English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Aogel United

Statistieken sinds 11 Mrt 2006, 10:24
Overzicht van 09 Okt 2026, 16:00:54 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 74.297
Totaal aantal views : 160.423
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 2.16
Drukste dag op 07 Jun 2012 met 281 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 2 (prognose : 3) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 26 (prognose : 36) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
07 Okt03:41:29China43.153.107.x
07 Okt03:49:35China43.154.140.x
07 Okt04:01:15China43.159.143.x
07 Okt04:41:04China43.165.167.x
07 Okt04:51:38China43.133.253.x
07 Okt15:30:38China162.243.165.x
08 Okt07:49:40China128.14.194.x
08 Okt08:47:03CommercieelGoogleusercontent
08 Okt10:39:31CommercieelGooglebot
08 Okt11:29:29CommercieelGooglebot
08 Okt12:41:33CommercieelGooglebot
08 Okt13:18:48NederlandWeserve
08 Okt15:50:16NederlandWeserve
09 Okt00:43:13CommercieelApple
09 Okt06:23:16CommercieelApple


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
26 Sep022
27 Sep0711
28 Sep079
29 Sep0721
30 Sep01015
01 Okt0612
02 Okt046
03 Okt023
04 Okt024
05 Okt057
06 Okt058
07 Okt077
08 Okt078
09 Okt022
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
290613212805


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2805794
Week 2903035
Week 3002542
Week 3101316
Week 32088121
Week 3301735
Week 3404065
Week 3503139
Week 3602551
Week 3701115
Week 3802129
Week 3902440
Week 4003870
Week 4102632
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep067138
Okt078183
Nov0201353
Dec072116
Jan0138259
Feb0146577
Mrt0166324
Apr0364533
Mei0329458
Jun0450951
Jul0169252
Aug0185273
Sep0101174
Okt04057
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20133882.9165.367
20145324.7758.397
20152343.8435.887
20165733.2446.146
20171952.3213.535
20186642.5005.211
20191351.0471.818
20201419152.313
2021785151.164
20223387932.419
20231921.0882.727
2024911.1653.134
202547801.570
202602.0883.858
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
061320


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.67%1.66%1.50%
01:00 - 01:590.29%1.06%0.91%
02:00 - 02:590.09%0.76%0.54%
03:00 - 03:590.07%0.63%0.44%
04:00 - 04:590.05%0.67%0.40%
05:00 - 05:590.06%0.60%0.39%
06:00 - 06:590.79%0.88%0.71%
07:00 - 07:592.05%1.59%1.61%
08:00 - 08:593.67%2.80%2.86%
09:00 - 09:595.20%4.40%4.48%
10:00 - 10:594.46%5.18%4.91%
11:00 - 11:595.15%6.20%6.05%
12:00 - 12:595.24%5.75%5.80%
13:00 - 13:595.42%6.26%6.01%
14:00 - 14:594.50%6.48%6.16%
15:00 - 15:594.75%6.35%6.13%
16:00 - 16:595.68%6.26%6.11%
17:00 - 17:596.39%5.42%5.46%
18:00 - 18:597.77%5.71%6.12%
19:00 - 19:599.79%7.20%7.91%
20:00 - 20:599.23%7.45%7.85%
21:00 - 21:599.28%7.59%8.37%
22:00 - 22:596.81%5.83%6.11%
23:00 - 23:592.61%3.28%3.19%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag16.33%16.40%16.67%
Dinsdag14.10%15.41%15.17%
Woensdag14.08%15.13%14.78%
Donderdag12.62%14.19%13.20%
Vrijdag11.94%12.56%12.39%
Zaterdag12.82%11.28%11.48%
Zondag18.11%15.04%16.32%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap