English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Oud Wapenveld.

Statistieken sinds 22 Aug 2014, 14:54
Overzicht van 13 Nov 2018, 03:24:56 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 3.278
Totaal aantal views : 4.687
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.43
Drukste dag op 13 Okt 2016 met 30 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 0 (prognose : 0) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
29 Okt15:06:17NederlandChello
30 Okt19:15:50NederlandIp565c07da
31 Okt22:52:44NetwerkRoutit
01 Nov15:11:42NederlandPlanet
01 Nov16:52:08NederlandIp565d6e
03 Nov15:19:21NederlandIp5658341e
04 Nov16:45:34NederlandTelfortglasvezel
04 Nov21:11:35NederlandZiggo
05 Nov10:19:34VS173.252.87.x
05 Nov19:26:30NederlandPlanet
06 Nov19:55:47NederlandTelfortglasvezel
06 Nov21:00:47NederlandTelfortglasvezel
09 Nov07:20:15NederlandNl
10 Nov09:49:55NederlandIp5658341e
11 Nov17:18:52NederlandIp4da3e27e


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
24 Okt012
25 Okt134
27 Okt124
29 Okt022
30 Okt011
31 Okt011
01 Nov123
03 Nov012
04 Nov122
05 Nov022
06 Nov225
09 Nov011
10 Nov113
11 Nov011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
260311192705


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 3231331
Week 332813
Week 34056
Week 350712
Week 36146
Week 37137
Week 38112
Week 3903554
Week 4001824
Week 4121421
Week 4261926
Week 4341319
Week 442911
Week 453712
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
061320273441


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Okt37141249
Nov154578
Dec83250
Jan124166
Feb74973
Mrt960102
Apr32327
Mei22136
Jun21935
Jul136191
Aug63161
Sep34774
Okt126894
Nov51219
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
080310051207


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2014138636940
2015961.1181.442
201695519749
2017127573878
201874432678
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
14


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.75%2.41%1.96%
01:00 - 01:590.00%1.56%1.28%
02:00 - 02:590.57%1.83%1.34%
03:00 - 03:590.00%1.25%0.92%
04:00 - 04:590.00%1.01%0.75%
05:00 - 05:590.19%1.07%0.83%
06:00 - 06:590.19%0.98%0.79%
07:00 - 07:591.13%1.46%1.24%
08:00 - 08:592.08%1.95%2.11%
09:00 - 09:593.21%2.62%2.43%
10:00 - 10:595.47%4.33%4.89%
11:00 - 11:595.85%5.43%5.74%
12:00 - 12:593.21%4.70%4.42%
13:00 - 13:595.28%5.55%5.70%
14:00 - 14:593.58%5.19%5.50%
15:00 - 15:596.79%6.68%7.10%
16:00 - 16:598.87%6.86%6.78%
17:00 - 17:595.66%5.74%5.55%
18:00 - 18:597.55%6.25%6.27%
19:00 - 19:599.25%6.86%6.89%
20:00 - 20:599.81%7.20%7.32%
21:00 - 21:5911.70%8.85%9.69%
22:00 - 22:596.23%6.35%6.87%
23:00 - 23:592.64%3.87%3.63%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag8.87%12.42%12.05%
Dinsdag15.66%15.65%15.90%
Woensdag12.83%14.31%13.72%
Donderdag19.06%15.77%15.87%
Vrijdag12.64%13.42%13.91%
Zaterdag12.83%12.84%12.74%
Zondag18.11%15.59%15.81%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap