English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Oud Wapenveld.

Statistieken sinds 22 Aug 2014, 14:54
Overzicht van 08 Feb 2023, 17:37:50 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 6.796
Totaal aantal views : 9.748
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.43
Drukste dag op 05 Sep 2019 met 43 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 2 (prognose : 3) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 2 (prognose : 7) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
29 Jan14:13:02NetwerkKpn
29 Jan20:46:30NederlandChello
29 Jan21:26:56NederlandSolcon
30 Jan16:06:53NetwerkKpn
31 Jan14:04:31NetwerkKpn
31 Jan16:11:19CommercieelNicecrawler
31 Jan16:50:20NetwerkKpn
01 Feb11:37:20Onbekend180.163.220.x
01 Feb12:54:41NetwerkKpn
03 Feb21:40:03NederlandZiggo
04 Feb10:04:46NetwerkKpn
04 Feb16:46:41NederlandGlasoperator
05 Feb11:35:03NederlandZiggo
08 Feb03:42:47NederlandZiggo
08 Feb12:20:58NetwerkKpn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
21 Jan111
22 Jan022
23 Jan111
25 Jan011
26 Jan022
28 Jan133
29 Jan044
30 Jan011
31 Jan233
01 Feb024
03 Feb111
04 Feb123
05 Feb111
08 Feb026
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
162709162301


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 45103343
Week 4663863
Week 4772732
Week 48045
Week 49245
Week 50255
Week 51189
Week 52034
Week 01369
Week 0241423
Week 0321215
Week 0421111
Week 0551013
Week 06026
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
192633404702


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Jan1861108
Feb54566
Mrt53852
Apr24261
Mei74660
Jun12948
Jul11823
Aug22838
Sep64154
Okt28113182
Nov25117178
Dec52224
Jan134864
Feb3815
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
110601080310


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2014138636940
2015961.1181.442
201695519749
2017127573878
201886483752
2019107605957
20204711.1541.698
20214451.0521.359
2022105600894
2023165679
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1421


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.47%1.94%1.73%
01:00 - 01:590.24%1.22%1.11%
02:00 - 02:590.18%1.18%0.86%
03:00 - 03:590.12%0.81%0.65%
04:00 - 04:590.00%0.68%0.54%
05:00 - 05:590.06%0.82%0.65%
06:00 - 06:590.18%0.87%0.69%
07:00 - 07:591.13%1.29%1.13%
08:00 - 08:592.37%2.05%2.03%
09:00 - 09:596.23%3.99%3.69%
10:00 - 10:599.91%5.78%5.66%
11:00 - 11:599.37%6.62%6.53%
12:00 - 12:594.92%5.11%5.02%
13:00 - 13:596.23%6.08%6.22%
14:00 - 14:595.46%5.40%5.60%
15:00 - 15:595.93%6.25%6.49%
16:00 - 16:597.83%6.75%6.59%
17:00 - 17:594.45%5.36%5.26%
18:00 - 18:595.40%5.92%6.10%
19:00 - 19:595.40%6.59%6.86%
20:00 - 20:596.64%6.68%6.80%
21:00 - 21:599.19%8.65%9.39%
22:00 - 22:595.34%6.27%6.82%
23:00 - 23:592.97%3.69%3.57%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag12.63%12.95%12.56%
Dinsdag14.12%14.71%14.50%
Woensdag12.87%13.54%13.12%
Donderdag15.90%15.61%15.82%
Vrijdag14.06%13.70%14.10%
Zaterdag13.82%13.27%13.41%
Zondag16.61%16.22%16.51%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap