English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor dingenvanlia

Statistieken sinds 11 Jun 2006, 21:33
Overzicht van 17 Okt 2017, 22:43:50 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 22.790
Totaal aantal views : 106.685
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 4.68
Drukste dag op 15 Jan 2007 met 35 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 1 (prognose : 1) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 1 (prognose : 3) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
09 Okt17:26:55CommercieelMsn
10 Okt00:30:32CommercieelMsn
10 Okt09:58:57NetwerkRoutit
11 Okt10:02:44CommercieelMsn
11 Okt19:58:58CommercieelMsn
11 Okt22:34:00CommercieelMsn
12 Okt07:47:56CommercieelMsn
13 Okt07:42:33CommercieelMsn
13 Okt20:05:07CommercieelMsn
13 Okt21:09:08CommercieelMsn
14 Okt02:46:49CommercieelMsn
15 Okt01:03:50CommercieelMsn
15 Okt14:15:08CommercieelMsn
15 Okt23:42:55CommercieelMsn
17 Okt07:52:17CommercieelMsn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
01 Okt011
02 Okt011
03 Okt022
04 Okt022
05 Okt011
06 Okt011
09 Okt022
10 Okt024
11 Okt033
12 Okt011
13 Okt033
14 Okt011
15 Okt033
17 Okt011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
261225230312


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 29067
Week 30011
Week 310317
Week 320711
Week 330428
Week 340812
Week 35017
Week 36033
Week 37014
Week 38056
Week 39178
Week 40077
Week 4101517
Week 42011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916243138


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep51331
Okt534103
Nov42657
Dec12745
Jan12057
Feb42152
Mrt113153
Apr41851
Mei41541
Jun43038
Jul22643
Aug02164
Sep11627
Okt02426
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20061635952.048
20071.0544.45624.448
20081.3705.31529.265
20091.1633.81819.417
20103241.9038.462
20112941.5546.994
20123551.7517.523
20131989403.933
2014859831.966
2015389601.540
201651293637
201731222452
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
0613


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:592.89%3.09%3.24%
01:00 - 01:592.13%2.29%1.95%
02:00 - 02:591.58%1.67%1.44%
03:00 - 03:591.25%1.49%1.17%
04:00 - 04:590.98%1.04%0.82%
05:00 - 05:590.99%1.15%0.95%
06:00 - 06:591.58%1.30%1.13%
07:00 - 07:591.78%1.76%1.48%
08:00 - 08:592.18%2.41%2.12%
09:00 - 09:593.49%3.29%3.23%
10:00 - 10:594.88%4.46%4.70%
11:00 - 11:595.64%4.98%5.39%
12:00 - 12:594.92%4.98%4.86%
13:00 - 13:595.81%5.95%6.42%
14:00 - 14:595.99%6.12%6.28%
15:00 - 15:596.03%6.36%6.78%
16:00 - 16:597.41%6.62%6.55%
17:00 - 17:597.12%6.03%6.29%
18:00 - 18:596.22%5.93%5.93%
19:00 - 19:596.91%7.05%7.36%
20:00 - 20:595.70%6.16%5.99%
21:00 - 21:595.95%6.24%6.27%
22:00 - 22:594.60%5.26%5.22%
23:00 - 23:593.98%4.35%4.43%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag13.71%14.23%13.80%
Dinsdag14.38%14.31%14.80%
Woensdag14.49%14.48%14.84%
Donderdag14.53%14.25%14.33%
Vrijdag13.42%13.87%13.51%
Zaterdag13.17%13.44%13.25%
Zondag16.29%15.41%15.48%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap