English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Karl's Bugland

Statistieken sinds 24 Feb 2005, 15:42
Overzicht van 08 Okt 2026, 12:30:19 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 627.080
Totaal aantal views : 3.405.936
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 5.43
Drukste dag op 04 Aug 2013 met 724 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 5 (prognose : 17) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 28 (prognose : 70) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
06 Okt10:48:11LuxemburgPt
06 Okt20:46:45DuitslandPools
06 Okt21:23:47Nederland104.28.30.x
07 Okt08:59:05NetwerkV6connect
07 Okt13:01:10NetwerkKpn
07 Okt13:30:02TaiwanNet
07 Okt14:32:15BelgiëBelgacom
07 Okt16:10:07NederlandZiggo
07 Okt20:34:22BelgiëTelenet
07 Okt21:34:18LuxemburgPt
08 Okt00:11:41NetwerkKpn
08 Okt09:59:12CommercieelGooglebot
08 Okt10:36:07CommercieelGooglebot
08 Okt11:22:55CommercieelGooglebot
08 Okt11:25:14CommercieelGooglebot


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
25 Sep0917
26 Sep077
27 Sep067
28 Sep0811
29 Sep01315
30 Sep01111
01 Okt068
02 Okt0812
03 Okt058
04 Okt0911
05 Okt068
06 Okt01015
07 Okt078
08 Okt057
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
300613202704


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2806789
Week 29083106
Week 3006294
Week 3106882
Week 3206486
Week 330117122
Week 3407494
Week 3505884
Week 360167323
Week 370106170
Week 38072106
Week 3906791
Week 4006076
Week 4102838
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep0252343
Okt0283488
Nov0325441
Dec0288385
Jan0251366
Feb0252386
Mrt0286441
Apr0492620
Mei0501635
Jun0347452
Jul0327420
Aug0336419
Sep0436715
Okt05677
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201315.89255.659299.943
201410.25642.827159.129
20155.06728.46276.557
20162.64318.85337.358
20171.76414.64022.148
20181.2969.68415.293
20191.0048.14612.748
20201.0328.42213.068
20219127.96711.425
20227066.5459.609
20235816.3149.342
20244074.3826.593
202573.5255.207
202603.2844.531
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
05121926


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:592.43%2.72%2.70%
01:00 - 01:590.98%1.46%1.29%
02:00 - 02:590.57%0.97%0.77%
03:00 - 03:590.43%0.82%0.60%
04:00 - 04:590.52%0.81%0.63%
05:00 - 05:590.47%0.79%0.63%
06:00 - 06:590.85%1.10%0.96%
07:00 - 07:591.74%1.85%1.76%
08:00 - 08:593.08%3.03%2.77%
09:00 - 09:593.85%3.89%3.81%
10:00 - 10:594.17%4.33%4.07%
11:00 - 11:594.50%4.75%4.34%
12:00 - 12:594.87%5.11%4.60%
13:00 - 13:594.14%4.65%4.11%
14:00 - 14:593.83%4.44%3.86%
15:00 - 15:594.24%4.73%4.28%
16:00 - 16:594.99%5.21%4.87%
17:00 - 17:595.98%5.71%5.73%
18:00 - 18:596.88%6.28%6.50%
19:00 - 19:598.41%7.40%7.95%
20:00 - 20:599.87%8.62%9.81%
21:00 - 21:599.41%8.56%9.50%
22:00 - 22:598.15%7.48%8.31%
23:00 - 23:595.64%5.29%6.12%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.78%15.53%15.36%
Dinsdag14.27%14.14%14.18%
Woensdag13.68%13.55%13.45%
Donderdag13.46%13.43%13.40%
Vrijdag12.78%13.02%13.12%
Zaterdag13.39%13.38%13.22%
Zondag16.64%16.96%17.27%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap