English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Reisverslagen, genealogie en foto's

Statistieken sinds 10 Mei 2007, 20:25
Overzicht van 09 Okt 2026, 15:57:31 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 3.145
Totaal aantal views : 3.792
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.21
Drukste dag op 24 Mei 2024 met 10 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 2 (prognose : 2) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
10 Sep20:16:13China165.22.105.x
15 Sep01:25:02China124.156.157.x
20 Sep00:35:06CommercieelAmazonaws
22 Sep15:26:04China43.135.145.x
25 Sep01:26:42CommercieelGoogleusercontent
27 Sep00:18:10NederlandGlasoperator
27 Sep21:46:17NetwerkTransip
28 Sep16:06:53CommercieelDataproviderbot
28 Sep21:12:14CommercieelAmazonaws
29 Sep12:15:55China43.157.43.x
02 Okt22:04:53VS37.41.245.x
03 Okt06:27:48VS128.199.15.x
03 Okt06:27:50CommercieelAmazonaws
05 Okt10:24:25VS149.57.191.x
06 Okt11:46:15China43.156.36.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
06 Sep011
07 Sep011
10 Sep011
15 Sep011
20 Sep011
22 Sep011
25 Sep011
27 Sep023
28 Sep022
29 Sep011
02 Okt011
03 Okt022
05 Okt011
06 Okt011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
072504251029


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 28033
Week 29011
Week 3001919
Week 31078
Week 32033
Week 33011
Week 34044
Week 35044
Week 36044
Week 37022
Week 38022
Week 39045
Week 40066
Week 41022
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep01819
Okt02229
Nov0910
Dec088
Jan01920
Feb099
Mrt01414
Apr01313
Mei02223
Jun01919
Jul03132
Aug01212
Sep01516
Okt055
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20131095138
20149459483
201511664676
20163100123
20172996137
20189103110
201920160194
20201795118
202125135145
2022136772
2023118793
202413105155
20250157168
20260159163
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
071421


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:592.16%3.50%3.38%
01:00 - 01:590.00%3.40%3.32%
02:00 - 02:590.00%3.15%2.64%
03:00 - 03:590.00%2.89%2.40%
04:00 - 04:590.00%2.48%2.06%
05:00 - 05:590.24%2.38%1.98%
06:00 - 06:590.00%2.32%1.98%
07:00 - 07:590.24%2.54%2.19%
08:00 - 08:592.64%3.08%2.77%
09:00 - 09:594.09%3.50%3.56%
10:00 - 10:593.37%3.50%3.14%
11:00 - 11:593.37%4.20%4.14%
12:00 - 12:593.37%3.78%3.56%
13:00 - 13:593.85%4.55%4.67%
14:00 - 14:595.29%5.41%5.43%
15:00 - 15:597.45%5.60%6.17%
16:00 - 16:596.49%5.31%5.78%
17:00 - 17:593.61%4.10%3.98%
18:00 - 18:594.09%4.93%5.43%
19:00 - 19:593.85%5.12%5.04%
20:00 - 20:596.01%5.34%5.12%
21:00 - 21:598.17%5.56%5.72%
22:00 - 22:5918.51%7.19%8.20%
23:00 - 23:5913.22%6.17%7.36%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag19.23%15.45%15.69%
Dinsdag19.23%15.83%15.69%
Woensdag15.14%15.17%14.69%
Donderdag16.11%14.05%14.16%
Vrijdag13.46%14.53%14.98%
Zaterdag7.93%12.53%12.84%
Zondag8.89%12.43%11.95%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap