English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Oud Wapenveld.

Statistieken sinds 22 Aug 2014, 14:54
Overzicht van 24 Feb 2024, 09:53:23 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 7.316
Totaal aantal views : 10.496
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.43
Drukste dag op 05 Sep 2019 met 43 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 5 (prognose : 5) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
09 Feb07:01:17CommercieelDataproviderbot
10 Feb21:18:19NetwerkKpn
11 Feb10:19:54NetwerkKpn
11 Feb20:45:25NetwerkKpn
13 Feb20:41:24VS175.44.42.x
14 Feb08:27:41Nederland217.67.239.x
14 Feb10:41:32NetwerkKpn
16 Feb09:44:28Nederland217.67.239.x
16 Feb11:55:17CommercieelAmazonaws
16 Feb20:51:18NetwerkKpn
19 Feb16:29:06CommercieelDataproviderbot
19 Feb18:31:43CommercieelDataproviderbot
20 Feb12:24:45NederlandZiggo
20 Feb15:04:47NederlandPbl
23 Feb18:54:45VS175.44.42.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
31 Jan068
02 Feb022
04 Feb111
05 Feb023
06 Feb024
09 Feb022
10 Feb011
11 Feb022
13 Feb012
14 Feb122
16 Feb033
19 Feb022
20 Feb022
23 Feb011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
220109230414


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 471710
Week 48157
Week 4931012
Week 50158
Week 511911
Week 52088
Week 011912
Week 0221116
Week 03166
Week 04146
Week 0511215
Week 060912
Week 07167
Week 08055
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
212835424904


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Jan134864
Feb63153
Mrt53044
Apr83444
Mei72946
Jun32431
Jul53241
Aug1869142
Sep73746
Okt86078
Nov986116
Dec63443
Jan53952
Feb22327
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
110601080310


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2014138636940
2015961.1181.442
201695519749
2017127573878
201886483752
2019107605957
20204711.1541.698
20214451.0521.359
2022105600894
202395514748
202476279
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1421


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.45%1.90%1.69%
01:00 - 01:590.23%1.26%1.15%
02:00 - 02:590.17%1.18%0.88%
03:00 - 03:590.11%0.81%0.65%
04:00 - 04:590.00%0.70%0.56%
05:00 - 05:590.06%0.87%0.68%
06:00 - 06:590.17%0.90%0.73%
07:00 - 07:591.07%1.28%1.11%
08:00 - 08:592.43%2.08%2.06%
09:00 - 09:596.09%3.96%3.72%
10:00 - 10:599.82%5.80%5.76%
11:00 - 11:599.42%6.72%6.64%
12:00 - 12:595.02%5.24%5.13%
13:00 - 13:596.15%6.16%6.23%
14:00 - 14:595.70%5.47%5.63%
15:00 - 15:596.09%6.25%6.47%
16:00 - 16:597.62%6.59%6.45%
17:00 - 17:594.68%5.41%5.38%
18:00 - 18:595.30%5.90%6.08%
19:00 - 19:595.25%6.55%6.82%
20:00 - 20:596.72%6.66%6.78%
21:00 - 21:598.97%8.41%9.06%
22:00 - 22:595.42%6.21%6.77%
23:00 - 23:593.05%3.70%3.57%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag12.87%13.18%13.12%
Dinsdag14.33%14.80%14.62%
Woensdag12.92%13.64%13.18%
Donderdag15.58%15.36%15.51%
Vrijdag13.94%13.82%14.05%
Zaterdag13.88%13.20%13.28%
Zondag16.48%15.99%16.24%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap