English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Speel en leer met sint

Statistieken sinds 09 Jul 2011, 23:15
Overzicht van 20 Mei 2018, 11:53:22 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 21.596
Totaal aantal views : 38.549
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.79
Drukste dag op 01 Dec 2011 met 255 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 5 (prognose : 5) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
26 Apr19:31:20BelgiëTelenet
27 Apr16:39:16BelgiëTelenet
27 Apr21:15:10BelgiëTelenet
29 Apr09:30:26BelgiëTelenet
01 Mei14:38:06Nederland198.184.231.x
03 Mei12:06:56Onbekend40.77.177.x
03 Mei21:10:39BelgiëScarlet
04 Mei16:34:24NetwerkAs47377
05 Mei07:48:05BelgiëBelgacom
08 Mei17:56:19Nederland62.133.215.x
16 Mei10:17:07BelgiëTelenet
16 Mei18:03:43CommercieelMsn
17 Mei06:16:53NederlandChello
17 Mei13:32:08BelgiëTelenet
17 Mei16:25:37BelgiëTelenet


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
12 Apr111
14 Apr011
16 Apr011
18 Apr111
26 Apr011
27 Apr022
29 Apr011
01 Mei012
03 Mei022
04 Mei011
05 Mei011
08 Mei011
16 Mei022
17 Mei133
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
261120311604


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 07145
Week 08089
Week 09057
Week 102810
Week 111728
Week 121710
Week 13066
Week 14068
Week 15133
Week 16122
Week 17044
Week 18056
Week 19011
Week 20155
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
334047020916


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Apr12334
Mei41626
Jun02427
Jul02125
Aug21928
Sep24257
Okt9102150
Nov1517771.281
Dec51227412
Jan63753
Feb32942
Mrt42854
Apr21517
Mei11112
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020904110601


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20111.1734.7628.963
20128874.6437.992
20137973.7087.026
20146082.7974.766
20155822.2744.266
20164281.9163.171
20172401.3762.187
201816120178
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1118


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.27%0.63%0.50%
01:00 - 01:590.25%0.37%0.31%
02:00 - 02:590.13%0.29%0.25%
03:00 - 03:590.02%0.24%0.15%
04:00 - 04:590.02%0.21%0.13%
05:00 - 05:590.06%0.21%0.15%
06:00 - 06:590.25%0.38%0.26%
07:00 - 07:592.35%1.85%1.50%
08:00 - 08:599.91%5.75%6.56%
09:00 - 09:5910.61%6.96%8.48%
10:00 - 10:5911.05%7.60%8.96%
11:00 - 11:5913.30%8.72%10.56%
12:00 - 12:594.67%5.86%5.27%
13:00 - 13:5912.07%8.86%9.35%
14:00 - 14:599.45%8.33%9.11%
15:00 - 15:595.81%7.11%7.13%
16:00 - 16:594.42%6.52%5.60%
17:00 - 17:592.87%4.94%4.81%
18:00 - 18:593.23%4.96%4.26%
19:00 - 19:593.17%6.13%5.28%
20:00 - 20:592.11%5.20%4.18%
21:00 - 21:592.05%4.37%3.63%
22:00 - 22:591.42%3.07%2.39%
23:00 - 23:590.49%1.44%1.19%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag19.13%18.14%20.85%
Dinsdag20.44%17.71%17.42%
Woensdag15.32%15.78%17.33%
Donderdag19.47%16.31%15.66%
Vrijdag14.92%12.72%12.41%
Zaterdag5.33%8.12%6.98%
Zondag5.39%11.22%9.35%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap