English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor le-bourg

Statistieken sinds 27 Mrt 2008, 11:55
Overzicht van 08 Jul 2020, 23:37:02 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 8.945
Totaal aantal views : 13.494
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.51
Drukste dag op 24 Jul 2009 met 32 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 1 (prognose : 1) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 2 (prognose : 4) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
25 Mei21:21:47NederlandChello
27 Mei15:24:41VS183.253.80.x
04 Jun20:59:21VS183.253.80.x
18 Jun20:29:21NederlandZiggo
20 Jun12:20:35NetwerkFbsv
21 Jun14:49:46NederlandZiggo
24 Jun16:11:26NederlandZiggo
27 Jun03:12:40VS183.253.80.x
01 Jul09:45:23VS150.129.8.x
02 Jul08:51:32Nederland217.194.126.x
04 Jul08:09:32VS40.77.202.x
05 Jul13:16:43BelgiëTelenet
05 Jul17:17:26VS51.77.129.x
06 Jul08:42:03FrankrijkWanadoo
08 Jul11:53:01NetwerkEurotelbd


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
25 Mei011
27 Mei011
04 Jun011
18 Jun011
20 Jun011
21 Jun012
24 Jun011
27 Jun011
01 Jul011
02 Jul015
04 Jul011
05 Jul022
06 Jul011
08 Jul011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
242026290402


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 13022
Week 15011
Week 16022
Week 17022
Week 18025
Week 19033
Week 20012
Week 21011
Week 22022
Week 23011
Week 25034
Week 26022
Week 27059
Week 28022
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
384552071623


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Jun01616
Jul02343
Aug02125
Sep01214
Okt01628
Nov01012
Dec0911
Jan31335
Feb0912
Mrt089
Apr0710
Mei078
Jun067
Jul0711
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
041106010803


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2008807221.240
20092521.7933.131
20101311.1591.730
2011578991.293
2012426751.032
201336496749
2014448531.160
2015321.0341.322
201614368562
20179438544
20187266384
20197185255
202035792
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
0815


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.12%2.68%2.40%
01:00 - 01:590.56%1.72%1.53%
02:00 - 02:590.28%1.31%0.91%
03:00 - 03:590.00%1.44%1.04%
04:00 - 04:590.00%1.33%0.93%
05:00 - 05:590.14%1.42%1.07%
06:00 - 06:590.14%1.39%1.02%
07:00 - 07:590.84%1.97%1.85%
08:00 - 08:591.40%2.44%2.05%
09:00 - 09:595.04%3.95%3.69%
10:00 - 10:595.32%4.80%4.85%
11:00 - 11:597.42%5.57%5.82%
12:00 - 12:598.26%5.62%6.17%
13:00 - 13:597.00%5.58%5.79%
14:00 - 14:598.68%6.69%7.05%
15:00 - 15:597.84%6.36%6.39%
16:00 - 16:598.40%6.62%6.76%
17:00 - 17:596.86%5.31%5.82%
18:00 - 18:595.46%4.90%5.13%
19:00 - 19:596.02%5.97%5.78%
20:00 - 20:595.18%6.13%6.32%
21:00 - 21:596.30%6.86%7.03%
22:00 - 22:594.48%6.01%6.33%
23:00 - 23:593.22%3.95%4.25%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.83%15.25%15.15%
Dinsdag15.97%15.81%16.31%
Woensdag15.41%15.01%14.87%
Donderdag12.89%14.33%14.13%
Vrijdag17.23%13.15%13.35%
Zaterdag8.40%11.29%10.73%
Zondag14.29%15.16%15.44%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap