English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Emmy's Disney Center

Statistieken sinds 21 Okt 2009, 15:02
Overzicht van 09 Okt 2026, 16:28:47 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 201.895
Totaal aantal views : 340.860
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.69
Drukste dag op 11 Jan 2011 met 488 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 3 (prognose : 4) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 12 (prognose : 17) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
04 Okt09:07:09CommercieelAmazonaws
04 Okt14:22:43CommercieelAmazonaws
04 Okt17:59:34CommercieelHwccustomers
05 Okt06:38:50Onbekend5.102.169.x
05 Okt08:14:41China61.164.213.x
06 Okt08:53:27CommercieelGooglebot
07 Okt16:08:25Onbekend74.7.243.x
08 Okt06:06:06VS23.124.121.x
08 Okt19:48:23VS216.251.143.x
08 Okt19:49:31Onbekend181.214.206.x
08 Okt23:41:20ChinaAmazonaws
08 Okt23:41:25China128.241.116.x
09 Okt00:19:55China111.225.149.x
09 Okt01:20:35China128.241.69.x
09 Okt14:23:24China119.249.100.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
26 Sep022
27 Sep055
28 Sep022
29 Sep023
30 Sep044
01 Okt022
02 Okt088
03 Okt066
04 Okt045
05 Okt022
06 Okt011
07 Okt011
08 Okt055
09 Okt033
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
280412212805


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2802226
Week 2901620
Week 3001214
Week 3101117
Week 3201616
Week 3302329
Week 3401313
Week 3502323
Week 3601619
Week 3701617
Week 3801518
Week 3902626
Week 4002830
Week 4101212
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep081101
Okt02750
Nov055
Dec01723
Jan0119168
Feb08693
Mrt07989
Apr082104
Mei0131149
Jun098113
Jul097119
Aug08086
Sep08088
Okt03233
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201319.49228.91645.220
20146.63811.39718.814
20151.6634.2507.371
20161.9414.0626.721
20171.1022.5854.406
20185171.6323.980
2019761.0071.909
2020689051.677
2021661.0471.869
2022699171.756
2023508801.666
2024425971.027
20250608965
202608841.042
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
091623


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:593.44%3.24%3.40%
01:00 - 01:593.00%2.82%2.83%
02:00 - 02:592.73%2.57%2.48%
03:00 - 03:592.38%2.31%2.29%
04:00 - 04:592.33%2.19%2.10%
05:00 - 05:592.23%2.08%2.05%
06:00 - 06:592.12%2.08%2.02%
07:00 - 07:592.20%2.11%1.98%
08:00 - 08:592.41%2.35%2.28%
09:00 - 09:593.29%3.66%3.57%
10:00 - 10:594.73%5.24%5.10%
11:00 - 11:595.25%5.67%5.68%
12:00 - 12:595.41%5.51%5.40%
13:00 - 13:595.52%5.66%5.61%
14:00 - 14:595.39%5.44%5.50%
15:00 - 15:595.42%5.54%5.58%
16:00 - 16:595.54%5.61%5.55%
17:00 - 17:595.62%5.63%5.53%
18:00 - 18:595.66%5.66%5.75%
19:00 - 19:595.54%5.52%5.62%
20:00 - 20:595.35%5.29%5.53%
21:00 - 21:595.24%5.12%5.24%
22:00 - 22:595.01%4.76%4.85%
23:00 - 23:594.21%3.96%4.07%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag14.89%14.88%14.77%
Dinsdag14.80%15.08%15.22%
Woensdag14.26%14.29%14.18%
Donderdag14.47%14.51%14.39%
Vrijdag14.12%13.90%13.89%
Zaterdag13.66%13.38%13.26%
Zondag13.79%13.96%14.28%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap