English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor genealogie holdinga

Statistieken sinds 13 Dec 2009, 13:02
Overzicht van 08 Okt 2026, 12:24:33 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 984
Totaal aantal views : 1.794
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.82
Drukste dag op 29 Dec 2023 met 21 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 1 (prognose : 3) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 2 (prognose : 6) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
03 Sep17:45:15China24.144.112.x
09 Sep18:58:13China43.131.32.x
11 Sep12:38:44OnbekendAmazonbot
14 Sep14:23:55Nederland57.153.200.x
15 Sep01:25:39ArgentiniëFibertel
16 Sep13:10:25NetwerkRoutit
16 Sep23:13:32China43.157.22.x
23 Sep21:37:56China43.165.127.x
28 Sep23:31:48Onbekend47.79.201.x
29 Sep15:02:27NetwerkKpn
01 Okt00:23:26China43.157.158.x
01 Okt01:37:46CommercieelGooglebot
03 Okt09:24:00Onbekend74.7.229.x
07 Okt21:46:59China43.173.1.x
08 Okt11:59:29CommercieelGooglebot


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
02 Sep011
03 Sep011
09 Sep011
11 Sep011
14 Sep011
15 Sep011
16 Sep022
23 Sep011
28 Sep011
29 Sep011
01 Okt022
03 Okt011
07 Okt011
08 Okt011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
302109220929


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 27044
Week 280810
Week 30055
Week 31011
Week 32044
Week 33035
Week 34044
Week 35033
Week 36033
Week 37022
Week 38044
Week 39011
Week 40055
Week 41022
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
010815223037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep01215
Okt01233
Nov01316
Dec01112
Jan01314
Feb088
Mrt01315
Apr03036
Mei02323
Jun02022
Jul01618
Aug01416
Sep01212
Okt055
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
121107041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
2013755221
2014755118
20151763106
201673986
20171250114
2018114964
2019104662
20202613
2021022
2022011
202358124252
202484252
20250105134
20260154169
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
091623


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.00%1.63%0.95%
01:00 - 01:590.65%1.93%1.06%
02:00 - 02:590.00%1.73%0.95%
03:00 - 03:590.00%1.83%1.45%
04:00 - 04:590.00%2.03%1.11%
05:00 - 05:590.00%1.12%0.61%
06:00 - 06:590.65%1.52%0.89%
07:00 - 07:591.95%2.44%1.67%
08:00 - 08:591.95%2.03%1.78%
09:00 - 09:593.25%3.56%2.84%
10:00 - 10:593.25%3.76%3.51%
11:00 - 11:594.55%5.28%7.02%
12:00 - 12:599.09%5.59%6.35%
13:00 - 13:598.44%4.78%7.47%
14:00 - 14:595.19%5.69%8.25%
15:00 - 15:597.79%5.79%5.13%
16:00 - 16:597.14%5.18%5.46%
17:00 - 17:594.55%4.88%3.23%
18:00 - 18:591.95%4.17%5.57%
19:00 - 19:599.09%7.62%8.14%
20:00 - 20:596.49%8.13%6.91%
21:00 - 21:5912.34%7.93%9.09%
22:00 - 22:595.84%6.71%6.52%
23:00 - 23:595.84%4.67%4.01%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag20.13%15.24%13.32%
Dinsdag14.29%15.55%16.78%
Woensdag14.94%14.33%16.89%
Donderdag14.29%16.46%17.17%
Vrijdag15.58%14.43%13.32%
Zaterdag9.09%11.59%9.98%
Zondag11.69%12.40%12.54%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap