English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Speel en leer met sint

Statistieken sinds 09 Jul 2011, 23:15
Overzicht van 25 Jun 2019, 11:34:18 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 22.596
Totaal aantal views : 40.269
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.78
Drukste dag op 01 Dec 2011 met 255 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 0 (prognose : 0) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
13 Mei17:15:53Nederland188.189.250.x
16 Mei08:48:35BelgiëTelenet
20 Mei15:53:27NederlandZiggo
21 Mei19:50:12DuitslandStartdedicated
21 Mei21:57:41NederlandZiggo
28 Mei11:02:54Nederland78.24.168.x
31 Mei14:37:42BelgiëTelenet
05 Jun16:26:32BelgiëScarlet
06 Jun00:39:11BelgiëTelenet
07 Jun14:57:05BelgiëTelenet
11 Jun08:30:59NederlandZiggozakelijk
13 Jun14:45:25NederlandChello
17 Jun13:51:09BelgiëBelgacom
19 Jun13:55:03BelgiëTelenet
21 Jun16:02:58BelgiëCovida


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
13 Mei022
16 Mei011
20 Mei011
21 Mei122
28 Mei111
31 Mei111
05 Jun011
06 Jun011
07 Jun111
11 Jun015
13 Jun011
17 Jun011
19 Jun011
21 Jun014
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
281406262011


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 12022
Week 13035
Week 14033
Week 153620
Week 16133
Week 17033
Week 18112
Week 19044
Week 20033
Week 21133
Week 22222
Week 23133
Week 24026
Week 25036
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
384552071421


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Mei11516
Jun11414
Jul01223
Aug11330
Sep53440
Okt106374
Nov935741.043
Dec40202373
Jan11417
Feb31619
Mrt61825
Apr41529
Mei41314
Jun1815
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
031005120702


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20111.1734.7628.963
20128874.6437.992
20137973.7087.026
20146082.7974.766
20155822.2744.266
20164281.9163.171
20172401.3762.187
20181661.0361.779
20191984119
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1118


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.33%0.64%0.51%
01:00 - 01:590.27%0.37%0.31%
02:00 - 02:590.12%0.28%0.24%
03:00 - 03:590.02%0.23%0.14%
04:00 - 04:590.02%0.23%0.14%
05:00 - 05:590.06%0.21%0.15%
06:00 - 06:590.24%0.37%0.25%
07:00 - 07:592.39%1.87%1.51%
08:00 - 08:599.94%5.74%6.48%
09:00 - 09:5910.57%6.90%8.39%
10:00 - 10:5910.94%7.52%8.83%
11:00 - 11:5913.20%8.74%10.50%
12:00 - 12:594.73%5.89%5.28%
13:00 - 13:5911.90%8.85%9.34%
14:00 - 14:599.41%8.32%9.09%
15:00 - 15:596.00%7.18%7.46%
16:00 - 16:594.43%6.49%5.59%
17:00 - 17:592.90%4.98%4.84%
18:00 - 18:593.20%4.97%4.28%
19:00 - 19:593.14%6.06%5.23%
20:00 - 20:592.12%5.22%4.18%
21:00 - 21:592.06%4.36%3.61%
22:00 - 22:591.43%3.12%2.44%
23:00 - 23:590.57%1.47%1.21%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag19.00%18.08%20.59%
Dinsdag20.47%17.71%17.48%
Woensdag15.20%15.70%17.17%
Donderdag19.41%16.34%15.95%
Vrijdag15.08%12.77%12.39%
Zaterdag5.31%8.13%6.97%
Zondag5.53%11.27%9.45%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap