English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor kredietkrijgen, krediethulp bij bkr en aflossen

Statistieken sinds 19 Jul 2007, 08:22
Overzicht van 09 Okt 2026, 16:39:45 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 15.746
Totaal aantal views : 33.360
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 2.12
Drukste dag op 11 Feb 2008 met 69 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 0 (prognose : 0) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
19 Mei02:45:48NetwerkOnyphe
19 Mei02:49:55NetwerkOnyphe
22 Mei19:23:20China43.165.4.x
29 Mei21:58:35China43.165.198.x
12 Jun14:54:59CommercieelGoogleusercontent
24 Jul19:51:43OnbekendAmazonbot
30 Jul10:37:41Onbekend74.7.243.x
30 Jul20:46:37China150.109.10.x
06 Aug19:27:04China43.135.185.x
09 Aug23:05:34DuitslandClients
13 Aug22:05:52China43.166.246.x
20 Aug21:34:48China43.159.34.x
24 Aug23:05:50CommercieelAmazonaws
10 Sep22:17:56China43.133.60.x
17 Sep20:52:23China43.134.68.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
16 Mei011
19 Mei022
22 Mei011
29 Mei011
12 Jun011
24 Jul011
30 Jul022
06 Aug011
09 Aug011
13 Aug011
20 Aug011
24 Aug011
10 Sep011
17 Sep011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
160706142213


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 18022
Week 19011
Week 20011
Week 21033
Week 22011
Week 24011
Week 30011
Week 31022
Week 32022
Week 33011
Week 34011
Week 35011
Week 37011
Week 38011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
144223102033


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Apr022
Jun022
Aug011
Okt011
Dec011
Jan033
Feb011
Mrt044
Apr066
Mei066
Jun011
Jul033
Aug055
Sep022
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
030802080805


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201302121
201401010
2015011
2016022
2017057
2018022
2019033
2020055
2021044
2022022
2023066
2024077
2025099
202603131
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
071421


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.45%2.24%2.29%
01:00 - 01:590.79%1.33%1.29%
02:00 - 02:590.66%0.72%0.73%
03:00 - 03:590.26%0.59%0.53%
04:00 - 04:590.20%0.31%0.32%
05:00 - 05:590.26%0.37%0.24%
06:00 - 06:590.79%0.60%0.55%
07:00 - 07:591.45%0.96%0.90%
08:00 - 08:593.09%2.51%2.38%
09:00 - 09:594.93%4.37%4.25%
10:00 - 10:597.17%6.05%5.97%
11:00 - 11:597.96%7.45%7.67%
12:00 - 12:596.78%6.83%6.91%
13:00 - 13:598.03%7.81%7.68%
14:00 - 14:597.83%7.84%7.70%
15:00 - 15:597.89%7.39%7.26%
16:00 - 16:596.12%6.63%6.61%
17:00 - 17:595.20%5.21%5.41%
18:00 - 18:594.93%4.87%4.96%
19:00 - 19:595.66%5.67%5.70%
20:00 - 20:596.51%5.98%6.11%
21:00 - 21:595.33%5.87%6.02%
22:00 - 22:593.42%4.78%5.02%
23:00 - 23:593.29%3.62%3.50%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag18.09%17.46%18.01%
Dinsdag15.72%17.47%17.35%
Woensdag17.83%16.99%17.35%
Donderdag15.92%16.25%16.37%
Vrijdag15.39%13.81%13.74%
Zaterdag8.22%8.29%7.87%
Zondag8.82%9.72%9.31%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap