English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Voetbalclubs - Sportsites.be

Statistieken sinds 07 Mei 2011, 08:46
Overzicht van 21 Jul 2017, 16:26:29 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 1.740
Totaal aantal views : 1.985
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.14
Drukste dag op 07 Jun 2011 met 13 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 1 (prognose : 1) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
10 Mei16:49:01BelgiëBelgacom
10 Mei18:49:37BelgiëBelgacom
10 Mei21:42:48BelgiëBelgacom
13 Mei17:23:34BelgiëTelenet
29 Mei14:36:40VS204.79.180.x
03 Jun10:49:48BelgiëTelenet
04 Jun18:23:01DuitslandStartdedicated
06 Jun18:38:19Nederland193.191.120.x
08 Jun13:54:15VS39.45.254.x
09 Jun15:46:44BelgiëTelenet
15 Jun05:28:19Onbekend40.77.179.x
22 Jun13:29:55NederlandChello
30 Jun22:10:02BelgiëTelenet
16 Jul17:24:53CommercieelMsn
18 Jul18:02:17Nederland185.61.72.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
02 Mei022
10 Mei033
13 Mei011
29 Mei011
03 Jun014
04 Jun011
06 Jun011
08 Jun011
09 Jun011
15 Jun011
22 Jun011
30 Jun011
16 Jul011
18 Jul011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070723171315


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 13011
Week 14022
Week 15022
Week 16035
Week 17022
Week 18022
Week 19044
Week 22036
Week 23033
Week 24011
Week 25011
Week 26011
Week 28011
Week 29011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
354252081524


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Jun11821
Jul01114
Aug02226
Sep01214
Okt11820
Nov044
Dec089
Jan068
Feb077
Mrt01417
Apr0911
Mei077
Jun0811
Jul022
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
041106010803


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2011107629703
2012140441506
201322187220
201422166199
20153118129
20168146165
201705363
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
11


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.99%2.82%2.62%
01:00 - 01:590.99%1.55%1.56%
02:00 - 02:590.00%0.98%0.91%
03:00 - 03:590.33%1.15%1.11%
04:00 - 04:590.00%0.63%0.60%
05:00 - 05:590.33%1.32%1.46%
06:00 - 06:590.66%1.09%1.21%
07:00 - 07:590.99%1.55%1.71%
08:00 - 08:592.32%2.70%2.47%
09:00 - 09:594.30%4.48%4.84%
10:00 - 10:598.61%5.80%5.84%
11:00 - 11:598.94%6.61%7.00%
12:00 - 12:594.64%5.80%5.59%
13:00 - 13:594.30%5.46%5.29%
14:00 - 14:593.97%4.54%4.43%
15:00 - 15:595.30%5.52%5.44%
16:00 - 16:595.96%6.15%6.05%
17:00 - 17:5912.58%7.36%7.41%
18:00 - 18:597.28%6.38%6.15%
19:00 - 19:594.97%6.84%6.80%
20:00 - 20:597.28%6.26%6.20%
21:00 - 21:595.63%5.75%5.64%
22:00 - 22:594.97%5.98%6.15%
23:00 - 23:594.64%3.28%3.53%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag19.87%15.11%15.06%
Dinsdag9.27%15.00%14.76%
Woensdag13.91%13.74%14.46%
Donderdag11.59%13.16%13.20%
Vrijdag10.26%12.64%12.34%
Zaterdag11.59%13.33%13.25%
Zondag23.51%17.01%16.93%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap