English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor le-bourg

Statistieken sinds 27 Mrt 2008, 11:55
Overzicht van 19 Jan 2019, 15:13:17 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 8.708
Totaal aantal views : 13.153
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.51
Drukste dag op 24 Jul 2009 met 32 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 2 (prognose : 4) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 3 (prognose : 5) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
05 Dec17:59:44CommercieelMsn
11 Dec14:00:28CommercieelMsn
17 Dec07:35:29NetwerkIp229
19 Dec01:27:19NetwerkSfr
21 Dec19:28:12VS111.202.102.x
23 Dec20:01:12NetwerkRoutit
24 Dec09:28:09VS173.252.127.x
25 Dec15:35:45CommercieelMsn
28 Dec15:20:46Nederland87.214.235.x
28 Dec21:16:24CommercieelAmazonaws
03 Jan10:51:01VS58.147.171.x
12 Jan14:59:57Onbekend104.192.74.x
14 Jan09:05:56CommercieelMsn
19 Jan02:13:07VS162.243.166.x
19 Jan02:13:09VS68.183.131.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
04 Dec011
05 Dec022
11 Dec011
17 Dec014
19 Dec011
21 Dec011
23 Dec019
24 Dec011
25 Dec011
28 Dec024
03 Jan012
12 Jan011
14 Jan011
19 Jan022
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
152305231128


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 420816
Week 43069
Week 44046
Week 45033
Week 460714
Week 470310
Week 48044
Week 49033
Week 50011
Week 510415
Week 52046
Week 01012
Week 02011
Week 03033
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
162330374451


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Dec02934
Jan02944
Feb02835
Mrt02122
Apr11622
Mei02733
Jun13152
Jul12232
Aug11620
Sep31922
Okt02541
Nov02036
Dec01225
Jan056
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
100512070209


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2008807221.240
20092521.7933.131
20101311.1591.730
2011578991.293
2012426751.032
201336496749
2014448531.160
2015321.0341.322
201614368562
20179438544
20187266384
2019056
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
0815


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.99%2.69%2.36%
01:00 - 01:590.57%1.70%1.52%
02:00 - 02:590.28%1.32%0.92%
03:00 - 03:590.00%1.38%1.00%
04:00 - 04:590.00%1.32%0.93%
05:00 - 05:590.14%1.36%1.01%
06:00 - 06:590.14%1.37%1.01%
07:00 - 07:590.85%1.93%1.80%
08:00 - 08:591.42%2.42%2.01%
09:00 - 09:595.11%3.87%3.66%
10:00 - 10:595.26%4.80%4.87%
11:00 - 11:597.53%5.62%5.90%
12:00 - 12:598.24%5.65%6.21%
13:00 - 13:596.96%5.58%5.79%
14:00 - 14:598.81%6.74%7.12%
15:00 - 15:597.95%6.45%6.49%
16:00 - 16:598.38%6.65%6.81%
17:00 - 17:596.82%5.26%5.79%
18:00 - 18:595.54%4.96%5.19%
19:00 - 19:596.11%6.01%5.85%
20:00 - 20:595.26%6.12%6.28%
21:00 - 21:596.39%6.91%7.03%
22:00 - 22:594.40%6.03%6.36%
23:00 - 23:592.84%3.87%4.10%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.62%15.26%15.16%
Dinsdag15.91%15.92%16.47%
Woensdag15.62%15.00%14.88%
Donderdag12.93%14.24%13.95%
Vrijdag17.05%13.14%13.37%
Zaterdag8.52%11.21%10.68%
Zondag14.35%15.24%15.49%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap