English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Oud Wapenveld.

Statistieken sinds 22 Aug 2014, 14:54
Overzicht van 20 Jan 2019, 13:50:50 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 3.348
Totaal aantal views : 4.784
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.43
Drukste dag op 13 Okt 2016 met 30 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 3 (prognose : 3) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
05 Jan10:23:29NetwerkKpn
06 Jan02:18:46NederlandZiggo
06 Jan17:41:26NederlandZiggo
06 Jan18:41:49NederlandIp4da3e27e
07 Jan01:57:55NederlandZiggo
08 Jan12:20:48VS173.252.127.x
08 Jan15:09:37NederlandTelfort
09 Jan11:31:57Onbekend188.166.97.x
10 Jan23:32:14NederlandSolcon
11 Jan12:57:27VS165.225.80.x
12 Jan10:18:24NederlandTelfortglasvezel
12 Jan21:13:13NederlandZiggo
15 Jan12:14:10NederlandPlanet
18 Jan08:46:06Onbekend104.248.82.x
19 Jan10:01:40VS122.49.28.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
01 Jan011
03 Jan011
04 Jan024
05 Jan011
06 Jan033
07 Jan011
08 Jan023
09 Jan011
10 Jan011
11 Jan111
12 Jan122
15 Jan011
18 Jan011
19 Jan012
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
182910260411


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 4261926
Week 4341319
Week 442911
Week 453712
Week 46279
Week 473811
Week 48145
Week 49358
Week 5031116
Week 51037
Week 5201217
Week 010911
Week 02289
Week 03034
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
162330374451


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Dec83250
Jan124166
Feb74973
Mrt960102
Apr32327
Mei22136
Jun21935
Jul136191
Aug63161
Sep34774
Okt126894
Nov113042
Dec63351
Jan21923
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
100512070209


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2014138636940
2015961.1181.442
201695519749
2017127573878
201886483752
201921923
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
14


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.74%2.36%1.92%
01:00 - 01:590.00%1.58%1.30%
02:00 - 02:590.55%1.82%1.34%
03:00 - 03:590.00%1.22%0.90%
04:00 - 04:590.00%0.99%0.73%
05:00 - 05:590.18%1.05%0.82%
06:00 - 06:590.18%0.96%0.77%
07:00 - 07:591.10%1.43%1.21%
08:00 - 08:592.02%2.00%2.13%
09:00 - 09:593.31%2.63%2.45%
10:00 - 10:595.33%4.39%4.95%
11:00 - 11:596.25%5.53%5.77%
12:00 - 12:593.31%4.69%4.39%
13:00 - 13:595.51%5.53%5.73%
14:00 - 14:593.49%5.14%5.46%
15:00 - 15:596.80%6.72%7.15%
16:00 - 16:598.82%6.93%6.90%
17:00 - 17:595.51%5.68%5.52%
18:00 - 18:597.54%6.30%6.29%
19:00 - 19:599.01%6.78%6.81%
20:00 - 20:599.56%7.14%7.27%
21:00 - 21:5912.13%8.90%9.70%
22:00 - 22:596.07%6.36%6.88%
23:00 - 23:592.57%3.88%3.62%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag8.64%12.31%11.96%
Dinsdag15.81%15.59%15.80%
Woensdag12.68%14.28%13.67%
Donderdag19.30%15.77%15.87%
Vrijdag12.50%13.35%13.84%
Zaterdag12.87%12.75%12.65%
Zondag18.20%15.95%16.22%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap