English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor De laatste post

Statistieken sinds 03 Jul 2006, 20:17
Overzicht van 08 Okt 2026, 11:49:08 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 491.711
Totaal aantal views : 880.177
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.79
Drukste dag op 30 Dec 2009 met 729 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 1 (prognose : 3) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 3 (prognose : 8) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
03 Okt05:47:30CommercieelNaver
03 Okt06:07:08CommercieelNaver
03 Okt06:26:55CommercieelNaver
03 Okt06:46:36CommercieelNaver
03 Okt07:06:20CommercieelNaver
03 Okt07:26:03CommercieelNaver
03 Okt07:45:47CommercieelNaver
03 Okt09:22:17Russische Federatie188.17.183.x
03 Okt09:22:17Onbekend191696
03 Okt09:23:26CommercieelAmazonaws
04 Okt22:19:05Nederland185.103.236.x
04 Okt22:22:26NederlandZiggo
05 Okt08:20:45China198.211.102.x
05 Okt20:03:09BelgiëOrange
08 Okt01:08:42Onbekend181.214.206.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
22 Sep022
23 Sep011
24 Sep033
25 Sep011
26 Sep033
27 Sep02222
28 Sep011
29 Sep033
30 Sep044
02 Okt011
03 Okt01010
04 Okt022
05 Okt022
08 Okt011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
223006162402


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 280713713
Week 290454455
Week 300291291
Week 310116119
Week 320105105
Week 3302929
Week 3401212
Week 3501313
Week 3604251
Week 37088
Week 3801313
Week 3903535
Week 4002121
Week 41033
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep07778
Okt05579
Nov07383
Dec0140176
Jan08797
Feb05.2015.286
Mrt01.7651.769
Apr03.8903.901
Mei07.6117.642
Jun03.7513.761
Jul02.1932.197
Aug0208208
Sep08796
Okt01616
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201322.27132.40460.658
201412.61124.55640.934
20159.40417.50629.269
20163.2217.00811.627
20171.6954.0356.900
20181.1743.2706.093
20196171.7472.765
20202961.6832.797
2021816911.116
202230564787
202331752875
20242641.5012.041
2025312.0362.642
2026024.80924.973
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
061320


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.65%1.96%2.06%
01:00 - 01:590.55%0.90%0.79%
02:00 - 02:590.26%0.62%0.52%
03:00 - 03:590.17%0.53%0.44%
04:00 - 04:590.15%0.48%0.43%
05:00 - 05:590.26%0.55%0.45%
06:00 - 06:590.85%1.06%0.83%
07:00 - 07:591.95%2.07%1.76%
08:00 - 08:594.05%3.96%3.71%
09:00 - 09:595.30%5.08%4.96%
10:00 - 10:595.25%5.20%5.04%
11:00 - 11:595.20%5.14%5.12%
12:00 - 12:595.47%5.41%5.28%
13:00 - 13:595.64%5.67%5.70%
14:00 - 14:595.13%5.27%5.20%
15:00 - 15:595.41%5.46%5.42%
16:00 - 16:596.17%6.03%5.97%
17:00 - 17:596.55%6.16%6.14%
18:00 - 18:596.63%6.34%6.52%
19:00 - 19:596.88%6.48%6.83%
20:00 - 20:597.87%7.39%7.80%
21:00 - 21:597.76%7.45%7.75%
22:00 - 22:596.78%6.56%6.77%
23:00 - 23:594.08%4.22%4.50%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag18.94%18.30%19.16%
Dinsdag15.51%15.31%15.17%
Woensdag14.25%14.39%14.09%
Donderdag13.94%14.02%13.70%
Vrijdag12.49%12.76%12.40%
Zaterdag10.56%10.89%10.77%
Zondag14.31%14.32%14.71%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap