English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor dingenvanlia

Statistieken sinds 11 Jun 2006, 21:33
Overzicht van 13 Nov 2018, 03:10:31 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 23.122
Totaal aantal views : 107.154
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 4.63
Drukste dag op 15 Jan 2007 met 35 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 1 (prognose : 3) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
31 Okt12:25:33VS173.252.95.x
01 Nov00:06:22CommercieelMsn
01 Nov02:31:57CommercieelMsn
01 Nov18:25:25CommercieelMsn
02 Nov10:32:39VS31.13.115.x
03 Nov03:11:28CommercieelMsn
03 Nov16:23:37CommercieelMsn
04 Nov08:13:52CommercieelMsn
05 Nov09:52:31CommercieelMsn
05 Nov15:31:39CommercieelMsn
06 Nov07:39:09CommercieelMsn
07 Nov03:17:57CommercieelMsn
07 Nov07:33:55CommercieelMsn
11 Nov01:05:15CommercieelMsn
12 Nov13:10:43Nederland87.214.42.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
25 Okt015
26 Okt011
29 Okt012
30 Okt012
31 Okt011
01 Nov033
02 Nov011
03 Nov022
04 Nov011
05 Nov022
06 Nov011
07 Nov022
11 Nov011
12 Nov113
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
220218142905


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 33099
Week 34023
Week 35088
Week 360910
Week 37036
Week 380218
Week 39011
Week 40011
Week 4101014
Week 420616
Week 43059
Week 4401012
Week 45066
Week 46113
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
061320283542


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Okt04262
Nov12529
Dec03446
Jan11827
Feb12431
Mrt13648
Apr03357
Mei02021
Jun11315
Jul22631
Aug02829
Sep01838
Okt02545
Nov11416
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
080310051207


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20061635952.048
20071.0544.45624.448
20081.3705.31529.265
20091.1633.81819.417
20103241.9038.462
20112941.5546.994
20123551.7517.523
20131989403.933
2014859831.966
2015389601.540
201651293637
201732299563
20187255358
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
0613


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:592.92%3.13%3.24%
01:00 - 01:592.12%2.34%1.97%
02:00 - 02:591.58%1.70%1.44%
03:00 - 03:591.25%1.51%1.17%
04:00 - 04:590.97%1.08%0.83%
05:00 - 05:590.99%1.17%0.95%
06:00 - 06:591.58%1.35%1.14%
07:00 - 07:591.77%1.81%1.49%
08:00 - 08:592.18%2.43%2.12%
09:00 - 09:593.49%3.31%3.23%
10:00 - 10:594.87%4.45%4.69%
11:00 - 11:595.63%4.95%5.38%
12:00 - 12:594.91%4.99%4.86%
13:00 - 13:595.82%5.93%6.41%
14:00 - 14:595.98%6.09%6.31%
15:00 - 15:596.04%6.34%6.77%
16:00 - 16:597.42%6.57%6.54%
17:00 - 17:597.13%6.02%6.29%
18:00 - 18:596.21%5.94%5.94%
19:00 - 19:596.91%6.98%7.33%
20:00 - 20:595.69%6.15%5.99%
21:00 - 21:595.96%6.20%6.27%
22:00 - 22:594.60%5.24%5.22%
23:00 - 23:593.97%4.32%4.42%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag13.71%14.22%13.79%
Dinsdag14.37%14.30%14.82%
Woensdag14.49%14.48%14.83%
Donderdag14.55%14.31%14.34%
Vrijdag13.40%13.87%13.53%
Zaterdag13.17%13.44%13.24%
Zondag16.30%15.37%15.46%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap