English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Oud Wapenveld.

Statistieken sinds 22 Aug 2014, 14:54
Overzicht van 24 Apr 2019, 04:01:18 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 3.440
Totaal aantal views : 4.932
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.43
Drukste dag op 13 Okt 2016 met 30 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 1 (prognose : 14) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 1 (prognose : 33) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
06 Apr16:27:46NederlandIp4daafaf8
06 Apr20:27:34NederlandChello
07 Apr21:11:01NederlandZiggo
10 Apr11:17:18NederlandPlanet
13 Apr11:31:01NederlandHetnet
13 Apr19:35:52NederlandPlanet
14 Apr20:59:19NederlandIp4da59e90
15 Apr22:14:33NederlandPlanet
16 Apr17:47:40NederlandChello
19 Apr09:01:04NederlandIp565c4249
19 Apr11:11:55NederlandMail
19 Apr11:35:57NederlandTelfortglasvezel
19 Apr20:21:10NederlandHetnet
19 Apr21:02:01NederlandZiggo
24 Apr01:29:03Non-Profit OrganisatieArchive


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
30 Mrt023
01 Apr023
03 Apr011
04 Apr026
05 Apr111
06 Apr122
07 Apr111
10 Apr112
13 Apr024
14 Apr111
15 Apr011
16 Apr013
19 Apr159
24 Apr011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
071603220314


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 0411115
Week 0521118
Week 060614
Week 0731422
Week 083717
Week 09035
Week 10011
Week 11044
Week 12067
Week 13056
Week 143914
Week 15247
Week 161713
Week 17011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
303744510613


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Mrt960102
Apr32327
Mei22136
Jun21935
Jul136191
Aug63161
Sep34774
Okt126894
Nov113042
Dec63351
Jan53849
Feb73467
Mrt01820
Apr62135
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
010803100512


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2014138636940
2015961.1181.442
201695519749
2017127573878
201886483752
201918111171
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
14


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.89%2.41%2.07%
01:00 - 01:590.18%1.60%1.40%
02:00 - 02:590.54%1.77%1.30%
03:00 - 03:590.00%1.25%0.93%
04:00 - 04:590.00%0.99%0.73%
05:00 - 05:590.18%1.02%0.79%
06:00 - 06:590.18%0.99%0.79%
07:00 - 07:591.25%1.51%1.30%
08:00 - 08:592.14%2.03%2.17%
09:00 - 09:593.39%2.67%2.51%
10:00 - 10:595.36%4.42%5.05%
11:00 - 11:596.25%5.70%5.94%
12:00 - 12:593.39%4.71%4.42%
13:00 - 13:595.36%5.44%5.60%
14:00 - 14:593.39%5.15%5.41%
15:00 - 15:596.61%6.60%7.04%
16:00 - 16:598.93%6.92%6.85%
17:00 - 17:595.36%5.67%5.54%
18:00 - 18:597.32%6.28%6.35%
19:00 - 19:598.75%6.72%6.73%
20:00 - 20:599.46%7.09%7.18%
21:00 - 21:5912.32%8.84%9.53%
22:00 - 22:596.25%6.40%6.83%
23:00 - 23:592.50%3.84%3.55%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag8.39%12.27%11.86%
Dinsdag15.54%15.58%16.00%
Woensdag12.68%14.24%13.54%
Donderdag18.93%15.58%15.69%
Vrijdag12.86%13.49%13.93%
Zaterdag12.68%12.76%12.65%
Zondag18.93%16.08%16.32%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap