English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Website van Antoinette

Statistieken sinds 23 Okt 2007, 23:33
Overzicht van 08 Okt 2026, 11:28:27 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 188.244
Totaal aantal views : 304.986
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.62
Drukste dag op 24 Nov 2019 met 670 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 1 (prognose : 3) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 11 (prognose : 19) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
30 Sep20:07:15NetwerkKpn
01 Okt14:17:53NederlandZiggozakelijk
02 Okt07:46:02BelgiëTelenet
04 Okt22:27:50LibiëDp
05 Okt09:56:03Onbekend113.64.98.x
05 Okt14:25:34VS188.71.207.x
05 Okt18:33:39BelgiëBelgacom
06 Okt07:32:19BelgiëTelenet
06 Okt10:58:07Nederland89.205.178.x
06 Okt12:45:57BelgiëTelenet
06 Okt20:18:02Nederland104.28.40.x
06 Okt21:01:21VS OnderwijsColumbia
07 Okt09:25:24NederlandDfn
07 Okt13:59:50NederlandDfn
08 Okt08:31:49CommercieelGoogleusercontent


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
24 Sep022
25 Sep022
26 Sep033
27 Sep011
28 Sep033
29 Sep046
30 Sep022
01 Okt011
02 Okt011
04 Okt011
05 Okt033
06 Okt056
07 Okt026
08 Okt011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
270411192604


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2801828
Week 2902367
Week 3002134
Week 3101516
Week 3202529
Week 33056
Week 3401315
Week 3501012
Week 3601919
Week 3702121
Week 3802329
Week 3902122
Week 4001214
Week 4101116
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep0118132
Okt0123143
Nov0198260
Dec0242324
Jan0148176
Feb092124
Mrt0133179
Apr097108
Mei091112
Jun0108136
Jul093164
Aug05867
Sep08998
Okt01419
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20133.91517.22327.478
20142.83112.94219.790
20152.24210.87115.903
20162.03210.54114.894
20171.4137.05410.039
20181.3656.2039.326
20191.3057.91211.802
20201.4708.14011.563
20211.2006.5318.715
20228405.7507.229
20236644.9776.095
20245762.5283.144
202591.5671.938
202609231.183
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
071421


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.81%1.01%1.11%
01:00 - 01:590.28%0.49%0.45%
02:00 - 02:590.12%0.31%0.25%
03:00 - 03:590.07%0.27%0.21%
04:00 - 04:590.05%0.21%0.16%
05:00 - 05:590.09%0.25%0.21%
06:00 - 06:590.31%0.50%0.42%
07:00 - 07:592.23%1.94%1.69%
08:00 - 08:596.34%4.78%4.58%
09:00 - 09:596.92%5.95%5.93%
10:00 - 10:597.93%6.56%6.54%
11:00 - 11:598.72%7.52%7.75%
12:00 - 12:596.85%6.46%6.35%
13:00 - 13:598.59%7.68%7.92%
14:00 - 14:598.79%7.93%8.29%
15:00 - 15:597.77%7.46%7.59%
16:00 - 16:597.19%7.19%7.11%
17:00 - 17:594.70%5.30%5.14%
18:00 - 18:593.87%4.73%4.63%
19:00 - 19:594.74%5.96%6.24%
20:00 - 20:594.57%5.87%5.82%
21:00 - 21:594.31%5.53%5.58%
22:00 - 22:593.19%4.01%3.97%
23:00 - 23:591.54%2.12%2.05%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag17.75%17.27%17.58%
Dinsdag18.58%17.05%17.15%
Woensdag17.26%16.57%16.41%
Donderdag16.68%15.61%15.62%
Vrijdag13.50%12.92%12.85%
Zaterdag6.79%8.47%8.15%
Zondag9.44%12.11%12.24%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap