English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor dingenvanlia

Statistieken sinds 11 Jun 2006, 21:33
Overzicht van 24 Apr 2019, 03:57:47 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 23.273
Totaal aantal views : 107.398
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 4.61
Drukste dag op 15 Jan 2007 met 35 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 2 (prognose : 4) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
13 Apr06:43:56CommercieelMsn
13 Apr07:46:28CommercieelMsn
14 Apr08:15:45CommercieelMsn
15 Apr01:12:21NederlandZiggo
15 Apr15:38:05NederlandTelfort
15 Apr23:08:50NederlandTelfort
16 Apr11:37:46NederlandZeelandnet
17 Apr01:40:24CommercieelMsn
17 Apr18:22:08CommercieelMsn
19 Apr05:15:09CommercieelMsn
19 Apr09:18:06CommercieelMsn
20 Apr02:02:56CommercieelMsn
21 Apr07:24:07CommercieelMsn
23 Apr03:43:18CommercieelMsn
23 Apr06:46:32CommercieelMsn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
06 Apr013
08 Apr011
10 Apr011
11 Apr0218
12 Apr011
13 Apr022
14 Apr011
15 Apr035
16 Apr017
17 Apr022
19 Apr022
20 Apr011
21 Apr011
23 Apr022
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020918261017


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 031918
Week 04033
Week 0541026
Week 07056
Week 08144
Week 0901316
Week 100915
Week 110514
Week 1201011
Week 130616
Week 141811
Week 150824
Week 1601018
Week 17022
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
293643500513


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Mrt13648
Apr03357
Mei02021
Jun11315
Jul22631
Aug02829
Sep01838
Okt02545
Nov13135
Dec12230
Jan52953
Feb11822
Mrt03765
Apr12855
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
010803100512


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20061635952.048
20071.0544.45624.448
20081.3705.31529.265
20091.1633.81819.417
20103241.9038.462
20112941.5546.994
20123551.7517.523
20131989403.933
2014859831.966
2015389601.540
201651293637
201732299563
20188294407
20197112195
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
0613


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:592.92%3.13%3.24%
01:00 - 01:592.12%2.36%1.98%
02:00 - 02:591.58%1.71%1.44%
03:00 - 03:591.24%1.53%1.18%
04:00 - 04:590.97%1.08%0.83%
05:00 - 05:590.99%1.19%0.96%
06:00 - 06:591.58%1.37%1.15%
07:00 - 07:591.77%1.81%1.49%
08:00 - 08:592.18%2.44%2.12%
09:00 - 09:593.50%3.31%3.23%
10:00 - 10:594.86%4.45%4.68%
11:00 - 11:595.64%4.96%5.39%
12:00 - 12:594.90%4.98%4.85%
13:00 - 13:595.81%5.90%6.40%
14:00 - 14:596.03%6.11%6.31%
15:00 - 15:596.05%6.35%6.79%
16:00 - 16:597.41%6.57%6.53%
17:00 - 17:597.12%6.02%6.28%
18:00 - 18:596.22%5.92%5.93%
19:00 - 19:596.92%6.96%7.32%
20:00 - 20:595.68%6.12%5.98%
21:00 - 21:595.95%6.17%6.27%
22:00 - 22:594.59%5.22%5.21%
23:00 - 23:593.97%4.34%4.42%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag13.73%14.24%13.80%
Dinsdag14.37%14.30%14.82%
Woensdag14.53%14.49%14.83%
Donderdag14.55%14.31%14.35%
Vrijdag13.40%13.87%13.52%
Zaterdag13.15%13.42%13.23%
Zondag16.28%15.37%15.46%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap