English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor dingenvanlia

Statistieken sinds 11 Jun 2006, 21:33
Overzicht van 20 Jan 2019, 13:33:09 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 23.180
Totaal aantal views : 107.232
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 4.63
Drukste dag op 15 Jan 2007 met 35 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 9 (prognose : 9) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
06 Jan08:31:54HongarijeDigikabel
09 Jan08:06:23Onbekend188.166.74.x
10 Jan14:03:37CommercieelMsn
10 Jan19:53:38CommercieelAmazonaws
12 Jan06:41:19Italië151.55.3.x
13 Jan00:45:52CommercieelAmazonaws
14 Jan19:55:54NederlandPlanet
16 Jan16:27:44BelgiëTelenet
17 Jan08:55:53CommercieelMsn
17 Jan11:12:28NederlandZiggo
18 Jan03:08:13Onbekend104.248.82.x
18 Jan08:32:20CommercieelMsn
18 Jan11:23:31NederlandZiggo
18 Jan14:54:45NederlandZiggo
19 Jan14:56:50CommercieelMsn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
01 Jan011
03 Jan011
04 Jan011
05 Jan011
06 Jan012
09 Jan011
10 Jan022
12 Jan011
13 Jan011
14 Jan117
16 Jan011
17 Jan024
18 Jan045
19 Jan011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
132508240414


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 420616
Week 43059
Week 4401012
Week 45066
Week 461810
Week 47055
Week 48057
Week 49044
Week 50033
Week 51146
Week 5201012
Week 010611
Week 02055
Week 031918
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
152330374451


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Dec03446
Jan11827
Feb12431
Mrt13648
Apr03357
Mei02021
Jun11315
Jul22631
Aug02829
Sep01838
Okt02545
Nov13135
Dec12230
Jan11929
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
100512070209


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20061635952.048
20071.0544.45624.448
20081.3705.31529.265
20091.1633.81819.417
20103241.9038.462
20112941.5546.994
20123551.7517.523
20131989403.933
2014859831.966
2015389601.540
201651293637
201732299563
20188294407
201911929
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
0613


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:592.92%3.13%3.24%
01:00 - 01:592.12%2.35%1.97%
02:00 - 02:591.58%1.70%1.44%
03:00 - 03:591.25%1.52%1.18%
04:00 - 04:590.97%1.08%0.83%
05:00 - 05:590.99%1.18%0.96%
06:00 - 06:591.58%1.36%1.15%
07:00 - 07:591.77%1.80%1.49%
08:00 - 08:592.18%2.45%2.13%
09:00 - 09:593.49%3.30%3.23%
10:00 - 10:594.87%4.44%4.69%
11:00 - 11:595.63%4.96%5.38%
12:00 - 12:594.91%4.99%4.86%
13:00 - 13:595.82%5.91%6.40%
14:00 - 14:595.98%6.10%6.31%
15:00 - 15:596.04%6.33%6.77%
16:00 - 16:597.42%6.59%6.54%
17:00 - 17:597.13%6.02%6.28%
18:00 - 18:596.23%5.93%5.93%
19:00 - 19:596.93%6.98%7.33%
20:00 - 20:595.69%6.14%5.99%
21:00 - 21:595.96%6.19%6.27%
22:00 - 22:594.60%5.23%5.21%
23:00 - 23:593.97%4.33%4.42%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag13.73%14.22%13.80%
Dinsdag14.37%14.30%14.81%
Woensdag14.49%14.49%14.83%
Donderdag14.54%14.32%14.34%
Vrijdag13.42%13.88%13.53%
Zaterdag13.16%13.43%13.24%
Zondag16.30%15.36%15.45%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap