English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Voetbalclubs - Sportsites.be

Statistieken sinds 07 Mei 2011, 08:46
Overzicht van 30 Apr 2017, 09:04:02 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 1.723
Totaal aantal views : 1.965
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.14
Drukste dag op 07 Jun 2011 met 13 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 2 (prognose : 2) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
15 Mrt12:37:16BelgiëTelenet
15 Mrt14:52:33OnbekendCrestron
22 Mrt10:45:06BelgiëBelgacom
23 Mrt15:26:24VS193.190.189.x
24 Mrt09:28:06BelgiëTelenet
28 Mrt21:39:50NederlandZiggo
04 Apr05:39:54OnbekendIb83js
08 Apr09:53:42Nederland92.110.83.x
15 Apr10:46:17BelgiëTelenet
16 Apr23:37:38NetwerkCustomer
17 Apr13:26:00BelgiëTelenet
19 Apr13:27:42BelgiëTelenet
21 Apr22:57:14BelgiëScarlet
25 Apr13:39:45BelgiëTelenet
29 Apr13:07:41BelgiëTelenet


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
15 Mrt022
22 Mrt012
23 Mrt011
24 Mrt011
28 Mrt011
04 Apr011
08 Apr011
15 Apr011
16 Apr011
17 Apr012
19 Apr011
21 Apr012
25 Apr011
29 Apr011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
220907072317


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 04011
Week 05024
Week 06022
Week 07033
Week 08011
Week 09022
Week 10046
Week 11044
Week 12034
Week 13011
Week 14022
Week 15022
Week 16035
Week 17022
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
263340500613


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Mrt31314
Apr099
Mei01011
Jun11821
Jul01114
Aug02226
Sep01214
Okt11820
Nov044
Dec089
Jan068
Feb077
Mrt01417
Apr0911
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
010803100512


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2011107629703
2012140441506
201322187220
201422166199
20153118129
20168146165
201703643
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
11


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.99%2.84%2.65%
01:00 - 01:590.99%1.57%1.58%
02:00 - 02:590.00%0.99%0.92%
03:00 - 03:590.33%1.16%1.12%
04:00 - 04:590.00%0.64%0.61%
05:00 - 05:590.33%1.28%1.42%
06:00 - 06:590.66%1.10%1.22%
07:00 - 07:590.99%1.57%1.73%
08:00 - 08:592.32%2.73%2.49%
09:00 - 09:594.30%4.53%4.89%
10:00 - 10:598.61%5.80%5.70%
11:00 - 11:598.94%6.67%7.07%
12:00 - 12:594.64%5.86%5.65%
13:00 - 13:594.30%5.40%5.24%
14:00 - 14:593.97%4.47%4.38%
15:00 - 15:595.30%5.51%5.45%
16:00 - 16:595.96%6.15%6.06%
17:00 - 17:5912.58%7.31%7.38%
18:00 - 18:597.28%6.21%6.01%
19:00 - 19:594.97%6.85%6.82%
20:00 - 20:597.28%6.33%6.26%
21:00 - 21:595.63%5.75%5.65%
22:00 - 22:594.97%5.98%6.16%
23:00 - 23:594.64%3.31%3.56%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag19.87%15.21%15.17%
Dinsdag9.27%14.92%14.71%
Woensdag13.91%13.70%14.45%
Donderdag11.59%13.12%13.18%
Vrijdag10.26%12.65%12.37%
Zaterdag11.59%13.35%13.13%
Zondag23.51%17.06%17.00%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap