English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Arno Bohlmeijer

Statistieken sinds 23 Nov 2012, 19:36
Overzicht van 08 Okt 2026, 12:27:33 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 12.760
Totaal aantal views : 19.559
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.53
Drukste dag op 17 Sep 2014 met 239 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 1 (prognose : 2) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 8 (prognose : 14) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
01 Okt20:35:36ChinaJinhong880
01 Okt20:36:15ChinaKiixkdz
01 Okt22:17:38NetwerkKpn
02 Okt16:18:46NetwerkKpn
02 Okt22:13:14NetwerkKpn
04 Okt11:19:44Onbekend5.102.169.x
04 Okt15:25:39Nederland84.241.210.x
06 Okt11:47:39NederlandZiggo
06 Okt14:12:32Onbekend162.220.234.x
06 Okt15:02:48NetwerkKpn
07 Okt00:46:13China43.164.196.x
07 Okt01:33:15NetwerkSonic
07 Okt14:31:23NetwerkKpn
07 Okt18:57:36VS136.160.197.x
08 Okt02:23:02NetwerkComcast


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
22 Sep022
23 Sep022
24 Sep011
25 Sep022
26 Sep022
27 Sep022
29 Sep022
30 Sep011
01 Okt033
02 Okt024
04 Okt022
06 Okt034
07 Okt044
08 Okt011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
172806152402


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 28022
Week 29022
Week 30077
Week 31055
Week 32048
Week 33044
Week 3401012
Week 35055
Week 36078
Week 3701016
Week 3801212
Week 3901111
Week 4001012
Week 41089
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep06370
Okt05678
Nov04456
Dec04452
Jan02841
Feb02530
Mrt02222
Apr03257
Mei03646
Jun02837
Jul01819
Aug02531
Sep04249
Okt01518
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20133272.6244.539
20141321.4862.172
20151421.4882.183
20161861.0381.984
201776572974
201848525906
201928395670
202017311492
2021587111.027
202231619849
202315787872
202417594648
20250567740
20260271350
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
121926


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.44%1.96%1.63%
01:00 - 01:590.18%1.52%1.11%
02:00 - 02:590.00%1.44%1.08%
03:00 - 03:590.09%1.39%0.97%
04:00 - 04:590.09%1.15%0.77%
05:00 - 05:590.00%1.08%0.73%
06:00 - 06:590.35%1.41%1.00%
07:00 - 07:590.53%1.83%1.45%
08:00 - 08:593.43%3.28%2.86%
09:00 - 09:595.63%5.31%5.30%
10:00 - 10:596.25%5.82%5.39%
11:00 - 11:595.99%6.07%5.89%
12:00 - 12:595.63%6.00%5.89%
13:00 - 13:595.81%6.12%6.27%
14:00 - 14:595.99%6.04%6.23%
15:00 - 15:599.42%7.28%7.34%
16:00 - 16:597.31%6.78%6.74%
17:00 - 17:594.84%5.64%5.97%
18:00 - 18:597.66%5.17%5.23%
19:00 - 19:5912.24%6.47%7.72%
20:00 - 20:597.48%5.63%6.94%
21:00 - 21:595.72%5.17%5.62%
22:00 - 22:593.08%4.42%4.89%
23:00 - 23:591.85%3.02%2.98%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag16.02%17.16%16.96%
Dinsdag18.22%14.80%15.63%
Woensdag15.32%16.56%16.40%
Donderdag15.23%15.67%15.41%
Vrijdag12.41%13.71%13.36%
Zaterdag10.12%9.93%9.35%
Zondag12.68%12.18%12.88%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap