English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor dingenvanlia

Statistieken sinds 11 Jun 2006, 21:33
Overzicht van 23 Feb 2019, 13:41:21 (+1 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 23.201
Totaal aantal views : 107.270
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 4.62
Drukste dag op 15 Jan 2007 met 35 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 3 (prognose : 3) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
30 Jan14:07:34BelgiëBelgacom
30 Jan14:43:04BelgiëBelgacom
30 Jan15:45:25BelgiëBelgacom
31 Jan20:43:09CommercieelAmazonaws
02 Feb14:04:27DuitslandTelefonica
03 Feb10:06:23VS31.13.127.x
03 Feb15:00:30NederlandVersatel
13 Feb09:48:40CommercieelMsn
15 Feb02:29:26CommercieelMsn
15 Feb10:58:35BelgiëTelenet
15 Feb16:08:36CommercieelMsn
16 Feb17:19:50CommercieelMsn
21 Feb03:16:43NetwerkSbcglobal
21 Feb09:22:37BelgiëBelgacom
22 Feb17:43:14CommercieelMsn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
19 Jan011
23 Jan011
24 Jan011
27 Jan011
29 Jan1312
30 Jan338
31 Jan011
02 Feb011
03 Feb024
13 Feb011
15 Feb034
16 Feb011
21 Feb122
22 Feb011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
072103132413


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 461810
Week 47055
Week 48057
Week 49044
Week 50033
Week 51146
Week 5201012
Week 010611
Week 02055
Week 031918
Week 04033
Week 0541026
Week 07056
Week 08133
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
192734414803


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Jan11827
Feb12431
Mrt13648
Apr03357
Mei02021
Jun11315
Jul22631
Aug02829
Sep01838
Okt02545
Nov13135
Dec12230
Jan52953
Feb11114
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
110601080310


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20061635952.048
20071.0544.45624.448
20081.3705.31529.265
20091.1633.81819.417
20103241.9038.462
20112941.5546.994
20123551.7517.523
20131989403.933
2014859831.966
2015389601.540
201651293637
201732299563
20188294407
201964067
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
0613


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:592.92%3.12%3.24%
01:00 - 01:592.12%2.34%1.97%
02:00 - 02:591.58%1.70%1.44%
03:00 - 03:591.24%1.53%1.18%
04:00 - 04:590.97%1.08%0.83%
05:00 - 05:590.99%1.18%0.96%
06:00 - 06:591.58%1.36%1.15%
07:00 - 07:591.77%1.80%1.49%
08:00 - 08:592.18%2.44%2.12%
09:00 - 09:593.50%3.31%3.23%
10:00 - 10:594.86%4.45%4.69%
11:00 - 11:595.62%4.96%5.39%
12:00 - 12:594.90%4.98%4.86%
13:00 - 13:595.82%5.91%6.40%
14:00 - 14:596.03%6.12%6.31%
15:00 - 15:596.05%6.34%6.77%
16:00 - 16:597.41%6.59%6.54%
17:00 - 17:597.12%6.03%6.28%
18:00 - 18:596.22%5.93%5.93%
19:00 - 19:596.92%6.97%7.33%
20:00 - 20:595.68%6.14%5.99%
21:00 - 21:595.95%6.19%6.27%
22:00 - 22:594.59%5.22%5.21%
23:00 - 23:593.97%4.32%4.42%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag13.71%14.21%13.80%
Dinsdag14.37%14.30%14.82%
Woensdag14.53%14.50%14.84%
Donderdag14.55%14.33%14.34%
Vrijdag13.40%13.88%13.53%
Zaterdag13.15%13.43%13.23%
Zondag16.28%15.36%15.45%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap