English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Bouw-ABC

Statistieken sinds 05 Feb 2007, 09:18
Overzicht van 08 Okt 2026, 11:32:19 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 6.427
Totaal aantal views : 7.382
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.15
Drukste dag op 16 Apr 2024 met 10 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 1 (prognose : 2) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 9 (prognose : 15) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
29 Sep12:14:48VS72.145.93.x
30 Sep10:10:25BelgiëTelenet
01 Okt19:56:33CommercieelVacaturesadministratief
03 Okt06:03:53China43.165.2.x
03 Okt13:40:01NetwerkKpn
04 Okt18:44:38China43.130.116.x
05 Okt21:43:18NederlandGlasoperator
06 Okt13:26:20China170.106.74.x
06 Okt13:49:30China43.153.27.x
06 Okt14:02:21China43.135.140.x
06 Okt14:11:26China43.167.241.x
06 Okt14:21:54China43.157.38.x
06 Okt23:50:58Nederland86.38.102.x
07 Okt05:57:20CommercieelApple
08 Okt08:28:06Nederland185.160.220.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
20 Sep011
21 Sep022
25 Sep022
27 Sep011
28 Sep022
29 Sep011
30 Sep011
01 Okt011
03 Okt022
04 Okt011
05 Okt011
06 Okt066
07 Okt011
08 Okt011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
240926122504


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 28045
Week 29088
Week 3001215
Week 31033
Week 32088
Week 33055
Week 34078
Week 3501011
Week 3601010
Week 37044
Week 38088
Week 39055
Week 40088
Week 41099
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep03637
Okt03238
Nov03134
Dec02427
Jan02931
Feb02529
Mrt02531
Apr01213
Mei01950
Jun01315
Jul02832
Aug03436
Sep02929
Okt01313
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201315173189
201431259291
201517221252
201619375438
201733433499
201813407444
201925403453
202011268339
202114287341
202212307364
202313274330
20247306348
20250343391
20260227279
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
071421


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.63%2.16%2.00%
01:00 - 01:590.54%1.85%1.84%
02:00 - 02:590.00%1.48%1.46%
03:00 - 03:590.54%1.59%1.63%
04:00 - 04:590.27%1.63%1.52%
05:00 - 05:590.27%1.34%1.33%
06:00 - 06:590.00%1.85%2.05%
07:00 - 07:591.36%2.58%2.59%
08:00 - 08:592.72%3.64%4.12%
09:00 - 09:597.07%5.60%5.41%
10:00 - 10:599.78%5.96%5.96%
11:00 - 11:5910.05%7.38%7.10%
12:00 - 12:595.43%5.91%5.73%
13:00 - 13:597.88%6.43%6.87%
14:00 - 14:596.79%6.66%6.31%
15:00 - 15:598.70%7.14%6.80%
16:00 - 16:597.61%6.08%6.23%
17:00 - 17:594.35%4.59%4.51%
18:00 - 18:595.71%4.92%4.94%
19:00 - 19:593.80%4.67%4.73%
20:00 - 20:594.89%4.67%4.73%
21:00 - 21:594.08%5.12%5.19%
22:00 - 22:593.53%3.77%3.82%
23:00 - 23:592.99%2.99%3.14%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag15.49%16.68%17.23%
Dinsdag20.38%16.14%15.89%
Woensdag14.95%15.56%15.35%
Donderdag16.58%16.24%16.15%
Vrijdag16.85%14.77%15.09%
Zaterdag8.97%10.02%10.00%
Zondag6.79%10.60%10.30%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap