English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Speel en leer met sint

Statistieken sinds 09 Jul 2011, 23:15
Overzicht van 19 Jan 2019, 15:13:14 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 22.519
Totaal aantal views : 40.160
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.78
Drukste dag op 01 Dec 2011 met 255 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 3 (prognose : 3) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
21 Dec04:22:22CommercieelGoogle
21 Dec09:36:27BelgiëMail
21 Dec10:08:11BelgiëTelenet
23 Dec15:24:19BelgiëBelgacom
23 Dec21:44:27NederlandZiggo
26 Dec11:12:46NetwerkCoditel
27 Dec21:49:32NederlandCaiway
28 Dec10:56:12NederlandHetnet
04 Jan11:49:36BelgiëTelenet
07 Jan14:19:33Nederland176.62.143.x
10 Jan19:28:13BelgiëTelenet
11 Jan12:51:08BelgiëBelgacom
16 Jan13:33:49BelgiëTelenet
16 Jan19:35:19BelgiëTelenet
17 Jan09:46:53NetwerkKpn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
17 Dec023
18 Dec122
20 Dec011
21 Dec055
23 Dec122
26 Dec011
27 Dec011
28 Dec011
04 Jan011
07 Jan013
10 Jan011
11 Jan011
16 Jan023
17 Jan011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
202704122007


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 4211416
Week 4331617
Week 4444156
Week 45762113
Week 4622116241
Week 4724195340
Week 4843215389
Week 4930136269
Week 5041316
Week 5121213
Week 52033
Week 01011
Week 02035
Week 03034
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
162330374451


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Dec51227412
Jan63753
Feb32942
Mrt42854
Apr21517
Mei11516
Jun11414
Jul01223
Aug11330
Sep53440
Okt106374
Nov935741.043
Dec40202373
Jan0710
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
100512070209


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20111.1734.7628.963
20128874.6437.992
20137973.7087.026
20146082.7974.766
20155822.2744.266
20164281.9163.171
20172401.3762.187
20181661.0361.779
20190710
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1118


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.33%0.64%0.50%
01:00 - 01:590.27%0.37%0.31%
02:00 - 02:590.12%0.28%0.24%
03:00 - 03:590.02%0.24%0.14%
04:00 - 04:590.02%0.23%0.14%
05:00 - 05:590.06%0.21%0.15%
06:00 - 06:590.25%0.36%0.25%
07:00 - 07:592.38%1.87%1.51%
08:00 - 08:599.94%5.74%6.47%
09:00 - 09:5910.59%6.91%8.40%
10:00 - 10:5910.96%7.54%8.85%
11:00 - 11:5913.21%8.76%10.52%
12:00 - 12:594.69%5.90%5.28%
13:00 - 13:5911.92%8.85%9.35%
14:00 - 14:599.38%8.32%9.10%
15:00 - 15:596.00%7.18%7.46%
16:00 - 16:594.45%6.49%5.59%
17:00 - 17:592.89%4.97%4.82%
18:00 - 18:593.22%4.96%4.27%
19:00 - 19:593.13%6.07%5.23%
20:00 - 20:592.11%5.21%4.17%
21:00 - 21:592.05%4.35%3.60%
22:00 - 22:591.43%3.10%2.43%
23:00 - 23:590.57%1.48%1.22%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag19.05%18.08%20.61%
Dinsdag20.49%17.73%17.50%
Woensdag15.22%15.72%17.20%
Donderdag19.42%16.31%15.92%
Vrijdag15.02%12.73%12.34%
Zaterdag5.29%8.14%6.97%
Zondag5.51%11.30%9.47%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap