English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Cindy's homepage

Statistieken sinds 30 Jul 2006, 14:11
Overzicht van 08 Okt 2026, 12:48:56 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 95.979
Totaal aantal views : 188.506
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.96
Drukste dag op 10 Mei 2010 met 119 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 2 (prognose : 6) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 7 (prognose : 17) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
29 Sep12:36:19NetwerkKpn
29 Sep15:43:20VS45.138.249.x
30 Sep01:04:51China43.153.49.x
30 Sep02:00:01China43.134.94.x
30 Sep17:06:43NetwerkKpn
01 Okt00:43:15VS51.143.114.x
02 Okt11:34:21VS142.252.53.x
04 Okt09:05:47NetwerkCloud184
06 Okt09:17:06FrankrijkFree
06 Okt12:32:43NetwerkKennisnet
07 Okt06:21:53VS34.34.253.x
07 Okt12:30:40CommercieelApple
07 Okt12:59:03CommercieelApple
08 Okt01:41:30CommercieelApple
08 Okt11:36:50NetwerkKpn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
09 Sep011
12 Sep011
17 Sep011
18 Sep077
26 Sep013
28 Sep011
29 Sep044
30 Sep033
01 Okt011
02 Okt011
04 Okt011
06 Okt022
07 Okt033
08 Okt022
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
311524011702


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2801113
Week 2901313
Week 30088
Week 31044
Week 3201212
Week 330514
Week 340711
Week 3501528
Week 360623
Week 37077
Week 38088
Week 39013
Week 4001111
Week 41077
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep04465
Okt03154
Nov07487
Dec02757
Jan03870
Feb02334
Mrt03032
Apr05264
Mei084105
Jun04149
Jul05058
Aug04183
Sep02831
Okt01010
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20137567.14814.171
20141944.8487.816
20153093.7476.124
20162343.1255.976
20172283.3185.385
20184091.7492.933
20192981.3592.542
20203599282.122
20211266121.571
202260378811
202334286580
202445294679
20252306539
20260397536
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
061320


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.26%1.78%1.67%
01:00 - 01:590.50%1.00%0.88%
02:00 - 02:590.15%0.78%0.54%
03:00 - 03:590.15%0.61%0.42%
04:00 - 04:590.07%0.60%0.38%
05:00 - 05:590.10%0.58%0.36%
06:00 - 06:590.25%0.72%0.48%
07:00 - 07:590.69%1.23%1.08%
08:00 - 08:591.64%2.59%2.33%
09:00 - 09:592.75%4.95%4.52%
10:00 - 10:594.48%5.67%5.53%
11:00 - 11:593.76%7.02%6.88%
12:00 - 12:593.41%6.03%5.90%
13:00 - 13:593.73%6.88%6.56%
14:00 - 14:594.78%7.15%6.98%
15:00 - 15:595.22%6.40%6.37%
16:00 - 16:596.50%6.58%7.01%
17:00 - 17:596.60%5.85%5.78%
18:00 - 18:599.30%5.60%5.48%
19:00 - 19:599.77%6.55%6.75%
20:00 - 20:5912.92%6.75%7.79%
21:00 - 21:5912.72%6.63%7.81%
22:00 - 22:596.66%4.96%5.38%
23:00 - 23:592.58%3.11%3.14%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag17.09%16.18%16.18%
Dinsdag14.17%15.64%15.72%
Woensdag13.68%15.39%14.65%
Donderdag13.91%14.90%14.43%
Vrijdag11.61%13.13%13.15%
Zaterdag10.81%10.54%10.50%
Zondag18.73%14.21%15.37%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap