English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor ***Ballonspotsite***

Statistieken sinds 19 Jul 2004, 15:44
Overzicht van 17 Okt 2017, 22:41:02 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 397.092
Totaal aantal views : 576.823
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.45
Drukste dag op 06 Sep 2009 met 359 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 63 (prognose : 67) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 125 (prognose : 429) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
17 Okt21:33:56BelgiëTelenet
17 Okt21:35:41BelgiëTelenet
17 Okt21:35:56BelgiëTelenet
17 Okt21:39:15BelgiëBelgacom
17 Okt21:40:21BelgiëTelenet
17 Okt21:41:12BelgiëTelenet
17 Okt21:41:30BelgiëTelenet
17 Okt21:44:58BelgiëTelenet
17 Okt21:46:25BelgiëTelenet
17 Okt21:46:59Nederland188.189.84.x
17 Okt21:50:32BelgiëTelenet
17 Okt22:01:25BelgiëBelgacom
17 Okt22:07:31NederlandChello
17 Okt22:16:23BelgiëTelenet
17 Okt22:16:31BelgiëTelenet


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
04 Okt51421
05 Okt101314
06 Okt699
07 Okt51213
08 Okt216369
09 Okt255054
10 Okt5911
11 Okt2910
12 Okt71515
13 Okt91317
14 Okt213334
15 Okt5195103
16 Okt356275
17 Okt256374
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
081522290613


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 29136275339
Week 30128234260
Week 31218399476
Week 32125207258
Week 33218401498
Week 34170309372
Week 35173339393
Week 36130216236
Week 37127263309
Week 38240511581
Week 39174324384
Week 4061134155
Week 41120224244
Week 4260125149
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
031017243138


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep8311.8522.237
Okt5881.3091.542
Nov276614741
Dec323675793
Jan344678848
Feb207393432
Mrt332689852
Apr8091.7152.141
Mei8681.7932.128
Jun9251.7812.042
Jul7731.4481.749
Aug8031.4681.782
Sep7151.4071.612
Okt260520592
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20046.2297.57710.448
200522.52326.50741.605
200626.17131.10852.320
200735.63743.10464.036
200836.30744.00762.740
200939.28248.31662.821
201030.68739.04047.863
201129.63438.51688.062
201221.03029.64437.596
201316.44923.30529.617
201413.97724.16929.006
20159.44417.43521.559
20165.62212.47214.972
20176.03611.89214.178
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
0411


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:592.22%2.55%3.02%
01:00 - 01:590.92%1.08%1.12%
02:00 - 02:590.37%0.46%0.42%
03:00 - 03:590.21%0.29%0.27%
04:00 - 04:590.20%0.29%0.24%
05:00 - 05:590.40%0.47%0.38%
06:00 - 06:591.26%1.44%1.25%
07:00 - 07:593.12%3.31%2.83%
08:00 - 08:594.40%4.45%3.94%
09:00 - 09:595.14%5.17%4.85%
10:00 - 10:595.18%5.25%4.96%
11:00 - 11:595.44%5.49%5.29%
12:00 - 12:596.38%6.19%6.30%
13:00 - 13:594.97%4.97%5.51%
14:00 - 14:594.07%4.11%4.52%
15:00 - 15:594.00%3.96%4.03%
16:00 - 16:594.82%4.68%4.64%
17:00 - 17:595.87%5.70%5.56%
18:00 - 18:596.35%6.15%5.89%
19:00 - 19:596.83%6.60%6.78%
20:00 - 20:598.28%7.83%8.22%
21:00 - 21:598.25%7.83%8.29%
22:00 - 22:596.91%6.93%6.91%
23:00 - 23:594.44%4.81%4.76%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag16.67%16.77%16.97%
Dinsdag13.35%13.26%12.50%
Woensdag12.60%12.45%12.10%
Donderdag11.91%11.72%11.99%
Vrijdag11.56%11.47%10.99%
Zaterdag14.34%14.50%14.35%
Zondag19.57%19.84%21.10%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap