English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Boekenmuseum

Statistieken sinds 30 Okt 2006, 09:26
Overzicht van 09 Okt 2026, 16:48:39 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 60.648
Totaal aantal views : 104.166
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.72
Drukste dag op 25 Mrt 2007 met 184 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 5 (prognose : 6) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
28 Sep06:14:55VS106.60.48.x
28 Sep10:47:09NederlandGlasoperator
30 Sep21:42:49NederlandGlasoperator
01 Okt09:39:00NederlandUpc
01 Okt09:51:44BelgiëProximus
02 Okt01:00:06CommercieelAcedatacenter
02 Okt11:39:40NederlandStatic
03 Okt14:28:30NederlandSolcon
03 Okt19:35:00NetwerkKpn
03 Okt21:23:36NederlandChello
06 Okt12:14:26VS193.239.92.x
06 Okt12:16:04VS204.137.14.x
06 Okt12:16:23NederlandHartvoorinternetvrijheid
07 Okt10:49:47BelgiëProximus
08 Okt15:54:38Nederland145.33.153.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
20 Sep011
21 Sep011
22 Sep033
23 Sep022
24 Sep011
27 Sep011
28 Sep033
30 Sep011
01 Okt022
02 Okt022
03 Okt033
06 Okt034
07 Okt011
08 Okt012
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
152401112202


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2801216
Week 2901114
Week 300610
Week 3101313
Week 3201011
Week 3301314
Week 3401416
Week 3501821
Week 3602230
Week 37066
Week 380710
Week 39088
Week 4001111
Week 41057
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep074107
Okt04362
Nov06582
Dec05974
Jan07191
Feb04261
Mrt03964
Apr03033
Mei05172
Jun03453
Jul04664
Aug06168
Sep04758
Okt01214
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20132853.0425.216
20142302.6384.371
20151272.3613.849
20161472.2363.780
20171182.5203.861
2018621.7532.381
2019721.4211.982
2020441.1021.685
2021591.2851.841
2022381.1871.678
2023421.3511.794
2024328691.183
202547671.007
20260433578
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
061320


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:593.20%2.48%2.73%
01:00 - 01:592.41%1.52%2.05%
02:00 - 02:591.14%1.07%1.05%
03:00 - 03:590.52%0.88%0.66%
04:00 - 04:590.13%0.73%0.54%
05:00 - 05:590.21%0.75%0.57%
06:00 - 06:590.64%0.88%0.63%
07:00 - 07:590.72%1.32%1.05%
08:00 - 08:591.67%2.20%2.00%
09:00 - 09:593.24%3.64%3.36%
10:00 - 10:596.08%5.22%4.93%
11:00 - 11:596.41%6.25%6.48%
12:00 - 12:596.52%5.91%5.95%
13:00 - 13:597.20%6.37%6.52%
14:00 - 14:596.93%6.48%6.58%
15:00 - 15:597.26%6.77%6.97%
16:00 - 16:596.85%6.75%7.04%
17:00 - 17:596.11%5.97%6.27%
18:00 - 18:595.06%5.09%5.11%
19:00 - 19:596.00%6.42%6.26%
20:00 - 20:595.87%6.35%6.21%
21:00 - 21:596.35%6.93%6.96%
22:00 - 22:595.32%5.95%5.86%
23:00 - 23:594.16%4.08%4.24%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag16.49%15.58%15.93%
Dinsdag15.03%14.97%15.64%
Woensdag14.21%14.54%14.44%
Donderdag14.07%14.29%13.96%
Vrijdag13.70%13.21%13.37%
Zaterdag11.61%12.24%11.79%
Zondag14.89%15.17%14.86%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap