English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Speel en leer met sint

Statistieken sinds 09 Jul 2011, 23:15
Overzicht van 16 Aug 2018, 06:16:12 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 21.632
Totaal aantal views : 38.611
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.78
Drukste dag op 01 Dec 2011 met 255 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 1 (prognose : 1) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
07 Jul15:48:49BelgiëTelenet
09 Jul19:55:51NederlandIp4da1a39e
14 Jul10:13:42BelgiëTelenet
16 Jul01:09:42CommercieelMsn
16 Jul04:53:09CommercieelMsn
22 Jul09:07:18CommercieelMsn
26 Jul15:41:59Frankrijk109.129.39.x
27 Jul13:31:04CommercieelAmazonaws
29 Jul15:12:13BelgiëTelenet
04 Aug00:46:47CommercieelMsn
04 Aug18:03:02BelgiëMail
08 Aug14:35:41NederlandIp4da5df58
08 Aug20:56:01CommercieelMsn
10 Aug15:55:35BelgiëBelgacom
14 Aug12:37:14CommercieelMsn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
03 Jul0212
06 Jul011
07 Jul011
09 Jul012
14 Jul011
16 Jul022
22 Jul011
26 Jul011
27 Jul011
29 Jul011
04 Aug0217
08 Aug022
10 Aug011
14 Aug011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
291703230729


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 20155
Week 21044
Week 22033
Week 23011
Week 24033
Week 25044
Week 26133
Week 270414
Week 28023
Week 29033
Week 30033
Week 310217
Week 32033
Week 33011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
460108152229


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Jul02125
Aug21928
Sep24257
Okt9102150
Nov1517771.281
Dec51227412
Jan63753
Feb32942
Mrt42854
Apr21517
Mei11516
Jun11414
Jul01223
Aug0621
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
051207020904


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20111.1734.7628.963
20128874.6437.992
20137973.7087.026
20146082.7974.766
20155822.2744.266
20164281.9163.171
20172401.3762.187
201817156240
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1118


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.27%0.63%0.50%
01:00 - 01:590.25%0.37%0.31%
02:00 - 02:590.13%0.29%0.25%
03:00 - 03:590.02%0.24%0.15%
04:00 - 04:590.02%0.22%0.13%
05:00 - 05:590.06%0.21%0.15%
06:00 - 06:590.25%0.38%0.26%
07:00 - 07:592.35%1.84%1.50%
08:00 - 08:599.91%5.75%6.55%
09:00 - 09:5910.61%6.96%8.47%
10:00 - 10:5911.05%7.60%8.96%
11:00 - 11:5913.29%8.70%10.54%
12:00 - 12:594.67%5.86%5.26%
13:00 - 13:5912.07%8.87%9.35%
14:00 - 14:599.47%8.33%9.11%
15:00 - 15:595.81%7.12%7.15%
16:00 - 16:594.42%6.52%5.59%
17:00 - 17:592.87%4.93%4.81%
18:00 - 18:593.23%4.97%4.30%
19:00 - 19:593.17%6.13%5.28%
20:00 - 20:592.11%5.20%4.18%
21:00 - 21:592.05%4.37%3.63%
22:00 - 22:591.42%3.06%2.39%
23:00 - 23:590.49%1.44%1.19%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag19.15%18.14%20.84%
Dinsdag20.44%17.70%17.44%
Woensdag15.32%15.76%17.31%
Donderdag19.46%16.30%15.64%
Vrijdag14.92%12.73%12.40%
Zaterdag5.33%8.15%7.03%
Zondag5.39%11.22%9.35%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap