English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Oud Wapenveld.

Statistieken sinds 22 Aug 2014, 14:54
Overzicht van 17 Jun 2019, 02:44:05 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 3.498
Totaal aantal views : 5.030
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.44
Drukste dag op 13 Okt 2016 met 30 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 0 (prognose : 0) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
28 Mei17:18:31NederlandChello
28 Mei19:55:11Nederland143.179.39.x
01 Jun17:16:21NederlandOnline
01 Jun20:04:41NederlandIp56503577
01 Jun23:09:02NederlandIp4da061ad
02 Jun21:18:13NederlandOnline
05 Jun17:35:13NederlandChello
05 Jun23:38:35NetwerkPrioritytelecom
08 Jun00:24:05NetwerkKpn
08 Jun14:14:36NederlandIp565d4156
12 Jun17:09:46NederlandIp565e0240
13 Jun14:40:40NederlandIp5650e2b2
14 Jun21:06:05NetwerkKpn
15 Jun13:21:05NederlandIp4da21ca1
16 Jun09:15:46VS173.252.127.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
21 Mei011
23 Mei011
24 Mei011
26 Mei122
28 Mei0511
01 Jun138
02 Jun013
05 Jun122
08 Jun022
12 Jun011
13 Jun012
14 Jun012
15 Jun015
16 Jun011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
102504112412


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 11044
Week 12067
Week 13056
Week 143914
Week 15247
Week 161713
Week 170813
Week 182916
Week 1911013
Week 202915
Week 21155
Week 221922
Week 23144
Week 240511
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
374451061320


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Mei22136
Jun21935
Jul136191
Aug63161
Sep34774
Okt126894
Nov113042
Dec63351
Jan53849
Feb73467
Mrt01820
Apr62949
Mei63758
Jun21326
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
031005120702


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2014138636940
2015961.1181.442
201695519749
2017127573878
201886483752
201926169269
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
14


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.88%2.40%2.05%
01:00 - 01:590.18%1.57%1.37%
02:00 - 02:590.53%1.74%1.27%
03:00 - 03:590.00%1.23%0.91%
04:00 - 04:590.00%1.00%0.74%
05:00 - 05:590.18%1.00%0.78%
06:00 - 06:590.18%1.00%0.82%
07:00 - 07:591.23%1.52%1.29%
08:00 - 08:592.29%2.06%2.17%
09:00 - 09:593.35%2.72%2.52%
10:00 - 10:595.28%4.40%4.99%
11:00 - 11:596.16%5.66%5.98%
12:00 - 12:593.52%4.75%4.45%
13:00 - 13:595.28%5.37%5.67%
14:00 - 14:593.35%5.17%5.41%
15:00 - 15:596.51%6.52%6.94%
16:00 - 16:598.80%6.89%6.78%
17:00 - 17:595.63%5.77%5.59%
18:00 - 18:597.22%6.20%6.24%
19:00 - 19:598.63%6.78%6.76%
20:00 - 20:599.33%7.03%7.16%
21:00 - 21:5912.50%8.95%9.70%
22:00 - 22:596.51%6.43%6.86%
23:00 - 23:592.46%3.83%3.56%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag8.27%12.12%11.69%
Dinsdag15.85%15.64%16.14%
Woensdag12.68%14.18%13.42%
Donderdag18.66%15.58%15.71%
Vrijdag12.85%13.52%13.96%
Zaterdag12.68%12.86%12.80%
Zondag19.01%16.09%16.28%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap