English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Constant Willems

Statistieken sinds 27 Feb 2013, 21:28
Overzicht van 16 Aug 2018, 06:25:57 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 4.198
Totaal aantal views : 5.495
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.31
Drukste dag op 01 Feb 2017 met 27 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 6 (prognose : 10) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
10 Aug21:07:30CommercieelMsn
11 Aug12:09:21CommercieelMsn
11 Aug12:46:26NederlandXs4all
11 Aug22:17:14CommercieelMsn
12 Aug11:29:53NetwerkPrioritytelecom
12 Aug18:39:14NederlandHetnet
12 Aug18:42:42CommercieelMsn
12 Aug18:43:17CommercieelMsn
12 Aug20:23:50CommercieelMsn
13 Aug11:11:16NederlandChello
13 Aug11:46:30BelgiëTelenet
13 Aug16:57:28BelgiëTelenet
13 Aug20:32:04CommercieelMsn
14 Aug14:37:53NederlandVersatel
14 Aug16:50:47CommercieelMsn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
31 Jul046
02 Aug068
03 Aug011
04 Aug022
05 Aug011
06 Aug011
07 Aug044
08 Aug011
09 Aug022
10 Aug068
11 Aug134
12 Aug055
13 Aug045
14 Aug022
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
270514230310


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2021621
Week 21066
Week 220912
Week 2311113
Week 24077
Week 25033
Week 2611315
Week 2711521
Week 28199
Week 2901012
Week 30178
Week 3101620
Week 3212225
Week 33067
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
460108152229


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Jul86894
Aug33946
Sep23851
Okt44662
Nov33445
Dec75769
Jan46484
Feb64556
Mrt55263
Apr14253
Mei25564
Jun23337
Jul34960
Aug13844
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
051207020904


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201352405607
2014701.0461.325
2015471.0411.288
201657560778
2017657681.036
201824378461
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
13


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.27%2.38%2.09%
01:00 - 01:590.63%1.95%1.69%
02:00 - 02:590.95%1.33%1.15%
03:00 - 03:590.32%1.07%0.86%
04:00 - 04:590.00%0.98%0.91%
05:00 - 05:590.63%0.83%0.67%
06:00 - 06:590.32%0.76%0.67%
07:00 - 07:590.63%1.45%1.26%
08:00 - 08:591.90%2.57%2.46%
09:00 - 09:596.35%4.10%3.93%
10:00 - 10:595.08%4.55%4.88%
11:00 - 11:598.57%6.17%6.30%
12:00 - 12:596.03%5.62%5.82%
13:00 - 13:596.67%6.43%6.66%
14:00 - 14:597.62%6.38%6.50%
15:00 - 15:594.44%7.00%7.28%
16:00 - 16:595.71%6.53%6.84%
17:00 - 17:594.76%5.34%5.31%
18:00 - 18:594.13%5.45%5.39%
19:00 - 19:596.98%6.50%6.33%
20:00 - 20:598.25%6.19%6.24%
21:00 - 21:597.30%6.67%7.12%
22:00 - 22:596.35%5.65%5.75%
23:00 - 23:595.08%4.07%3.89%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag18.10%15.65%16.14%
Dinsdag15.24%14.13%14.65%
Woensdag14.29%14.29%13.63%
Donderdag12.06%14.70%14.81%
Vrijdag14.92%14.15%13.67%
Zaterdag9.52%12.48%12.14%
Zondag15.87%14.60%14.96%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap