English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Aogel United

Statistieken sinds 11 Mrt 2006, 10:24
Overzicht van 22 Aug 2019, 02:31:35 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 66.632
Totaal aantal views : 142.709
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 2.14
Drukste dag op 07 Jun 2012 met 281 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 4 (prognose : 6) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
12 Aug17:25:57CommercieelMsn
12 Aug22:57:17NetwerkKpn
13 Aug04:30:58CommercieelMsn
13 Aug06:25:43CommercieelMsn
13 Aug10:18:30CommercieelMsn
13 Aug12:12:06CommercieelMsn
15 Aug12:43:31NederlandWeserve
15 Aug17:06:46NederlandCaiway
16 Aug12:31:31NederlandCaiway
16 Aug17:53:01NederlandZiggo
17 Aug18:11:05NederlandIp565b8932
19 Aug10:35:13NederlandIp4da0c199
20 Aug07:36:50NederlandCaiway
20 Aug12:02:16VS31.13.115.x
21 Aug22:56:14CommercieelDataprovider


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
05 Aug022
06 Aug1820
07 Aug089
08 Aug133
09 Aug022
11 Aug046
12 Aug077
13 Aug044
15 Aug027
16 Aug123
17 Aug011
19 Aug012
20 Aug122
21 Aug011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
061423310716


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2152850
Week 2293169
Week 2321730
Week 2441327
Week 2531323
Week 2611829
Week 2712558
Week 2802831
Week 2901111
Week 3001723
Week 3112022
Week 3222742
Week 3311622
Week 34145
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
470209162330


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Jul144378874
Aug10177209
Sep22137286
Okt16123238
Nov1378154
Dec572110
Jan1576142
Feb1597149
Mrt1495145
Apr1584133
Mei19160387
Jun1166119
Jul289132
Aug45982
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
051207020904


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20067471.4028.418
20071.0164.15512.445
20081.1063.66410.482
20091.1486.86215.544
20109198.72318.172
20111.1689.89719.112
20121.11511.60422.704
20133882.9165.367
20145324.7758.397
20152343.8435.887
20165733.2446.146
20171952.3213.535
20186642.5005.211
2019957261.289
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
0613


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.70%1.51%1.31%
01:00 - 01:590.29%0.88%0.75%
02:00 - 02:590.10%0.58%0.38%
03:00 - 03:590.08%0.46%0.31%
04:00 - 04:590.05%0.47%0.26%
05:00 - 05:590.06%0.45%0.27%
06:00 - 06:590.84%0.70%0.58%
07:00 - 07:592.13%1.48%1.47%
08:00 - 08:593.72%2.69%2.81%
09:00 - 09:595.25%4.43%4.53%
10:00 - 10:594.38%5.22%4.97%
11:00 - 11:595.18%6.29%6.26%
12:00 - 12:595.17%5.83%5.89%
13:00 - 13:595.35%6.44%6.21%
14:00 - 14:594.44%6.73%6.41%
15:00 - 15:594.63%6.53%6.22%
16:00 - 16:595.58%6.36%6.20%
17:00 - 17:596.19%5.42%5.49%
18:00 - 18:597.65%5.72%6.08%
19:00 - 19:599.91%7.30%7.89%
20:00 - 20:599.43%7.71%8.07%
21:00 - 21:599.41%7.81%8.50%
22:00 - 22:596.77%5.86%6.11%
23:00 - 23:592.68%3.13%3.03%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag16.45%16.69%16.97%
Dinsdag14.20%15.66%15.39%
Woensdag14.12%15.08%14.65%
Donderdag12.47%14.08%13.18%
Vrijdag11.76%12.47%12.18%
Zaterdag12.81%10.96%11.22%
Zondag18.18%15.06%16.41%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap