English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Oud Wapenveld.

Statistieken sinds 22 Aug 2014, 14:54
Overzicht van 16 Aug 2018, 06:16:57 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 3.141
Totaal aantal views : 4.485
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.43
Drukste dag op 13 Okt 2016 met 30 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 6 (prognose : 10) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
08 Aug13:16:36NederlandTelfortglasvezel
08 Aug16:01:59NederlandIp565365b6
08 Aug17:51:05NederlandSolcon
08 Aug17:58:20MaliKazooisyee
08 Aug22:18:05NederlandChello
09 Aug20:42:16NederlandChello
11 Aug16:38:19NederlandHetnet
11 Aug22:34:10NederlandXs4all
12 Aug16:30:03NederlandHetnet
14 Aug11:24:21NederlandPlanet
14 Aug13:46:53NederlandPlanet
14 Aug14:56:13NederlandChello
15 Aug10:03:03Zuid Korea211.46.151.x
15 Aug14:12:38Non-Profit OrganisatieEpo
15 Aug15:59:52NetwerkProxad


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
26 Jul124
27 Jul011
28 Jul045
29 Jul012
01 Aug013
05 Aug111
06 Aug012
07 Aug027
08 Aug1613
09 Aug115
11 Aug023
12 Aug111
14 Aug137
15 Aug034
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
082305182809


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 201713
Week 210610
Week 22155
Week 231614
Week 24056
Week 25036
Week 260410
Week 2731114
Week 28159
Week 29133
Week 3084162
Week 31124
Week 3231331
Week 331611
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
460108152229


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Jul62732
Aug63037
Sep968100
Okt37141249
Nov154578
Dec83250
Jan124166
Feb74973
Mrt960102
Apr32327
Mei22136
Jun21935
Jul136191
Aug52146
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
051207020904


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2014138636940
2015961.1181.442
201695519749
2017127573878
201853295476
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
14


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.79%2.42%1.96%
01:00 - 01:590.00%1.62%1.34%
02:00 - 02:590.59%1.91%1.40%
03:00 - 03:590.00%1.27%0.94%
04:00 - 04:590.00%1.05%0.78%
05:00 - 05:590.20%1.08%0.85%
06:00 - 06:590.20%1.02%0.82%
07:00 - 07:591.18%1.46%1.25%
08:00 - 08:592.16%2.04%2.21%
09:00 - 09:593.14%2.58%2.36%
10:00 - 10:595.70%4.17%4.77%
11:00 - 11:596.09%5.44%5.75%
12:00 - 12:593.14%4.84%4.55%
13:00 - 13:595.30%5.60%5.77%
14:00 - 14:593.54%5.19%5.57%
15:00 - 15:596.68%6.69%7.13%
16:00 - 16:598.84%6.65%6.56%
17:00 - 17:595.89%5.86%5.71%
18:00 - 18:597.66%6.40%6.40%
19:00 - 19:598.64%6.72%6.73%
20:00 - 20:5910.02%7.20%7.31%
21:00 - 21:5911.20%8.40%9.12%
22:00 - 22:596.29%6.40%6.96%
23:00 - 23:592.75%3.98%3.75%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag9.04%12.51%12.20%
Dinsdag15.32%15.25%15.41%
Woensdag13.36%14.33%13.73%
Donderdag18.07%15.54%15.61%
Vrijdag13.16%13.66%14.25%
Zaterdag12.57%12.89%12.80%
Zondag18.47%15.82%16.01%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap