English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor dingenvanlia

Statistieken sinds 11 Jun 2006, 21:33
Overzicht van 16 Aug 2018, 06:27:10 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 23.055
Totaal aantal views : 107.044
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 4.64
Drukste dag op 15 Jan 2007 met 35 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 6 (prognose : 10) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
05 Aug11:33:40CommercieelMsn
06 Aug09:36:44CommercieelMsn
07 Aug05:54:18CommercieelMsn
07 Aug07:37:53CommercieelMsn
07 Aug14:53:48CommercieelMsn
09 Aug12:55:24CommercieelMsn
09 Aug18:28:35CommercieelMsn
11 Aug03:30:15CommercieelMsn
11 Aug17:24:24CommercieelMsn
13 Aug07:50:39CommercieelMsn
13 Aug12:49:53CommercieelMsn
13 Aug22:03:47CommercieelMsn
14 Aug07:40:11NederlandIp565b41f4
14 Aug18:57:06NetwerkSbcglobal
15 Aug21:14:19CommercieelMsn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
24 Jul022
26 Jul011
27 Jul011
28 Jul013
03 Aug022
04 Aug011
05 Aug011
06 Aug011
07 Aug033
09 Aug022
11 Aug022
13 Aug033
14 Aug022
15 Aug011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
171402162709


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 19056
Week 20066
Week 22022
Week 23024
Week 24055
Week 25022
Week 26133
Week 2721010
Week 28034
Week 290810
Week 30057
Week 31044
Week 32088
Week 33066
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
455207142229


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Jul22643
Aug02164
Sep11627
Okt04262
Nov12529
Dec03446
Jan11827
Feb12431
Mrt13648
Apr03357
Mei02021
Jun11315
Jul22631
Aug01818
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
051207020904


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20061635952.048
20071.0544.45624.448
20081.3705.31529.265
20091.1633.81819.417
20103241.9038.462
20112941.5546.994
20123551.7517.523
20131989403.933
2014859831.966
2015389601.540
201651293637
201732299563
20186188248
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
0613


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:592.92%3.12%3.24%
01:00 - 01:592.12%2.32%1.96%
02:00 - 02:591.58%1.68%1.44%
03:00 - 03:591.25%1.50%1.17%
04:00 - 04:590.97%1.08%0.83%
05:00 - 05:590.99%1.17%0.95%
06:00 - 06:591.58%1.34%1.14%
07:00 - 07:591.77%1.77%1.49%
08:00 - 08:592.18%2.42%2.12%
09:00 - 09:593.49%3.31%3.23%
10:00 - 10:594.87%4.44%4.69%
11:00 - 11:595.63%4.96%5.38%
12:00 - 12:594.91%5.00%4.87%
13:00 - 13:595.81%5.94%6.41%
14:00 - 14:595.98%6.10%6.30%
15:00 - 15:596.04%6.35%6.77%
16:00 - 16:597.42%6.58%6.54%
17:00 - 17:597.13%6.04%6.29%
18:00 - 18:596.21%5.95%5.94%
19:00 - 19:596.92%6.99%7.34%
20:00 - 20:595.69%6.14%5.98%
21:00 - 21:595.96%6.21%6.26%
22:00 - 22:594.60%5.25%5.22%
23:00 - 23:593.97%4.32%4.42%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag13.70%14.22%13.79%
Dinsdag14.38%14.32%14.81%
Woensdag14.49%14.49%14.84%
Donderdag14.55%14.30%14.34%
Vrijdag13.40%13.86%13.52%
Zaterdag13.17%13.44%13.25%
Zondag16.31%15.37%15.46%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap