English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor dingenvanlia

Statistieken sinds 11 Jun 2006, 21:33
Overzicht van 14 Dec 2017, 07:07:20 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 22.851
Totaal aantal views : 106.774
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 4.67
Drukste dag op 15 Jan 2007 met 35 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 7 (prognose : 12) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
04 Dec16:37:01CommercieelTelia
05 Dec13:23:30CommercieelMsn
05 Dec17:53:55CommercieelMsn
09 Dec13:14:37CommercieelMsn
09 Dec15:04:32CommercieelMsn
10 Dec00:03:35CommercieelMsn
10 Dec01:04:57Onbekend40.77.179.x
10 Dec18:41:30Nederland62.140.137.x
11 Dec06:07:10CommercieelMsn
11 Dec08:45:50CommercieelMsn
12 Dec03:06:22Onbekend40.77.177.x
13 Dec06:08:24Onbekend40.77.179.x
13 Dec08:53:51VS103.245.47.x
13 Dec20:43:48Onbekend40.77.178.x
13 Dec20:56:18CommercieelMsn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
24 Nov011
27 Nov011
28 Nov011
29 Nov024
30 Nov022
02 Dec011
03 Dec011
04 Dec024
05 Dec022
09 Dec022
10 Dec035
11 Dec022
12 Dec011
13 Dec046
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
142204172809


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 37014
Week 38056
Week 39178
Week 40077
Week 4101517
Week 4201012
Week 430824
Week 44024
Week 45066
Week 46199
Week 47033
Week 480810
Week 490913
Week 50079
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
101725323946


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Nov42657
Dec12745
Jan12057
Feb42152
Mrt113153
Apr41851
Mei41541
Jun43038
Jul22643
Aug02164
Sep11627
Okt04262
Nov12529
Dec01824
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
090411060108


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20061635952.048
20071.0544.45624.448
20081.3705.31529.265
20091.1633.81819.417
20103241.9038.462
20112941.5546.994
20123551.7517.523
20131989403.933
2014859831.966
2015389601.540
201651293637
201732283541
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
0613


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:592.89%3.10%3.24%
01:00 - 01:592.13%2.31%1.96%
02:00 - 02:591.58%1.67%1.44%
03:00 - 03:591.25%1.49%1.17%
04:00 - 04:590.98%1.05%0.83%
05:00 - 05:590.99%1.15%0.95%
06:00 - 06:591.58%1.31%1.14%
07:00 - 07:591.77%1.76%1.48%
08:00 - 08:592.18%2.42%2.12%
09:00 - 09:593.49%3.29%3.23%
10:00 - 10:594.88%4.45%4.69%
11:00 - 11:595.64%4.97%5.39%
12:00 - 12:594.92%4.98%4.86%
13:00 - 13:595.81%5.95%6.42%
14:00 - 14:595.99%6.13%6.29%
15:00 - 15:596.03%6.36%6.78%
16:00 - 16:597.41%6.62%6.55%
17:00 - 17:597.14%6.04%6.29%
18:00 - 18:596.22%5.93%5.93%
19:00 - 19:596.90%7.03%7.35%
20:00 - 20:595.70%6.17%5.99%
21:00 - 21:595.95%6.23%6.27%
22:00 - 22:594.60%5.25%5.22%
23:00 - 23:593.98%4.34%4.42%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag13.71%14.22%13.80%
Dinsdag14.37%14.31%14.81%
Woensdag14.49%14.48%14.84%
Donderdag14.53%14.25%14.32%
Vrijdag13.42%13.87%13.50%
Zaterdag13.19%13.44%13.25%
Zondag16.29%15.42%15.48%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap