English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor le-bourg

Statistieken sinds 27 Mrt 2008, 11:55
Overzicht van 16 Aug 2018, 06:28:40 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 8.620
Totaal aantal views : 13.013
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.51
Drukste dag op 24 Jul 2009 met 32 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 3 (prognose : 4) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
23 Jul21:11:34VS112.5.248.x
24 Jul16:01:05CommercieelMsn
26 Jul21:43:51VS66.160.134.x
31 Jul03:04:37CommercieelMsn
31 Jul05:51:37Italië47.106.121.x
31 Jul15:37:58CommercieelMsn
03 Aug09:35:55VS203.82.193.x
03 Aug16:34:50VS203.82.193.x
07 Aug12:53:52CommercieelMsn
08 Aug11:36:37Verenigd KoninkrijkVanco
09 Aug10:59:07CommercieelMsn
11 Aug09:07:34CommercieelMsn
13 Aug18:48:36CommercieelMsn
15 Aug04:15:20CommercieelMsn
15 Aug11:09:32CommercieelMsn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
18 Jul133
20 Jul011
22 Jul011
23 Jul022
24 Jul011
26 Jul013
31 Jul033
03 Aug122
07 Aug011
08 Aug012
09 Aug011
11 Aug011
13 Aug011
15 Aug022
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
280513022208


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 200713
Week 21055
Week 2201010
Week 2301010
Week 24066
Week 2511132
Week 26022
Week 27058
Week 28014
Week 291810
Week 30046
Week 31155
Week 32045
Week 33033
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
460108152229


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Jul13446
Aug03542
Sep13136
Okt03236
Nov12533
Dec02934
Jan02944
Feb02835
Mrt02122
Apr11622
Mei02733
Jun13152
Jul12232
Aug1910
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
051207020904


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2008807221.240
20092521.7933.131
20101311.1591.730
2011578991.293
2012426751.032
201336496749
2014448531.160
2015321.0341.322
201614368562
20179438544
20184183250
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
0815


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.00%2.70%2.37%
01:00 - 01:590.57%1.69%1.51%
02:00 - 02:590.29%1.31%0.91%
03:00 - 03:590.00%1.36%0.98%
04:00 - 04:590.00%1.30%0.91%
05:00 - 05:590.14%1.36%1.01%
06:00 - 06:590.14%1.36%1.00%
07:00 - 07:590.86%1.90%1.76%
08:00 - 08:591.43%2.39%1.99%
09:00 - 09:594.99%3.82%3.63%
10:00 - 10:595.28%4.79%4.82%
11:00 - 11:597.42%5.64%5.94%
12:00 - 12:598.27%5.63%6.21%
13:00 - 13:596.85%5.60%5.83%
14:00 - 14:598.84%6.75%7.12%
15:00 - 15:597.99%6.43%6.43%
16:00 - 16:598.42%6.66%6.82%
17:00 - 17:596.85%5.30%5.84%
18:00 - 18:595.56%4.94%5.18%
19:00 - 19:596.13%6.02%5.87%
20:00 - 20:595.28%6.15%6.26%
21:00 - 21:596.42%6.96%7.08%
22:00 - 22:594.42%6.03%6.36%
23:00 - 23:592.85%3.91%4.14%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.55%15.24%15.16%
Dinsdag15.98%15.88%16.38%
Woensdag15.55%15.01%14.87%
Donderdag12.84%14.26%13.99%
Vrijdag17.12%13.11%13.37%
Zaterdag8.56%11.24%10.74%
Zondag14.41%15.26%15.48%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap