English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor vlaardingen leest

Statistieken sinds 11 Dec 2013, 00:03
Overzicht van 02 Dec 2022, 09:42:18 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 5.219
Totaal aantal views : 27.018
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 5.18
Drukste dag op 12 Dec 2013 met 39 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 3 (prognose : 4) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
19 Nov17:32:03NetwerkKpn
20 Nov02:44:37NetwerkFbsv
20 Nov20:24:14NederlandGlasoperator
22 Nov19:35:17Nederland84.241.198.x
23 Nov16:55:36NederlandCaiway
25 Nov08:33:33NederlandChello
25 Nov12:38:39NederlandCaiway
25 Nov13:07:26CommercieelMsn
26 Nov09:00:36NederlandChello
26 Nov16:54:20NederlandCaiway
27 Nov01:49:47VS183.253.80.x
27 Nov13:18:42NederlandCaiway
28 Nov17:08:25NetwerkKpn
28 Nov21:28:41NederlandChello
29 Nov19:49:20NederlandCaiway


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
13 Nov1113
14 Nov011
15 Nov2324
17 Nov1219
18 Nov1217
19 Nov011
20 Nov022
22 Nov112
23 Nov1112
25 Nov1311
26 Nov1216
27 Nov1215
28 Nov0210
29 Nov011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
011119051525


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 35036
Week 36044
Week 37148
Week 382637
Week 3911132
Week 405966
Week 4181784
Week 424647
Week 43339
Week 44356
Week 457958
Week 4641164
Week 475956
Week 480311
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
091623303744


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Okt132781
Nov1527293
Dec2954580
Jan2962639
Feb2246249
Mrt1627250
Apr1532275
Mei2852621
Jun2648565
Jul2854422
Aug1828366
Sep42679
Okt2239216
Nov1735193
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
080310051207


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201331116591
20144301.0053.073
20152641.0462.684
20161383841.618
20172015934.681
2018784261.435
20191034362.297
20201182952.170
20212564694.594
20222254493.875
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1320


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.54%2.18%0.77%
01:00 - 01:590.11%1.51%0.36%
02:00 - 02:590.16%1.55%0.33%
03:00 - 03:590.05%1.28%0.31%
04:00 - 04:590.05%1.09%0.23%
05:00 - 05:590.05%1.03%0.26%
06:00 - 06:590.11%1.11%0.33%
07:00 - 07:590.54%1.63%0.56%
08:00 - 08:592.06%2.43%1.51%
09:00 - 09:594.83%4.54%5.05%
10:00 - 10:596.72%5.61%10.64%
11:00 - 11:5910.30%7.22%15.69%
12:00 - 12:5910.95%7.36%13.20%
13:00 - 13:596.72%6.00%6.68%
14:00 - 14:596.24%6.27%7.43%
15:00 - 15:597.05%6.53%7.46%
16:00 - 16:598.41%6.86%6.27%
17:00 - 17:595.75%5.63%4.04%
18:00 - 18:592.17%3.99%1.44%
19:00 - 19:593.47%4.43%2.66%
20:00 - 20:596.13%5.35%4.06%
21:00 - 21:599.65%7.34%5.46%
22:00 - 22:596.29%5.63%3.97%
23:00 - 23:591.63%3.41%1.29%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag19.90%16.90%25.90%
Dinsdag11.39%12.95%10.69%
Woensdag17.25%15.94%15.39%
Donderdag9.87%13.11%12.65%
Vrijdag13.77%14.85%11.40%
Zaterdag12.20%12.53%9.60%
Zondag15.62%13.72%14.35%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap