English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Aogel United

Statistieken sinds 11 Mrt 2006, 10:24
Overzicht van 25 Jun 2019, 11:47:04 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 66.469
Totaal aantal views : 142.469
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 2.14
Drukste dag op 07 Jun 2012 met 281 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 3 (prognose : 9) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
17 Jun13:38:21NederlandZiggo
19 Jun10:18:47VS173.252.95.x
20 Jun20:46:19NederlandSolcon
21 Jun03:56:01CommercieelMsn
21 Jun17:57:48NederlandPlanet
21 Jun19:03:19NederlandCaiway
22 Jun00:40:10BelgiëTelenet
22 Jun09:47:53CommercieelMsn
22 Jun12:14:07NederlandWeserve
22 Jun13:49:13NederlandWeserve
23 Jun16:07:22CommercieelMsn
23 Jun16:50:23NederlandCaiway
24 Jun06:11:12CommercieelMsn
24 Jun11:18:57CommercieelAmazonaws
24 Jun14:53:28NederlandZiggo


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
07 Jun011
09 Jun022
10 Jun158
11 Jun022
12 Jun123
13 Jun1210
14 Jun124
17 Jun026
19 Jun011
20 Jun013
21 Jun137
22 Jun244
23 Jun022
24 Jun033
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
111825011020


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 1342133
Week 1452031
Week 1541533
Week 1642032
Week 1721927
Week 1812733
Week 19359215
Week 2023040
Week 2152850
Week 2293169
Week 2321730
Week 2441327
Week 2531323
Week 26033
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
394601081522


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Mei39239453
Jun3375981.712
Jul144378874
Aug10177209
Sep22137286
Okt16123238
Nov1378154
Dec572110
Jan1576142
Feb1597149
Mrt1495145
Apr1584133
Mei19160387
Jun105193
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
031005120702


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20067471.4028.418
20071.0164.15512.445
20081.1063.66410.482
20091.1486.86215.544
20109198.72318.172
20111.1689.89719.112
20121.11511.60422.704
20133882.9165.367
20145324.7758.397
20152343.8435.887
20165733.2446.146
20171952.3213.535
20186642.5005.211
2019885631.049
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
0613


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.70%1.51%1.31%
01:00 - 01:590.29%0.88%0.75%
02:00 - 02:590.10%0.58%0.38%
03:00 - 03:590.08%0.45%0.30%
04:00 - 04:590.05%0.46%0.25%
05:00 - 05:590.06%0.44%0.27%
06:00 - 06:590.84%0.70%0.57%
07:00 - 07:592.12%1.48%1.47%
08:00 - 08:593.72%2.69%2.81%
09:00 - 09:595.26%4.43%4.53%
10:00 - 10:594.39%5.23%4.98%
11:00 - 11:595.19%6.28%6.26%
12:00 - 12:595.17%5.82%5.88%
13:00 - 13:595.36%6.45%6.22%
14:00 - 14:594.44%6.73%6.41%
15:00 - 15:594.63%6.54%6.20%
16:00 - 16:595.58%6.37%6.21%
17:00 - 17:596.20%5.41%5.48%
18:00 - 18:597.65%5.72%6.08%
19:00 - 19:599.92%7.31%7.90%
20:00 - 20:599.42%7.71%8.07%
21:00 - 21:599.42%7.82%8.51%
22:00 - 22:596.75%5.86%6.11%
23:00 - 23:592.68%3.13%3.03%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag16.46%16.69%16.97%
Dinsdag14.19%15.66%15.39%
Woensdag14.12%15.07%14.65%
Donderdag12.47%14.07%13.16%
Vrijdag11.76%12.46%12.18%
Zaterdag12.82%10.97%11.22%
Zondag18.18%15.07%16.42%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap