English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor le-bourg

Statistieken sinds 27 Mrt 2008, 11:55
Overzicht van 15 Nov 2019, 01:02:33 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 8.875
Totaal aantal views : 13.387
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.51
Drukste dag op 24 Jul 2009 met 32 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 2 (prognose : 2) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
15 Okt21:21:33CommercieelDataprovider
25 Okt14:43:40NetwerkPrioritytelecom
25 Okt14:54:18Nederland145.219.8.x
25 Okt18:12:04NederlandZiggo
26 Okt09:43:01Onbekend123.125.125.x
26 Okt10:58:38NederlandZiggo
27 Okt17:31:28NederlandZiggo
27 Okt18:01:48NederlandZiggo
31 Okt01:02:19NetwerkPrioritytelecom
04 Nov20:08:24NetwerkPrioritytelecom
05 Nov01:03:40VS199.30.228.x
06 Nov20:48:45NederlandZiggo
07 Nov02:14:43CommercieelMsn
13 Nov22:32:24Onbekend58.22.65.x
14 Nov10:09:03VS66.220.149.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
06 Okt012
07 Okt022
10 Okt011
15 Okt011
25 Okt035
26 Okt022
27 Okt0210
31 Okt012
04 Nov011
05 Nov011
06 Nov013
07 Nov011
13 Nov011
14 Nov011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
031907261005


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 33022
Week 34046
Week 35057
Week 36033
Week 37022
Week 38033
Week 39033
Week 40045
Week 41033
Week 42011
Week 430717
Week 44012
Week 45046
Week 46022
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
051220283542


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Okt02541
Nov02036
Dec01225
Jan0910
Feb42026
Mrt21419
Apr01822
Mei11729
Jun01616
Jul02343
Aug02125
Sep01214
Okt01628
Nov068
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
080310051207


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2008807221.240
20092521.7933.131
20101311.1591.730
2011578991.293
2012426751.032
201336496749
2014448531.160
2015321.0341.322
201614368562
20179438544
20187266384
20197172240
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
0815


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.98%2.68%2.39%
01:00 - 01:590.56%1.74%1.55%
02:00 - 02:590.28%1.32%0.92%
03:00 - 03:590.00%1.39%1.00%
04:00 - 04:590.00%1.32%0.93%
05:00 - 05:590.14%1.40%1.04%
06:00 - 06:590.14%1.37%1.02%
07:00 - 07:590.84%1.94%1.81%
08:00 - 08:591.41%2.42%2.01%
09:00 - 09:595.06%3.95%3.71%
10:00 - 10:595.34%4.81%4.88%
11:00 - 11:597.45%5.58%5.84%
12:00 - 12:598.30%5.63%6.19%
13:00 - 13:597.03%5.59%5.80%
14:00 - 14:598.72%6.72%7.09%
15:00 - 15:597.88%6.39%6.42%
16:00 - 16:598.44%6.61%6.75%
17:00 - 17:596.89%5.31%5.84%
18:00 - 18:595.49%4.92%5.16%
19:00 - 19:596.05%5.99%5.81%
20:00 - 20:595.20%6.13%6.33%
21:00 - 21:596.33%6.90%7.07%
22:00 - 22:594.50%5.99%6.32%
23:00 - 23:592.95%3.90%4.14%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.75%15.29%15.21%
Dinsdag16.03%15.86%16.38%
Woensdag15.47%15.06%14.94%
Donderdag12.80%14.28%13.97%
Vrijdag17.16%13.13%13.33%
Zaterdag8.44%11.21%10.70%
Zondag14.35%15.17%15.46%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap