English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Franks Pc Service

Statistieken sinds 13 Mrt 2011, 14:32
Overzicht van 08 Aug 2022, 04:26:23 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 20.799
Totaal aantal views : 27.344
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.31
Drukste dag op 12 Apr 2011 met 44 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 0 (prognose : 0) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
30 Jul12:41:01NetwerkKpn
31 Jul15:57:39NetwerkKpn
01 Aug09:48:50NetwerkKpn
01 Aug10:17:18Nederland89.205.134.x
01 Aug14:51:40NederlandZiggo
01 Aug15:50:37Nederland109.36.159.x
01 Aug20:12:53NederlandZiggo
02 Aug10:39:58NetwerkKpn
02 Aug11:02:36NetwerkKpn
02 Aug16:43:28NederlandZiggo
03 Aug20:15:37NetwerkKpn
04 Aug11:54:11NetwerkKpn
04 Aug20:31:08NederlandZiggo
05 Aug16:44:35NetwerkKpn
06 Aug10:27:24NetwerkKpn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
24 Jul122
25 Jul044
26 Jul022
27 Jul011
28 Jul011
29 Jul022
30 Jul011
31 Jul011
01 Aug055
02 Aug034
03 Aug011
04 Aug024
05 Aug011
06 Aug011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
260412192602


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 1801920
Week 1901214
Week 2001115
Week 2101214
Week 2201010
Week 2311518
Week 2401819
Week 2511620
Week 2611624
Week 2721318
Week 2801515
Week 2911214
Week 3001212
Week 3101316
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
445106132027


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Jul3125190
Aug2129206
Sep388164
Okt782128
Nov15776
Dec26579
Jan580101
Feb16782
Mrt774101
Apr27199
Mei05968
Jun36979
Jul35568
Aug01316
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
051207020904


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20111.4582.8354.209
20121.3472.4123.179
20133881.5431.910
20145742.0322.440
20157582.4262.927
20167872.0092.425
20177521.5351.901
20183971.5301.893
2019591.4121.730
2020541.3752.091
2021381.2022.025
202221488614
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1118


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.88%1.89%1.81%
01:00 - 01:590.96%1.14%1.04%
02:00 - 02:590.21%0.75%0.79%
03:00 - 03:590.09%0.59%0.55%
04:00 - 04:590.00%0.50%0.41%
05:00 - 05:590.00%0.59%0.59%
06:00 - 06:590.08%0.66%0.67%
07:00 - 07:590.57%1.02%1.10%
08:00 - 08:593.41%2.99%2.85%
09:00 - 09:598.14%6.26%5.88%
10:00 - 10:5911.32%8.84%8.70%
11:00 - 11:5910.79%9.27%8.74%
12:00 - 12:598.01%7.42%7.33%
13:00 - 13:596.08%6.38%6.55%
14:00 - 14:594.75%5.68%5.97%
15:00 - 15:594.91%6.27%6.60%
16:00 - 16:595.67%6.49%6.80%
17:00 - 17:596.03%6.27%6.58%
18:00 - 18:594.03%4.41%4.67%
19:00 - 19:594.73%5.23%5.23%
20:00 - 20:595.56%5.53%5.20%
21:00 - 21:595.13%4.84%4.80%
22:00 - 22:594.37%3.97%4.19%
23:00 - 23:593.27%3.01%2.97%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.09%15.64%15.24%
Dinsdag15.27%15.02%14.85%
Woensdag16.13%15.28%15.50%
Donderdag15.56%15.01%15.33%
Vrijdag13.75%14.30%14.55%
Zaterdag12.80%12.70%12.94%
Zondag11.40%12.05%11.59%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap