English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor De Miniatuurbussen Site

Statistieken sinds 12 Dec 2003, 23:29
Overzicht van 08 Okt 2026, 12:55:30 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 60.990
Totaal aantal views : 80.675
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.32
Drukste dag op 29 Jan 2020 met 213 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 1 (prognose : 3) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 3 (prognose : 8) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
27 Sep19:41:15CommercieelColocrossing
29 Sep21:17:26NetwerkKpn
30 Sep21:08:27NederlandZiggo
01 Okt19:39:35CommercieelSpectrum
02 Okt19:14:45Onbekend109.238.86.x
02 Okt21:38:38VS104.165.82.x
03 Okt20:50:36NetwerkKpn
03 Okt23:45:26China43.134.23.x
04 Okt17:58:39NetwerkFbsv
04 Okt17:58:43NetwerkFbsv
04 Okt17:59:07NetwerkFbsv
04 Okt17:59:10NetwerkFbsv
05 Okt17:29:21CommercieelAmazonaws
06 Okt18:20:02VS149.57.191.x
08 Okt05:29:40NetwerkKpn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
22 Sep026
23 Sep022
25 Sep011
26 Sep011
27 Sep011
29 Sep011
30 Sep011
01 Okt011
02 Okt022
03 Okt023
04 Okt044
05 Okt011
06 Okt012
08 Okt011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
182906172503


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2801212
Week 2901010
Week 3001616
Week 3101113
Week 3201314
Week 33055
Week 3401313
Week 35044
Week 360910
Week 37055
Week 3801216
Week 390812
Week 4001112
Week 41034
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep0112141
Okt0121168
Nov06799
Dec05764
Jan04753
Feb04048
Mrt03845
Apr04149
Mei04345
Jun06773
Jul05152
Aug04245
Sep03544
Okt01214
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20133281.7912.320
20144772.8083.412
20157164.0865.062
20167553.1834.073
20171761.5701.900
20182682.1572.762
20192391.8662.413
20201541.5461.973
20211399211.161
20221488841.059
20233931.6702.349
20241627851.076
20253714949
20260416468
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
03101724


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:594.07%3.26%3.38%
01:00 - 01:592.16%1.76%1.92%
02:00 - 02:590.92%1.02%1.11%
03:00 - 03:590.33%0.72%0.65%
04:00 - 04:590.38%0.65%0.59%
05:00 - 05:590.25%0.62%0.54%
06:00 - 06:590.94%0.90%0.75%
07:00 - 07:590.55%1.23%1.09%
08:00 - 08:591.66%2.18%2.04%
09:00 - 09:593.42%3.33%3.18%
10:00 - 10:595.16%4.58%4.55%
11:00 - 11:595.87%5.46%5.44%
12:00 - 12:595.38%5.52%5.57%
13:00 - 13:595.86%5.73%5.82%
14:00 - 14:595.54%5.84%5.82%
15:00 - 15:595.82%6.06%6.09%
16:00 - 16:596.62%6.53%6.66%
17:00 - 17:596.03%6.06%6.11%
18:00 - 18:596.01%5.87%5.88%
19:00 - 19:597.33%7.01%6.98%
20:00 - 20:596.28%6.72%6.76%
21:00 - 21:597.66%7.52%7.57%
22:00 - 22:596.26%6.54%6.59%
23:00 - 23:595.48%4.89%4.93%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.33%15.31%15.38%
Dinsdag15.48%14.89%15.05%
Woensdag14.58%14.56%14.72%
Donderdag13.87%13.25%13.21%
Vrijdag13.65%13.49%13.40%
Zaterdag12.63%13.06%12.87%
Zondag14.47%15.44%15.38%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap