English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor DaNaca's gamescollection

Statistieken sinds 06 Jun 2004, 12:02
Overzicht van 08 Okt 2026, 11:25:33 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 13.080
Totaal aantal views : 16.711
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.28
Drukste dag op 30 Okt 2005 met 44 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 1 (prognose : 1) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
29 Sep10:46:40Onbekend218.78.132.x
29 Sep10:46:49CommercieelCtinets
30 Sep04:35:56CommercieelGooglebot
30 Sep09:31:18Onbekend218.78.132.x
30 Sep09:31:22Onbekend43.226.126.x
01 Okt11:50:54CommercieelGoogleusercontent
01 Okt11:51:53VS205.169.39.x
01 Okt11:52:21VS161.123.211.x
01 Okt11:52:26VS152.39.160.x
01 Okt14:41:52ItaliëShiny
01 Okt16:10:11CommercieelAmazonaws
03 Okt05:57:59ItaliëShiny
03 Okt07:31:03Onbekend183.207.45.x
03 Okt18:25:03VS205.169.39.x
07 Okt05:28:21ItaliëShiny


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
13 Sep011
14 Sep022
17 Sep011
21 Sep011
22 Sep011
23 Sep011
24 Sep011
25 Sep011
27 Sep011
29 Sep022
30 Sep033
01 Okt066
03 Okt033
07 Okt011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
182913311729


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 28011
Week 29055
Week 3001111
Week 31077
Week 32088
Week 33044
Week 34033
Week 35022
Week 36033
Week 37058
Week 38033
Week 39066
Week 4001414
Week 41011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
010816233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep01818
Okt01215
Nov088
Dec01616
Jan01414
Feb01616
Mrt04747
Apr01717
Mei01515
Jun01516
Jul02727
Aug01818
Sep02124
Okt01010
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201335314391
201421476505
20157715727
20168242247
20175210221
20181234250
20190354361
20204211226
20210276287
20221222226
20232232237
20240133140
20250160169
20260200204
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
04111825


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:592.35%3.89%3.67%
01:00 - 01:591.00%3.30%3.24%
02:00 - 02:591.59%4.23%3.73%
03:00 - 03:590.94%3.96%3.59%
04:00 - 04:590.41%3.15%2.87%
05:00 - 05:590.65%3.19%2.87%
06:00 - 06:590.65%2.78%2.45%
07:00 - 07:590.65%2.84%2.54%
08:00 - 08:591.53%2.73%2.47%
09:00 - 09:592.06%3.22%3.07%
10:00 - 10:593.17%3.35%3.12%
11:00 - 11:595.93%3.95%3.83%
12:00 - 12:595.23%3.81%4.02%
13:00 - 13:597.57%4.44%4.78%
14:00 - 14:594.76%4.01%4.69%
15:00 - 15:595.34%4.40%4.63%
16:00 - 16:596.87%5.02%5.20%
17:00 - 17:595.81%4.74%4.97%
18:00 - 18:596.40%4.82%4.96%
19:00 - 19:597.28%5.67%6.48%
20:00 - 20:597.63%5.99%6.55%
21:00 - 21:597.75%5.93%5.81%
22:00 - 22:599.86%5.88%5.74%
23:00 - 23:594.58%4.71%4.72%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.62%14.45%14.33%
Dinsdag15.62%14.66%14.77%
Woensdag11.63%14.02%13.09%
Donderdag11.98%14.53%13.81%
Vrijdag12.45%13.68%13.84%
Zaterdag13.56%13.30%13.45%
Zondag19.14%15.37%16.71%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap