English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Speel en leer met sint

Statistieken sinds 09 Jul 2011, 23:15
Overzicht van 24 Jun 2017, 00:23:23 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 20.285
Totaal aantal views : 36.415
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.80
Drukste dag op 01 Dec 2011 met 255 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 7 (prognose : 7) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
06 Jun07:18:34CommercieelMsn
06 Jun10:59:20BelgiëScarlet
07 Jun03:12:13CommercieelMsn
09 Jun09:53:25Nederland46.243.155.x
10 Jun18:01:03BelgiëBelgacom
11 Jun16:10:34BelgiëTelenet
12 Jun08:30:48CommercieelMsn
17 Jun12:38:03NederlandCaiway
20 Jun14:05:16NederlandBit
20 Jun15:02:54BelgiëTelenet
20 Jun21:01:52BelgiëTelenet
22 Jun15:35:19NederlandZiggo
22 Jun18:37:39BelgiëScarlet
23 Jun15:37:19BelgiëTelenet
23 Jun22:30:27NederlandPlanet


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
02 Jun022
03 Jun011
04 Jun011
05 Jun022
06 Jun022
07 Jun011
09 Jun011
10 Jun011
11 Jun013
12 Jun011
17 Jun011
20 Jun033
22 Jun023
23 Jun022
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
061603220412


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 12044
Week 13135
Week 140810
Week 151817
Week 16055
Week 17022
Week 18147
Week 19022
Week 20135
Week 21023
Week 222913
Week 230810
Week 24022
Week 25078
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
384552071421


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Mei103243
Jun103743
Jul53340
Aug1338109
Sep64259
Okt10117145
Nov2141.0811.857
Dec113360598
Jan85763
Feb44254
Mrt82630
Apr12334
Mei41626
Jun02124
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
031005120702


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20111.1734.7628.963
20128874.6437.992
20137973.7087.026
20146082.7974.766
20155822.2744.266
20164281.9163.171
201725185231
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
11


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.27%0.66%0.52%
01:00 - 01:590.27%0.37%0.32%
02:00 - 02:590.13%0.29%0.26%
03:00 - 03:590.02%0.22%0.13%
04:00 - 04:590.02%0.21%0.13%
05:00 - 05:590.04%0.20%0.15%
06:00 - 06:590.24%0.38%0.25%
07:00 - 07:592.42%1.84%1.48%
08:00 - 08:5910.07%5.80%6.59%
09:00 - 09:5910.56%6.98%8.52%
10:00 - 10:5911.07%7.59%9.00%
11:00 - 11:5913.13%8.63%10.41%
12:00 - 12:594.58%5.82%5.27%
13:00 - 13:5911.91%8.83%9.33%
14:00 - 14:599.53%8.37%9.15%
15:00 - 15:595.78%7.06%7.13%
16:00 - 16:594.51%6.57%5.62%
17:00 - 17:592.98%4.96%4.84%
18:00 - 18:593.20%4.92%4.25%
19:00 - 19:593.24%6.15%5.25%
20:00 - 20:592.07%5.23%4.20%
21:00 - 21:592.00%4.38%3.64%
22:00 - 22:591.44%3.07%2.36%
23:00 - 23:590.51%1.47%1.22%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag18.93%18.04%20.99%
Dinsdag20.67%17.75%17.27%
Woensdag15.53%15.93%17.62%
Donderdag19.18%16.42%15.65%
Vrijdag14.62%12.56%12.16%
Zaterdag5.56%8.14%7.02%
Zondag5.51%11.16%9.28%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap