English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Uitzending gemist

Statistieken sinds 18 Jun 2012, 05:17
Overzicht van 22 Mrt 2019, 13:03:25 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 1.999
Totaal aantal views : 2.981
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.49
Drukste dag op 06 Okt 2013 met 17 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 0 (prognose : 0) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
04 Mei07:48:14CommercieelGooglebot
04 Mei10:17:04CommercieelGoogle
04 Mei10:51:28NederlandZiggo
04 Mei12:28:34NederlandZiggo
04 Mei23:24:49NederlandZiggo
05 Mei10:17:04NederlandXs4all
05 Mei11:40:57NederlandZiggo
05 Mei13:07:13CommercieelGoogle
05 Mei18:26:36NederlandZiggo
05 Mei20:07:18NederlandZiggo
06 Mei11:53:40CommercieelGooglebot
07 Mei04:05:08NederlandZiggo
07 Mei06:01:44NederlandZiggo
07 Mei13:39:47NederlandZiggo
28 Mei12:29:55Onbekend185.53.44.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
25 Apr111
26 Apr111
27 Apr111272
28 Apr6820
29 Apr114
30 Apr237
01 Mei136
02 Mei129
03 Mei2415
04 Mei356
05 Mei256
06 Mei011
07 Mei333
28 Mei011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
170111202704


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 07289
Week 08488
Week 09589
Week 104910
Week 115917
Week 12467
Week 13447
Week 143711
Week 1581363
Week 16182533
Week 17162032
Week 182433133
Week 1981416
Week 22011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
334047020916


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Apr144355
Mei315684
Jun193960
Jul204562
Aug205472
Sep113345
Okt315466
Nov132835
Dec194356
Jan203444
Feb142938
Mrt183043
Apr6488241
Mei122447
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
060108031005


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2012179443669
20132808231.168
2014238528731
2015128205413
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
12


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.09%2.45%2.18%
01:00 - 01:590.48%0.80%1.31%
02:00 - 02:590.12%0.65%0.44%
03:00 - 03:590.36%0.60%0.57%
04:00 - 04:590.48%0.60%0.44%
05:00 - 05:590.61%0.65%0.64%
06:00 - 06:591.21%1.20%0.97%
07:00 - 07:591.58%1.80%1.71%
08:00 - 08:593.39%2.95%2.65%
09:00 - 09:595.33%4.75%4.96%
10:00 - 10:597.39%5.75%5.84%
11:00 - 11:597.64%7.00%7.92%
12:00 - 12:597.39%7.05%8.15%
13:00 - 13:598.24%8.10%8.05%
14:00 - 14:596.30%6.15%7.68%
15:00 - 15:595.21%5.00%4.76%
16:00 - 16:594.61%6.10%5.27%
17:00 - 17:596.18%6.15%5.10%
18:00 - 18:593.52%4.60%4.16%
19:00 - 19:594.12%4.45%4.29%
20:00 - 20:598.61%6.80%5.74%
21:00 - 21:596.18%6.30%7.92%
22:00 - 22:596.67%6.00%5.47%
23:00 - 23:593.27%4.05%3.79%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag29.70%29.71%36.90%
Dinsdag16.61%17.01%15.87%
Woensdag5.21%8.35%7.41%
Donderdag8.24%9.55%8.52%
Vrijdag11.76%10.26%9.09%
Zaterdag12.61%10.81%9.06%
Zondag15.88%14.31%13.15%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap