English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor le-bourg

Statistieken sinds 27 Mrt 2008, 11:55
Overzicht van 25 Jun 2019, 11:34:21 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 8.796
Totaal aantal views : 13.268
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.51
Drukste dag op 24 Jul 2009 met 32 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 1 (prognose : 3) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
02 Jun21:00:26CommercieelMsn
04 Jun11:39:20NetwerkPrioritytelecom
04 Jun12:30:41CommercieelMsn
06 Jun06:26:32CommercieelMsn
07 Jun20:32:22Onbekend62
09 Jun10:39:58VS173.252.87.x
10 Jun13:44:10CommercieelMsn
12 Jun17:51:42CommercieelMsn
13 Jun17:14:10CommercieelDataprovider
14 Jun22:44:50CommercieelMsn
15 Jun14:41:54Onbekend111.202.102.x
20 Jun00:49:25CommercieelMsn
22 Jun12:43:38BelgiëTelenet
22 Jun16:53:42CommercieelMsn
24 Jun08:38:06CommercieelMsn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
31 Mei011
02 Jun011
04 Jun022
06 Jun011
07 Jun011
09 Jun011
10 Jun011
12 Jun011
13 Jun011
14 Jun011
15 Jun011
20 Jun011
22 Jun022
24 Jun011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
042103170414


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 11036
Week 12033
Week 14044
Week 15033
Week 16056
Week 17045
Week 181512
Week 19045
Week 20056
Week 220611
Week 23055
Week 24055
Week 25033
Week 26011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
374451061422


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Mei02733
Jun13152
Jul12232
Aug11620
Sep31922
Okt02541
Nov02036
Dec01225
Jan0910
Feb42026
Mrt21419
Apr01822
Mei11729
Jun01515
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
031005120702


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2008807221.240
20092521.7933.131
20101311.1591.730
2011578991.293
2012426751.032
201336496749
2014448531.160
2015321.0341.322
201614368562
20179438544
20187266384
2019793121
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
0815


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.98%2.68%2.40%
01:00 - 01:590.56%1.72%1.53%
02:00 - 02:590.28%1.32%0.92%
03:00 - 03:590.00%1.39%1.00%
04:00 - 04:590.00%1.32%0.93%
05:00 - 05:590.14%1.36%1.02%
06:00 - 06:590.14%1.39%1.03%
07:00 - 07:590.84%1.93%1.81%
08:00 - 08:591.41%2.42%2.01%
09:00 - 09:595.06%3.90%3.67%
10:00 - 10:595.34%4.79%4.85%
11:00 - 11:597.45%5.59%5.87%
12:00 - 12:598.30%5.65%6.20%
13:00 - 13:597.03%5.60%5.83%
14:00 - 14:598.72%6.72%7.09%
15:00 - 15:597.88%6.42%6.46%
16:00 - 16:598.44%6.62%6.78%
17:00 - 17:596.89%5.30%5.80%
18:00 - 18:595.49%4.93%5.16%
19:00 - 19:596.05%5.98%5.82%
20:00 - 20:595.20%6.14%6.30%
21:00 - 21:596.33%6.89%7.02%
22:00 - 22:594.50%6.04%6.37%
23:00 - 23:592.95%3.90%4.15%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.75%15.30%15.19%
Dinsdag16.03%15.88%16.43%
Woensdag15.47%15.04%14.95%
Donderdag12.80%14.26%13.96%
Vrijdag17.16%13.14%13.37%
Zaterdag8.44%11.20%10.68%
Zondag14.35%15.18%15.43%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap