English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor BG Events

Statistieken sinds 29 Dec 2010, 22:30
Overzicht van 08 Okt 2026, 12:55:50 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 18.736
Totaal aantal views : 23.043
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.23
Drukste dag op 11 Nov 2013 met 243 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 1 (prognose : 1) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
16 Sep22:24:56NetwerkKpn
17 Sep10:23:15Onbekend109.238.86.x
17 Sep23:45:34BraziliëNet
20 Sep02:04:58CommercieelDataproviderbot
21 Sep11:42:41China43.167.245.x
21 Sep15:14:59NederlandHoubenmedia
23 Sep06:01:57CommercieelSprious
23 Sep09:15:45Russische FederatieMx4
24 Sep23:23:26BelgiëOrange
26 Sep05:13:43OnbekendNs375954
28 Sep02:14:44China43.157.98.x
29 Sep12:56:10Onbekend183.207.45.x
30 Sep15:32:10VS158.158.99.x
30 Sep23:15:42CommercieelAmazonaws
05 Okt09:32:41China43.165.67.x


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
08 Sep012
12 Sep011
13 Sep011
16 Sep022
17 Sep022
20 Sep011
21 Sep022
23 Sep022
24 Sep011
26 Sep014
28 Sep011
29 Sep011
30 Sep022
05 Okt011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
213119301326


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 28077
Week 29033
Week 30088
Week 31079
Week 32011
Week 330711
Week 34044
Week 35055
Week 36044
Week 37045
Week 38055
Week 39069
Week 40044
Week 41011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep03039
Okt03236
Nov02224
Dec02931
Jan03034
Feb03042
Mrt03140
Apr05982
Mei02027
Jun02225
Jul02729
Aug01721
Sep02327
Okt011
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20134622.7703.655
20143312.6813.343
20152662.3502.868
201662723960
201748630781
2018248401.020
201979821.103
20201393442
20218252283
20226313384
202310370434
20247608685
20250351417
20260260328
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
101724


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.77%2.50%2.40%
01:00 - 01:591.15%1.72%1.65%
02:00 - 02:590.40%1.37%1.28%
03:00 - 03:590.13%1.22%1.12%
04:00 - 04:590.53%1.07%0.96%
05:00 - 05:590.35%1.28%1.18%
06:00 - 06:590.80%1.64%1.43%
07:00 - 07:591.33%2.26%2.17%
08:00 - 08:592.34%2.70%2.66%
09:00 - 09:594.11%4.16%4.23%
10:00 - 10:594.87%4.71%4.90%
11:00 - 11:595.57%5.42%5.68%
12:00 - 12:596.10%5.32%5.44%
13:00 - 13:595.40%5.65%5.73%
14:00 - 14:595.48%5.77%5.96%
15:00 - 15:595.84%5.89%6.06%
16:00 - 16:596.06%5.74%5.73%
17:00 - 17:596.02%5.59%5.48%
18:00 - 18:597.30%5.72%5.65%
19:00 - 19:597.56%6.26%6.19%
20:00 - 20:597.12%6.12%6.32%
21:00 - 21:598.40%6.92%6.90%
22:00 - 22:596.94%6.60%6.54%
23:00 - 23:594.42%4.38%4.34%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag21.01%18.30%19.02%
Dinsdag19.95%17.25%17.36%
Woensdag12.65%14.40%14.32%
Donderdag12.91%13.17%13.14%
Vrijdag10.88%12.00%11.83%
Zaterdag9.07%12.07%11.74%
Zondag13.53%12.80%12.59%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap