English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat basic statistieken voor Weerstation Geraardsbergen

Statistieken sinds 13 Feb 2013, 21:59
Overzicht van 09 Okt 2026, 15:32:57 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 597.150
Totaal aantal views : 890.606
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.49
Drukste dag op 25 Jul 2019 met 826 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 83 (prognose : 139) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 683 (prognose : 1.036) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
09 Okt12:41:09BelgiëTelenet
09 Okt12:58:01BelgiëBelgacom
09 Okt13:00:17BelgiëBelgacom
09 Okt13:00:51BelgiëProximus
09 Okt13:26:15BelgiëTelenet
09 Okt13:30:19BelgiëBelgacom
09 Okt13:30:35BelgiëTelenet
09 Okt13:30:47BelgiëProximus
09 Okt13:49:43BelgiëBelgacom
09 Okt13:55:13BelgiëOrange
09 Okt14:00:20BelgiëBelgacom
09 Okt14:04:11BelgiëTelenet
09 Okt14:30:21BelgiëBelgacom
09 Okt14:59:26BelgiëOrange
09 Okt15:00:22BelgiëBelgacom


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
26 Sep0106120
27 Sep097127
28 Sep0125149
29 Sep0158209
30 Sep0166202
01 Okt0141171
02 Okt0121139
03 Okt08495
04 Okt096114
05 Okt0152184
06 Okt0102120
07 Okt0162193
08 Okt0184230
09 Okt083109
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
310714212805


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2801.3431.855
Week 2901.2481.742
Week 3009071.241
Week 3101.4121.967
Week 3201.4522.060
Week 3301.6382.416
Week 3401.3841.861
Week 3501.1931.640
Week 3609341.183
Week 3708731.115
Week 380816997
Week 390702861
Week 4008911.079
Week 410683836
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep03.2634.244
Okt03.4854.368
Nov02.9903.705
Dec02.6163.300
Jan04.4325.771
Feb02.7043.614
Mrt03.2564.185
Apr03.3884.290
Mei05.1637.050
Jun06.5699.746
Jul05.3037.230
Aug06.2028.748
Sep03.5694.428
Okt01.1251.355
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201316.23522.47541.845
201427.11135.853105.025
201527.77338.98882.766
201627.17739.05552.453
201736.85646.59860.220
201838.27850.89165.516
201942.84755.93573.531
202041.31856.98476.011
202134.78448.72465.994
202228.58444.46258.869
202315.78939.44651.423
202414.03534.16343.638
202552441.86556.898
2026041.71156.417
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1320


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.86%1.90%2.02%
01:00 - 01:591.12%1.16%1.31%
02:00 - 02:590.78%0.84%0.95%
03:00 - 03:590.70%0.79%0.89%
04:00 - 04:591.02%1.05%1.12%
05:00 - 05:591.83%1.80%1.82%
06:00 - 06:593.17%3.44%3.31%
07:00 - 07:595.20%5.80%5.38%
08:00 - 08:596.65%6.81%6.47%
09:00 - 09:595.96%6.03%5.79%
10:00 - 10:595.63%5.69%5.59%
11:00 - 11:595.42%5.48%5.42%
12:00 - 12:595.77%5.82%5.77%
13:00 - 13:595.56%5.43%5.42%
14:00 - 14:595.00%4.97%5.05%
15:00 - 15:595.18%5.06%5.15%
16:00 - 16:595.56%5.38%5.35%
17:00 - 17:595.44%5.32%5.30%
18:00 - 18:595.23%5.05%5.09%
19:00 - 19:594.84%4.76%4.88%
20:00 - 20:595.01%4.81%4.99%
21:00 - 21:594.92%4.74%4.93%
22:00 - 22:594.68%4.50%4.54%
23:00 - 23:593.48%3.39%3.47%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag14.39%14.40%14.13%
Dinsdag14.23%14.22%14.06%
Woensdag13.90%14.01%14.00%
Donderdag14.30%14.39%14.45%
Vrijdag14.45%14.29%14.42%
Zaterdag13.86%13.82%14.02%
Zondag14.87%14.86%14.91%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap