English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Oud Wapenveld.

Statistieken sinds 22 Aug 2014, 14:54
Overzicht van 01 Dec 2022, 17:27:29 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 6.718
Totaal aantal views : 9.645
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.44
Drukste dag op 05 Sep 2019 met 43 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 1 (prognose : 1) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
23 Nov14:27:56NetwerkKpn
23 Nov18:56:46NetwerkKpn
23 Nov19:12:33NederlandZiggo
23 Nov23:41:47Nederland84.241.196.x
23 Nov23:51:43NetwerkKpn
24 Nov08:53:55NetwerkKpn
24 Nov10:21:01Nederland109.37.132.x
24 Nov11:31:01Nederland84.241.196.x
26 Nov11:20:45NetwerkKpn
27 Nov00:20:08NederlandZiggo
27 Nov01:53:08NetwerkKpn
27 Nov03:37:35NetwerkFbsv
27 Nov12:09:23NetwerkKpn
27 Nov19:27:24NetwerkKpn
29 Nov21:25:35NederlandZiggo


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
13 Nov046
14 Nov034
15 Nov068
16 Nov269
17 Nov069
18 Nov257
20 Nov21226
21 Nov268
22 Nov279
23 Nov255
24 Nov133
26 Nov011
27 Nov056
29 Nov012
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
172431081523


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 35099
Week 36057
Week 37077
Week 3831116
Week 3931631
Week 4091930
Week 4193348
Week 4283360
Week 4311923
Week 4432346
Week 45103343
Week 4663863
Week 4772732
Week 48012
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
091623303744


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Okt104453
Nov226990
Dec94068
Jan1861108
Feb54566
Mrt53852
Apr24261
Mei74660
Jun12948
Jul11823
Aug22838
Sep64154
Okt28113182
Nov25117178
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
080310051207


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2014138636940
2015961.1181.442
201695519749
2017127573878
201886483752
2019107605957
20204711.1541.698
20214451.0521.359
2022100578870
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1421


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.48%1.96%1.75%
01:00 - 01:590.18%1.21%1.10%
02:00 - 02:590.18%1.16%0.85%
03:00 - 03:590.12%0.80%0.61%
04:00 - 04:590.00%0.67%0.54%
05:00 - 05:590.06%0.82%0.64%
06:00 - 06:590.18%0.88%0.69%
07:00 - 07:591.14%1.30%1.13%
08:00 - 08:592.40%2.02%2.00%
09:00 - 09:596.25%3.99%3.67%
10:00 - 10:5910.03%5.78%5.67%
11:00 - 11:599.37%6.61%6.53%
12:00 - 12:594.86%5.09%4.99%
13:00 - 13:596.31%6.06%6.18%
14:00 - 14:595.41%5.39%5.61%
15:00 - 15:595.95%6.25%6.51%
16:00 - 16:597.63%6.68%6.52%
17:00 - 17:594.38%5.37%5.29%
18:00 - 18:595.35%5.92%6.09%
19:00 - 19:595.41%6.64%6.91%
20:00 - 20:596.73%6.67%6.81%
21:00 - 21:599.19%8.69%9.43%
22:00 - 22:595.41%6.31%6.87%
23:00 - 23:593.00%3.72%3.60%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag12.73%12.98%12.61%
Dinsdag14.17%14.66%14.46%
Woensdag12.91%13.56%13.05%
Donderdag15.92%15.69%15.91%
Vrijdag14.05%13.71%14.08%
Zaterdag13.63%13.26%13.41%
Zondag16.58%16.14%16.47%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap