English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Aogel United

Statistieken sinds 11 Mrt 2006, 10:24
Overzicht van 12 Jul 2024, 19:28:39 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 70.901
Totaal aantal views : 153.478
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 2.16
Drukste dag op 07 Jun 2012 met 281 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 2 (prognose : 2) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 9 (prognose : 12) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
05 Jul23:11:34VS154.50.137.x
06 Jul03:01:05NetwerkWhitelistmaildomain
06 Jul22:01:08VS38.21.9.x
07 Jul02:57:20VS38.83.5.x
07 Jul11:45:48NederlandWeserve
07 Jul23:04:47VS85.203.49.x
08 Jul03:19:20VS185.209.253.x
08 Jul23:07:46VS45.5.66.x
09 Jul01:47:41VSIp231
09 Jul22:54:02VS216.126.238.x
10 Jul22:36:04VS154.50.136.x
11 Jul01:46:05VS45.91.189.x
11 Jul22:31:18CommercieelLinodeusercontent
12 Jul02:08:16VS38.242.30.x
12 Jul18:09:07NetwerkKpn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
29 Jun056
30 Jun0710
01 Jul1412
02 Jul046
03 Jul136
04 Jul137
05 Jul012
06 Jul023
07 Jul1314
08 Jul027
09 Jul026
10 Jul012
11 Jul024
12 Jul023
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
031017240108


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 1512253
Week 1621952
Week 1711438
Week 1802239
Week 1914294
Week 2001952
Week 2113479
Week 2211628
Week 2312048
Week 2443199
Week 25423122
Week 2622446
Week 2742050
Week 280922
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
414803101724


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Jun1086227
Jul387188
Aug679181
Sep1186222
Okt1195222
Nov1395255
Dec679203
Jan4103226
Feb1296298
Mrt5100236
Apr484191
Mei3119266
Jun11106328
Jul42972
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
041106010803


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20111.1689.89719.112
20121.11511.60422.704
20133882.9165.367
20145324.7758.397
20152343.8435.887
20165733.2446.146
20171952.3213.535
20186642.5005.211
20191351.0471.818
20201419152.313
2021785151.164
20223387932.419
20231921.0882.727
2024436371.617
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
061320


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.66%1.57%1.41%
01:00 - 01:590.29%0.96%0.82%
02:00 - 02:590.09%0.66%0.46%
03:00 - 03:590.07%0.52%0.37%
04:00 - 04:590.05%0.54%0.31%
05:00 - 05:590.06%0.52%0.34%
06:00 - 06:590.79%0.81%0.67%
07:00 - 07:592.05%1.52%1.58%
08:00 - 08:593.66%2.74%2.83%
09:00 - 09:595.15%4.42%4.51%
10:00 - 10:594.42%5.22%4.96%
11:00 - 11:595.16%6.31%6.16%
12:00 - 12:595.26%5.82%5.87%
13:00 - 13:595.42%6.35%6.11%
14:00 - 14:594.50%6.59%6.29%
15:00 - 15:594.75%6.45%6.22%
16:00 - 16:595.66%6.33%6.14%
17:00 - 17:596.39%5.43%5.49%
18:00 - 18:597.75%5.71%6.08%
19:00 - 19:599.83%7.22%7.82%
20:00 - 20:599.22%7.54%7.90%
21:00 - 21:599.30%7.67%8.38%
22:00 - 22:596.84%5.86%6.15%
23:00 - 23:592.62%3.24%3.12%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag16.33%16.52%16.79%
Dinsdag14.14%15.53%15.20%
Woensdag14.04%15.15%14.76%
Donderdag12.61%14.10%13.15%
Vrijdag11.94%12.49%12.28%
Zaterdag12.81%11.11%11.36%
Zondag18.13%15.10%16.44%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap