English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor ***Ballonspotsite***

Statistieken sinds 19 Jul 2004, 15:44
Overzicht van 24 Feb 2018, 22:59:53 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 399.153
Totaal aantal views : 579.175
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.45
Drukste dag op 06 Sep 2009 met 359 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 19 (prognose : 19) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 164 (prognose : 204) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
24 Feb11:10:46BelgiëTelenet
24 Feb11:59:50BelgiëBelgacom
24 Feb13:27:27Onbekend173.252.88.x
24 Feb13:27:31Onbekend173.252.91.x
24 Feb13:57:36BelgiëTelenet
24 Feb15:00:54BelgiëTelenet
24 Feb16:06:58BelgiëTelenet
24 Feb16:51:52BelgiëTelenet
24 Feb18:41:33BelgiëTelenet
24 Feb18:47:17Nederland109.139.87.x
24 Feb19:02:55NederlandOnline
24 Feb19:21:32Nederland109.139.87.x
24 Feb21:56:28BelgiëTelenet
24 Feb22:20:59Onbekend173.252.89.x
24 Feb22:45:21BelgiëTelenet


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
11 Feb61415
12 Feb216471
13 Feb155056
14 Feb589
15 Feb81212
16 Feb91112
17 Feb203034
18 Feb273941
19 Feb3779120
20 Feb142532
21 Feb122122
22 Feb51213
23 Feb489
24 Feb101922
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
162330061320


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 47385963
Week 48477580
Week 49265966
Week 50294243
Week 51335053
Week 52294953
Week 01377797
Week 02103288342
Week 0362116136
Week 04478086
Week 05386972
Week 064996103
Week 07105214235
Week 0882164218
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
212835424904


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Jan344678848
Feb207393432
Mrt332689852
Apr8091.7152.141
Mei8681.7932.128
Jun9251.7812.042
Jul7731.4481.749
Aug8031.4681.782
Sep7151.4071.612
Okt378723822
Nov288516576
Dec136238257
Jan266587687
Feb257517602
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
110601080310


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
200522.52326.50741.605
200626.17131.10852.320
200735.63743.10464.036
200836.30744.00762.740
200939.28248.31662.821
201030.68739.04047.863
201129.63438.51688.062
201221.03029.64437.596
201316.44923.30529.617
201413.97724.16929.006
20159.44417.43521.559
20165.62212.47214.972
20176.57812.84915.241
20185231.1041.289
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
041118


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:592.21%2.54%3.01%
01:00 - 01:590.92%1.08%1.12%
02:00 - 02:590.37%0.46%0.42%
03:00 - 03:590.21%0.29%0.27%
04:00 - 04:590.20%0.29%0.24%
05:00 - 05:590.40%0.47%0.38%
06:00 - 06:591.26%1.45%1.25%
07:00 - 07:593.12%3.32%2.84%
08:00 - 08:594.40%4.45%3.94%
09:00 - 09:595.14%5.17%4.85%
10:00 - 10:595.18%5.25%4.95%
11:00 - 11:595.44%5.48%5.29%
12:00 - 12:596.37%6.18%6.29%
13:00 - 13:594.97%4.97%5.51%
14:00 - 14:594.07%4.10%4.52%
15:00 - 15:594.00%3.95%4.02%
16:00 - 16:594.83%4.67%4.64%
17:00 - 17:595.86%5.69%5.56%
18:00 - 18:596.35%6.16%5.90%
19:00 - 19:596.84%6.63%6.80%
20:00 - 20:598.29%7.85%8.23%
21:00 - 21:598.24%7.83%8.29%
22:00 - 22:596.91%6.93%6.91%
23:00 - 23:594.43%4.80%4.76%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag16.68%16.78%16.98%
Dinsdag13.35%13.27%12.52%
Woensdag12.60%12.45%12.11%
Donderdag11.91%11.72%11.98%
Vrijdag11.56%11.46%10.98%
Zaterdag14.34%14.50%14.35%
Zondag19.56%19.82%21.08%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap