English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Bittereinder

Statistieken sinds 29 Sep 2014, 09:48
Overzicht van 05 Aug 2020, 22:07:53 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 2.687
Totaal aantal views : 3.281
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.22
Drukste dag op 06 Dec 2015 met 31 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 1 (prognose : 1) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 1 (prognose : 2) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
13 Apr11:43:10NederlandPlanet
20 Apr19:13:12NederlandZiggo
23 Apr13:21:00Onbekend37.60.194.x
30 Apr12:24:44NederlandZiggo
08 Mei14:59:07Onbekend111.7.100.x
24 Mei23:02:09NederlandTele2
27 Mei22:41:58Onbekend123.116.33.x
02 Jun17:25:17NetwerkIp229
07 Jun19:57:46VS51.77.246.x
21 Jun21:25:36NederlandZeelandnet
25 Jun23:02:57CommercieelColoup
05 Jul22:08:00VS51.91.107.x
28 Jul01:32:16VS65.155.30.x
28 Jul01:34:18VS65.154.226.x
05 Aug20:38:25DuitslandClients


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
13 Apr034
20 Apr012
23 Apr011
30 Apr011
08 Mei011
24 Mei011
27 Mei011
02 Jun011
07 Jun011
21 Jun011
25 Jun011
05 Jul011
28 Jul022
05 Aug011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
270923042321


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 14066
Week 1501315
Week 16034
Week 17023
Week 18011
Week 19011
Week 21011
Week 22011
Week 23022
Week 25011
Week 26011
Week 27011
Week 31022
Week 32011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
404702091625


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Jul83437
Aug11617
Sep53942
Okt33119167
Nov55763
Dec23942
Jan23740
Feb23034
Mrt22525
Apr02327
Mei033
Jun044
Jul033
Aug011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
051207020904


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
201439201248
201594599830
201655447530
201746467556
201844335378
201973512602
20206126137
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
14


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:590.84%1.45%1.37%
01:00 - 01:590.00%0.78%0.64%
02:00 - 02:590.28%0.89%0.76%
03:00 - 03:590.00%0.60%0.52%
04:00 - 04:590.00%0.56%0.46%
05:00 - 05:590.00%0.60%0.55%
06:00 - 06:590.00%0.63%0.52%
07:00 - 07:592.80%1.64%1.43%
08:00 - 08:594.20%3.01%3.32%
09:00 - 09:594.76%4.76%5.91%
10:00 - 10:593.36%5.21%5.15%
11:00 - 11:598.96%7.03%7.10%
12:00 - 12:595.88%5.92%5.88%
13:00 - 13:594.48%6.74%6.89%
14:00 - 14:597.28%7.52%7.13%
15:00 - 15:595.04%6.62%7.04%
16:00 - 16:599.24%7.78%7.38%
17:00 - 17:5910.64%7.52%7.59%
18:00 - 18:598.12%5.25%5.09%
19:00 - 19:594.76%6.44%6.22%
20:00 - 20:596.72%6.81%6.83%
21:00 - 21:593.92%4.95%4.79%
22:00 - 22:595.32%4.13%4.21%
23:00 - 23:593.36%3.16%3.23%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag16.81%15.11%14.72%
Dinsdag14.01%16.15%15.70%
Woensdag14.29%16.52%16.40%
Donderdag12.61%13.44%13.38%
Vrijdag11.48%11.35%11.89%
Zaterdag11.48%10.87%10.21%
Zondag19.33%16.56%17.71%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap