07 Feb17:28:59NetwerkKpn
08 Feb13:46:28NederlandIntroweb


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
20 Jan023
23 Jan025
25 Jan023
26 Jan022
27 Jan033
28 Jan011
29 Jan023
30 Jan138
31 Jan011
01 Feb025
02 Feb111
06 Feb033
07 Feb034
08 Feb011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
182704152501


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 452818
Week 4611010
Week 4701215
Week 48199
Week 490911
Week 5011324
Week 5101417
Week 5211118
Week 011814
Week 0214563
Week 0311415
Week 0401217
Week 052715
Week 06078
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
192633404702


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Jan93757
Feb63547
Mrt21416
Apr01522
Mei43648
Jun02531
Jul32944
Aug14554
Sep23440
Okt23037
Nov34356
Dec35172
Jan485122
Feb11014
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
110601080310


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201352405607
2014701.0461.325
2015471.0411.288
201657560778
2017657681.036
201851656831
201955634856
202059500689
202160585756
202235394524
2023595136
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1320


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.08%2.29%2.01%
01:00 - 01:590.90%1.65%1.53%
02:00 - 02:590.72%1.20%1.01%
03:00 - 03:590.72%1.09%0.87%
04:00 - 04:590.18%1.02%0.95%
05:00 - 05:590.36%0.91%0.77%
06:00 - 06:590.36%0.88%0.78%
07:00 - 07:590.72%1.68%1.53%
08:00 - 08:592.70%2.81%2.66%
09:00 - 09:594.68%4.53%4.38%
10:00 - 10:596.65%5.04%5.16%
11:00 - 11:598.27%6.33%6.57%
12:00 - 12:596.65%5.82%6.19%
13:00 - 13:596.12%6.07%6.36%
14:00 - 14:597.55%6.46%6.58%
15:00 - 15:596.12%6.87%7.15%
16:00 - 16:596.29%6.40%6.49%
17:00 - 17:595.40%5.83%5.71%
18:00 - 18:594.32%5.40%5.23%
19:00 - 19:597.73%6.24%6.15%
20:00 - 20:597.55%6.16%6.13%
21:00 - 21:596.29%6.07%6.57%
22:00 - 22:594.68%5.22%5.29%
23:00 - 23:593.96%4.01%3.92%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag16.37%15.20%15.38%
Dinsdag13.85%14.50%14.58%
Woensdag15.11%14.54%14.33%
Donderdag13.13%13.76%13.73%
Vrijdag15.47%14.29%13.98%
Zaterdag10.25%13.29%13.03%
Zondag15.83%14.42%14.97%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap