English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Speel en leer met sint

Statistieken sinds 09 Jul 2011, 23:15
Overzicht van 20 Nov 2017, 03:09:44 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 20.733
Totaal aantal views : 37.083
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.79
Drukste dag op 01 Dec 2011 met 255 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 0 (prognose : 0) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
19 Nov17:57:25NederlandZiggo
19 Nov17:59:39NederlandZiggo
19 Nov18:23:38BelgiëScarlet
19 Nov18:29:39NederlandCaiway
19 Nov18:46:24BelgiëTelenet
19 Nov19:10:46BelgiëBelgacom
19 Nov19:24:35NederlandZiggo
19 Nov19:49:35NederlandZiggo
19 Nov20:44:13NederlandOnline
19 Nov21:03:23NederlandTelfortglasvezel
19 Nov21:17:40NederlandOnline
19 Nov22:26:03NederlandZiggo
19 Nov22:32:09NederlandZiggo
19 Nov22:46:43NederlandZiggo
19 Nov23:36:34NederlandDdfr


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
06 Nov11323
07 Nov11016
08 Nov11217
09 Nov21115
10 Nov11014
11 Nov0619
12 Nov01221
13 Nov41839
14 Nov11834
15 Nov11919
16 Nov42041
17 Nov41517
18 Nov01820
19 Nov14364
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
101724010815


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 33023
Week 340612
Week 35078
Week 36068
Week 3711114
Week 381915
Week 3901417
Week 4001931
Week 4101115
Week 4202228
Week 4342432
Week 4456088
Week 45674125
Week 4615151234
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
071421283542


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Okt10117145
Nov2141.0811.857
Dec113360598
Jan85763
Feb44254
Mrt82630
Apr12334
Mei41626
Jun02427
Jul02125
Aug21928
Sep24257
Okt9102150
Nov21261405
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
080310051207


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20111.1734.7628.963
20128874.6437.992
20137973.7087.026
20146082.7974.766
20155822.2744.266
20164281.9163.171
201759633899
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
11


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.26%0.64%0.51%
01:00 - 01:590.26%0.37%0.31%
02:00 - 02:590.13%0.30%0.26%
03:00 - 03:590.02%0.23%0.13%
04:00 - 04:590.02%0.21%0.13%
05:00 - 05:590.07%0.21%0.15%
06:00 - 06:590.26%0.38%0.26%
07:00 - 07:592.43%1.84%1.50%
08:00 - 08:5910.06%5.74%6.55%
09:00 - 09:5910.50%6.89%8.42%
10:00 - 10:5910.98%7.57%8.93%
11:00 - 11:5913.17%8.62%10.37%
12:00 - 12:594.54%5.82%5.26%
13:00 - 13:5911.91%8.82%9.33%
14:00 - 14:599.55%8.36%9.14%
15:00 - 15:595.87%7.14%7.20%
16:00 - 16:594.50%6.58%5.63%
17:00 - 17:592.98%5.01%4.89%
18:00 - 18:593.24%4.94%4.27%
19:00 - 19:593.22%6.15%5.30%
20:00 - 20:592.05%5.22%4.21%
21:00 - 21:592.03%4.38%3.65%
22:00 - 22:591.43%3.10%2.39%
23:00 - 23:590.51%1.47%1.22%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag19.03%17.96%20.92%
Dinsdag20.60%17.68%17.24%
Woensdag15.51%15.90%17.53%
Donderdag19.19%16.36%15.64%
Vrijdag14.67%12.56%12.14%
Zaterdag5.51%8.23%7.11%
Zondag5.49%11.31%9.43%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap