English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Onze Honden

Statistieken sinds 08 Jul 2014, 12:34
Overzicht van 08 Okt 2026, 12:50:33 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 183.965
Totaal aantal views : 234.086
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.27
Drukste dag op 14 Okt 2015 met 206 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 8 (prognose : 18) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 67 (prognose : 132) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
07 Okt17:45:38NetwerkKpn
07 Okt18:09:05NederlandChello
07 Okt19:17:25NederlandGlasoperator
07 Okt20:45:02VS185.248.66.x
07 Okt22:30:21NederlandDfn
07 Okt22:57:50CommercieelTelia
07 Okt23:50:27CommercieelDatapacket
08 Okt08:07:10NederlandGlasoperator
08 Okt09:48:07CommercieelDatapacket
08 Okt10:01:38NetwerkKpn
08 Okt10:25:23NederlandChello
08 Okt10:42:33NederlandGlasoperator
08 Okt11:45:38NederlandChello
08 Okt12:11:21Nederland98.98.200.x
08 Okt12:15:24CommercieelTelia


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
25 Sep01722
26 Sep01213
27 Sep01619
28 Sep02836
29 Sep02233
30 Sep01518
01 Okt01518
02 Okt02124
03 Okt01520
04 Okt02124
05 Okt01517
06 Okt02124
07 Okt02328
08 Okt089
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
300613202704


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 280162186
Week 290164196
Week 300158187
Week 310183229
Week 320156180
Week 330182221
Week 340170200
Week 350123139
Week 360146174
Week 370159179
Week 380207247
Week 390107129
Week 400137173
Week 4106778
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep09811.108
Okt0874946
Nov0803895
Dec0816895
Jan09101.026
Feb08661.070
Mrt08561.008
Apr0667779
Mei0708903
Jun0671783
Jul0727879
Aug0695816
Sep0667798
Okt0139164
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20145.7228.58810.598
201514.47721.06027.709
201613.65718.71525.198
201710.73015.37420.166
20188.29113.90517.635
20198.11913.05216.726
20208.69313.45417.426
202110.59217.26522.870
20229.86316.55020.681
20238.20014.42018.015
20246.72013.73716.370
202513810.93912.466
202606.9068.226
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1421


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.63%0.77%0.70%
01:00 - 01:590.22%0.31%0.28%
02:00 - 02:590.10%0.21%0.18%
03:00 - 03:590.05%0.14%0.12%
04:00 - 04:590.03%0.12%0.10%
05:00 - 05:590.09%0.16%0.14%
06:00 - 06:590.21%0.26%0.24%
07:00 - 07:590.77%0.72%0.68%
08:00 - 08:592.16%1.88%1.89%
09:00 - 09:596.29%5.63%5.46%
10:00 - 10:5912.59%11.62%11.97%
11:00 - 11:5913.22%12.78%13.25%
12:00 - 12:599.87%10.14%10.29%
13:00 - 13:598.18%8.61%8.55%
14:00 - 14:596.69%6.90%6.75%
15:00 - 15:595.71%5.59%5.52%
16:00 - 16:595.49%5.49%5.40%
17:00 - 17:594.67%4.65%4.59%
18:00 - 18:594.52%4.58%4.38%
19:00 - 19:595.88%5.47%5.47%
20:00 - 20:594.68%4.80%4.87%
21:00 - 21:593.78%4.16%4.17%
22:00 - 22:592.73%3.28%3.33%
23:00 - 23:591.44%1.73%1.67%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.12%14.76%14.76%
Dinsdag14.54%14.43%14.41%
Woensdag14.74%14.63%14.61%
Donderdag14.56%14.48%14.46%
Vrijdag13.85%14.10%14.15%
Zaterdag13.47%13.55%13.55%
Zondag13.74%14.06%14.05%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap