English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor n-pro

Statistieken sinds 22 Jun 2006, 18:11
Overzicht van 09 Okt 2026, 16:18:13 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 12.545.042
Totaal aantal views : 14.050.693
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.12
Drukste dag op 10 Mei 2026 met 222.854 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 14 (prognose : 20) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 321 (prognose : 463) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
08 Okt22:02:07China155.117.163.x
09 Okt14:04:44China142.93.7.x
09 Okt14:04:44China165.22.191.x
09 Okt14:05:48China142.93.254.x
09 Okt14:11:48China146.190.75.x
09 Okt14:13:02China134.122.27.x
09 Okt14:13:02China159.223.179.x
09 Okt14:13:02China157.245.133.x
09 Okt14:19:03China198.199.83.x
09 Okt14:19:04China24.144.123.x
09 Okt14:23:04China143.244.145.x
09 Okt14:26:01China137.184.79.x
09 Okt14:54:09China137.184.149.x
09 Okt15:28:17China198.199.81.x
09 Okt15:32:29China137.184.147.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
26 Sep0244244
27 Sep0336339
28 Sep0231233
29 Sep0141141
30 Sep0183183
01 Okt0254256
02 Okt0292295
03 Okt0169169
04 Okt0162163
05 Okt0102102
06 Okt03737
07 Okt02626
08 Okt0142143
09 Okt01414
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
270312212805


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 280441.976444.664
Week 290259.621261.193
Week 300171.774172.839
Week 31065.51165.872
Week 32041.08041.325
Week 33016.55816.659
Week 3402.8402.857
Week 3503.9643.987
Week 3605.7775.801
Week 370726733
Week 3802.0062.015
Week 3902.0302.040
Week 4001.4321.440
Week 410321322
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep05402.148
Okt06282.434
Nov07153.085
Dec010.05311.986
Jan01.9983.056
Feb01.578.0612.161.364
Mrt0894.6621.024.219
Apr02.414.6942.428.738
Mei04.035.3574.365.695
Jun02.129.6952.142.237
Jul01.276.0411.283.832
Aug082.16882.654
Sep010.02810.073
Okt01.1981.205
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20132.5375.25936.586
20142.5387.02342.852
20152.6368.83744.763
20163.3479.69443.972
20173.61910.56048.319
20183.94210.08345.866
20193.67510.13242.131
20201.3403.75214.987
20211.1933.57118.139
20221.7515.40332.140
20234.47611.94053.883
20243.1509.56039.642
20254016.99539.756
2026012.423.90213.503.073
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
061320


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:592.35%3.50%3.50%
01:00 - 01:591.80%3.40%3.42%
02:00 - 02:591.78%3.74%3.75%
03:00 - 03:592.05%3.64%3.62%
04:00 - 04:591.85%3.70%3.68%
05:00 - 05:591.95%3.44%3.44%
06:00 - 06:592.42%3.88%3.81%
07:00 - 07:593.98%4.24%4.22%
08:00 - 08:594.04%4.55%4.50%
09:00 - 09:594.93%4.89%4.84%
10:00 - 10:595.09%4.82%4.76%
11:00 - 11:594.87%3.94%3.93%
12:00 - 12:594.97%4.17%4.17%
13:00 - 13:594.72%4.48%4.49%
14:00 - 14:595.40%4.58%4.59%
15:00 - 15:595.90%5.18%5.20%
16:00 - 16:596.46%4.96%4.99%
17:00 - 17:596.04%4.09%4.11%
18:00 - 18:595.04%4.15%4.15%
19:00 - 19:594.82%3.96%3.99%
20:00 - 20:595.17%4.68%4.70%
21:00 - 21:595.35%4.52%4.54%
22:00 - 22:595.36%4.19%4.20%
23:00 - 23:593.65%3.32%3.38%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.24%14.03%13.93%
Dinsdag14.48%13.88%13.89%
Woensdag14.31%14.79%14.98%
Donderdag14.13%14.19%14.31%
Vrijdag15.12%13.71%13.68%
Zaterdag13.43%14.25%14.16%
Zondag13.29%15.16%15.05%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap